На засіданні комітету ВР озвучили прізвище організатора і схему контрабанди через КПП Тиса" на Закарпатті (ВІДЕО)

6 листопада 2019 року у Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України відбулися консультації із представниками бізнесу щодо спрощення регуляцій бізнесу в частині прискореної амортизації та змін до обов'язкових видів страхування

На засіданні комітету ВР озвучили прізвище організатора і схему контрабанди через КПП Тиса" на Закарпатті (ВІДЕО)

З-поміж іншого, у виступі  народного депутата Олександра Сови було озвучено інформацію про "4000 мікроавтобусів з контрабандою", які щомісяця перетинають кордон через пункт пропуску "Тиса".
Є перелік працівників митниці, які контролюють ці процеси.

Як було сказано, прикордонники надсилають відповідну інформацію про контрабанду в Закарпатську митницю, однак там це ігнорують.

Як повідомляється у відео із засідання комітету, цю "схему" контролюють кілька осіб, серед яких названо екс-чиновника місцевої митниці Валерія Пересоляка.

Відзначимо, що до звільнення в 2016 році Валерій Пересоляк був начальником управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС.

Наразі його вважають "хрещеним батьком" організації потоків контрабандних товарів на території Закарпатської митниці.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, від учора Закарпатською митницею керуватиме Віктор Іванус. Це призначення також пов'язують в В.Пересоляком

07 листопада 2019р.

Теги: контрабанда, митниця, Пересоляк

Коментарі

До Плавайко 2019-11-08 / 18:10:50
Назвав так, тому що тобі не дають товари контрабандою возити ??????

Плавайко 2019-11-07 / 23:20:59
Підари ці митники

Yes! 2019-11-07 / 19:44:28
Москаль - ще той "адвокат". Добре пам'ятаємо його "захист" імбецила з Чопа і Богдана-казнокрада

ЛОХОТРОН 2019-11-07 / 15:42:43
Бред!ще при австрияках iснувала границя

Генадій генадієвич 2019-11-07 / 14:23:11
Я вас вшитких зАкарпатських тупорилих клоунів дурив, дурив , і буду дурити завжди а бабло Закарпатське уже осіло в Австріі, румуніі де я собі маву гірськолижний курорт , в чфернівцях і в києві а ви дальше будьте лохами

Вуву 2019-11-07 / 14:07:46
Ну от є новий очільник СБУ.
Є новий очільник в поліцій .
А от прокурора "Гаврила" ніяк не міняють.

Чогосьто?
Та і самих результатів нових очільників шось не чутно.
Хіба шо справа із затриманих наркоторговців. Тай усе.

Вуву 2019-11-07 / 14:02:53
Пяний вальцман тримав сраколиза маскаля.
Той тримав мургу.
Ліса закарпатського повирізали за 5 років стільки як при комуністах за 50.
І що де мурга ?
А де маскаль ?
От тільки потрошенко щось трохи поривається.
Ну в кращому випадку нехай вони отримають по 15 років.
А хто поверне сповна всі ті награбовані гроші.?
Але та шкода яку вонизавдали вона є для природи значно більшою в грошовому еквіваленті ... Якщо взагалі цю шкоду мож в грошах оцінювати.

Боба 2019-11-07 / 13:52:14
Щось на вiдio вiдвертий напад купленного депутата на Закарпатья , а де Одесса, ЧернiвцI,Киiв,Львiв через якI шурують контейнерами контрабас . Дуже цikаво ? Мабуть тячивський. канал контрабасу. Призвища в студiю.!

пенсіонер 2019-11-07 / 13:40:36

Пересоляк, Пересоляк, Пересоляк... Ось він корінь зла. Прибери його звідти і на Закарпатській митниці почнеться рай платежів та розмитнень на чолі з В.Іванусом)))
Ха-ха-ха!!! Ну, повний брєд)))

Цей "бізнес" роками платить "всім службам міра" аж до Києва.
Виросли вже покоління прокурорів, митників, погранців, поліцейських, сбу-шників, податківців у своїх академіях - дітей та племінників цих "контрабандистів".
Хто про це не знає? Чи хто не знає, скільки коштує вступ в академії: прокурорську, податкову, прикордонну, СБУ, МВС (на результати ЗНО там клали, бо там є свої додаткові іспити, співбесіди, мед. комісії (вимоги до здоров'я та фізичної форми))?
А що "вартує" направлення на службу додому?

Коротше, я так зрозумів. Стрілочником В.Пересоляка вже назначили. Йому за всіх і вся віддуватися.
А далі... Буде як далі.
Піде тунелями, понесуть горами, полетить дронами, попливе амфібіями...))) Чи через місяць-два - мінівенами, джипами чи знову фурами по вантажному (благо, що там гучних зальотів давно не було).

Під чутким керівництвом нових нардепів, їх призначенців у правоохоронцях та незасвічених місцевих виконавців з нового набору)))


єєєєєє=== 2019-11-07 / 13:24:52
На і на хрена нам в Державі Прикордонники,Прократура,митники і др.?..Не треба їх..А Цих шо Є =Всіх Уволити в ср.ку Бариг Єтих і все Нічо не Зміниться-шо Вони Є ,Шо Їх Нема..

