На засіданні комітету ВР озвучили прізвище організатора і схему контрабанди через КПП Тиса" на Закарпатті (ВІДЕО)

6 листопада 2019 року у Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України відбулися консультації із представниками бізнесу щодо спрощення регуляцій бізнесу в частині прискореної амортизації та змін до обов'язкових видів страхування

На засіданні комітету ВР озвучили прізвище організатора і схему контрабанди через КПП Тиса" на Закарпатті (ВІДЕО)

З-поміж іншого, у виступі  народного депутата Олександра Сови було озвучено інформацію про "4000 мікроавтобусів з контрабандою", які щомісяця перетинають кордон через пункт пропуску "Тиса".
Є перелік працівників митниці, які контролюють ці процеси.

Як було сказано, прикордонники надсилають відповідну інформацію про контрабанду в Закарпатську митницю, однак там це ігнорують.

Як повідомляється у відео із засідання комітету, цю "схему" контролюють кілька осіб, серед яких названо екс-чиновника місцевої митниці Валерія Пересоляка.

Відзначимо, що до звільнення в 2016 році Валерій Пересоляк був начальником управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС.

Наразі його вважають "хрещеним батьком" організації потоків контрабандних товарів на території Закарпатської митниці.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, від учора Закарпатською митницею керуватиме Віктор Іванус. Це призначення також пов'язують в В.Пересоляком

07 листопада 2019р.

Теги: контрабанда, митниця, Пересоляк

Коментарі

До Плавайко 2019-11-08 / 18:10:50
Назвав так, тому що тобі не дають товари контрабандою возити ??????

Плавайко 2019-11-07 / 23:20:59
Підари ці митники

Yes! 2019-11-07 / 19:44:28
Москаль - ще той "адвокат". Добре пам'ятаємо його "захист" імбецила з Чопа і Богдана-казнокрада

ЛОХОТРОН 2019-11-07 / 15:42:43
Бред!ще при австрияках iснувала границя

Генадій генадієвич 2019-11-07 / 14:23:11
Я вас вшитких зАкарпатських тупорилих клоунів дурив, дурив , і буду дурити завжди а бабло Закарпатське уже осіло в Австріі, румуніі де я собі маву гірськолижний курорт , в чфернівцях і в києві а ви дальше будьте лохами

Вуву 2019-11-07 / 14:07:46
Ну от є новий очільник СБУ.
Є новий очільник в поліцій .
А от прокурора "Гаврила" ніяк не міняють.

Чогосьто?
Та і самих результатів нових очільників шось не чутно.
Хіба шо справа із затриманих наркоторговців. Тай усе.

Вуву 2019-11-07 / 14:02:53
Пяний вальцман тримав сраколиза маскаля.
Той тримав мургу.
Ліса закарпатського повирізали за 5 років стільки як при комуністах за 50.
І що де мурга ?
А де маскаль ?
От тільки потрошенко щось трохи поривається.
Ну в кращому випадку нехай вони отримають по 15 років.
А хто поверне сповна всі ті награбовані гроші.?
Але та шкода яку вонизавдали вона є для природи значно більшою в грошовому еквіваленті ... Якщо взагалі цю шкоду мож в грошах оцінювати.

Боба 2019-11-07 / 13:52:14
Щось на вiдio вiдвертий напад купленного депутата на Закарпатья , а де Одесса, ЧернiвцI,Киiв,Львiв через якI шурують контейнерами контрабас . Дуже цikаво ? Мабуть тячивський. канал контрабасу. Призвища в студiю.!

пенсіонер 2019-11-07 / 13:40:36

Пересоляк, Пересоляк, Пересоляк... Ось він корінь зла. Прибери його звідти і на Закарпатській митниці почнеться рай платежів та розмитнень на чолі з В.Іванусом)))
Ха-ха-ха!!! Ну, повний брєд)))

Цей "бізнес" роками платить "всім службам міра" аж до Києва.
Виросли вже покоління прокурорів, митників, погранців, поліцейських, сбу-шників, податківців у своїх академіях - дітей та племінників цих "контрабандистів".
Хто про це не знає? Чи хто не знає, скільки коштує вступ в академії: прокурорську, податкову, прикордонну, СБУ, МВС (на результати ЗНО там клали, бо там є свої додаткові іспити, співбесіди, мед. комісії (вимоги до здоров'я та фізичної форми))?
А що "вартує" направлення на службу додому?