Петро Петрович 2019-11-07 / 12:47:55
Та усі знають хто такий Пересоляк, і звідки бабло на утримання команди Минай у 1 лізі України, але без криші тут нічого б не робилося! Чомусь всі забули про прокурора Гаврилюка, про СБУшників, які кришують. Он подивіться на яких тачках їздять ті ГБшники, які б мали боротися із контрабандою - ниже преміалки немає, "біднота", ходять на поклони до Пересоляка. Зе Реформа в дії!

Іван іванович 2019-11-07 / 12:11:41
Іванус, Стічик Ігор, Стрічик Ярослав, Яцевич, Пересоляк та більшість інших прізвищ із згаданого в відео списку - породжені старим Штробля Й.Й.,борцем із контрабандою ,який внаслідок її і породив! Чому НАЗК не береть за електронну декларацію того ж Валерія Івановича Пересоляка, все майно куплено за часів його роботи на Чорській митниці, факт корупції очевидний!

Киянин 2019-11-07 / 10:56:36
Відкрийте кордони нехай товари світу без "контрабанди " з'являться в Україні. Оце реформа для ненажерливих типу у владі.

Кук 2019-11-07 / 10:07:53
Весь потік контрабанди На закарпутті Балоги! І Пересоляк, Балогин! До сраки на ті буси клуб Минай приносить хороші гроші через китайські та тайські тоталізатори!

До вуву 2019-11-07 / 08:09:59
Москаль то не знав, бо тіпа контробас в області став процвітати місяць-два тому, коли прийшла нова команда ( абсурд), а старого маразматика і злодія запрошують на центральні телеканали експертом, чи має така краіна майбутнє? Особливо, коли старий лис в прямому ефірі заявляє, що в нього зберігань не має, бо він жив на зарплату і лише зараз став нормально заробляти адвокатом ( і сміх і гріх), а головне, що хтось в ці маразми вірить.

чучмеки 2019-11-07 / 07:08:01
Чому в нас не відкривають фабрики заводи, а все контрабас завозять

Вуву 2019-11-07 / 05:49:30
Маскаль прівєт.
Ну шо скажеш. ?

НОВИНИ: Кримінал

22:22
/ 2
На вимаганні грошей затримано циганського "авторитета" "Горбатого" - фігуранта стрілянини у Великих Лучках
20:31
/ 3
Прикордонника "Лужанки" затримали на хабарі 10 тис. грн за незаконне переправлення медичних масок до Угорщини
20:04
Справу львів’янина, який контрабандою ввозив до України радіоактивні матеріали, скеровано до суду
16:20
/ 1
Затриманого за вимагання депутата Свалявської райради Сацика триматимуть під вартою без можливості внесення застави
14:48
В Ужгороді розшукали водія, що скоїв "п'яну" ДТП та зник з місця події
10:43
/ 2
На Закарпатті за добу виявили 8 нетверезих водіїв, два з яких – вживали наркотики
21:59
/ 8
ФОТОФАКТ. В Ужгороді вкрали бронзовий портфель у пам'ятника Рошковичу
19:53
/ 4
Збройний напад на валютника на Берегівщині влаштували мешканці Мукачева та Іршавщини (ОФІЦІЙНО)
19:37
/ 6
На Рахівщині затримали громадянку Чехії, яку розшукував Інтерпол за контрабанду наркотиків в складі ОЗУ
19:26
/ 3
Учасниками стрілянини у Великих Лучках на Мукачівщині були цигани, що ділили вплив у таборі
18:10
/ 2
На Закарпатті погоджено підозри 8 учасникам злочинного угруповання із депутатом райради у складі у вчиненні серії тяжких злочинів
17:43
/ 3
Камінському "Дєду" та спільницям, затриманим в Ужгороді на збуті метамфетаміну, погоджено підозру в наркоторгівлі
17:12
Під час стрілянини на Мукачівщині поранено чоловіка
02:40
/ 6
BMW грабіжників,які розстріляли валютника, знайшли спаленою на території колишньої військової частини
02:26
/ 4
В Ужгороді Lexus вилетів на узбіччя з дороги та зніс паркан
18:47
/ 10
У "розстріляного" валютника забрали близько 1 млн грн. Оприлюднено ВІДЕО нападу
18:08
/ 3
До 5,5 років в'язниці засуджено адвоката, що п'яним з'їхав на Mitsubishi Outlander у кювет на Ужгородщині і смертельно травмував 11-річну дівчинку
17:49
/ 32
В СБУ розповіли про затримання ОЗУ із депутатом Свалявської райради у складі: обкладали "даниною" підприємців і "вибивали" борги
14:45
/ 7
У Сваляві за вимагання затримали депутата-"відродженця" з оточення Ланя "Блюка" – журналіст
14:25
/ 2
Валютника, котрого підстрелили на Берегівщині, оперують
10:10
/ 2
У селі на Берегівщині підстрелили валютника, постраждалий – в реанімації
17:51
/ 3
Поліція розшукала чоловіка, який підпалив Долину нарцисів на Хустщині
13:45
На Іршавщині п'яний водій "Мазди" з'їхав у кювет, а потім ще спробував чинити опір поліцейським
10:21
На Берегівщині підліток, викравши вночі з магазину алкоголь і сигарети на 6 тис грн, розпив його із приятелями