Коротше, я так зрозумів. Стрілочником В.Пересоляка вже назначили. Йому за всіх і вся віддуватися.
А далі... Буде як далі.
Піде тунелями, понесуть горами, полетить дронами, попливе амфібіями...))) Чи через місяць-два - мінівенами, джипами чи знову фурами по вантажному (благо, що там гучних зальотів давно не було).

Під чутким керівництвом нових нардепів, їх призначенців у правоохоронцях та незасвічених місцевих виконавців з нового набору)))


єєєєєє=== 2019-11-07 / 13:24:52
На і на хрена нам в Державі Прикордонники,Прократура,митники і др.?..Не треба їх..А Цих шо Є =Всіх Уволити в ср.ку Бариг Єтих і все Нічо не Зміниться-шо Вони Є ,Шо Їх Нема..

Петро Петрович 2019-11-07 / 12:47:55
Та усі знають хто такий Пересоляк, і звідки бабло на утримання команди Минай у 1 лізі України, але без криші тут нічого б не робилося! Чомусь всі забули про прокурора Гаврилюка, про СБУшників, які кришують. Он подивіться на яких тачках їздять ті ГБшники, які б мали боротися із контрабандою - ниже преміалки немає, "біднота", ходять на поклони до Пересоляка. Зе Реформа в дії!

Іван іванович 2019-11-07 / 12:11:41
Іванус, Стічик Ігор, Стрічик Ярослав, Яцевич, Пересоляк та більшість інших прізвищ із згаданого в відео списку - породжені старим Штробля Й.Й.,борцем із контрабандою ,який внаслідок її і породив! Чому НАЗК не береть за електронну декларацію того ж Валерія Івановича Пересоляка, все майно куплено за часів його роботи на Чорській митниці, факт корупції очевидний!

Киянин 2019-11-07 / 10:56:36
Відкрийте кордони нехай товари світу без "контрабанди " з'являться в Україні. Оце реформа для ненажерливих типу у владі.

Кук 2019-11-07 / 10:07:53
Весь потік контрабанди На закарпутті Балоги! І Пересоляк, Балогин! До сраки на ті буси клуб Минай приносить хороші гроші через китайські та тайські тоталізатори!

До вуву 2019-11-07 / 08:09:59
Москаль то не знав, бо тіпа контробас в області став процвітати місяць-два тому, коли прийшла нова команда ( абсурд), а старого маразматика і злодія запрошують на центральні телеканали експертом, чи має така краіна майбутнє? Особливо, коли старий лис в прямому ефірі заявляє, що в нього зберігань не має, бо він жив на зарплату і лише зараз став нормально заробляти адвокатом ( і сміх і гріх), а головне, що хтось в ці маразми вірить.

чучмеки 2019-11-07 / 07:08:01
Чому в нас не відкривають фабрики заводи, а все контрабас завозять

Вуву 2019-11-07 / 05:49:30
Маскаль прівєт.
Ну шо скажеш. ?

НОВИНИ: Кримінал

13:25
Підозрюваного у майже 20 крадіжках мешканця Іршавщини триматимуть під вартою
13:19
На Закарпатті виявили склад із понад 10 т сурогату алкоголю
09:11
Партію контрабандних сигарет знайшли у сховках легковика буковинця у пункті пропуску "Малий Березний"
00:15
На Іршавщині зіткнулися Audi Fiat Scudo: двоє осіб загинуло, ще п’ятеро госпіталізовані
18:10
/ 3
Суд в Ужгороді відмовив у зміні запобіжного заходу винуватцю трагічної ДТП, в якій вагітна поліцейська втратила дитину
17:13
Хустянин, який викрав юнака та його автомобіль, перебуватиме під вартою без можливості виходу під заставу
16:53
/ 4
Обвинувальний акт стосовно власника кінотеатру в Ужгороді, що напав на журналіста, скеровано до суду
16:49
/ 4
На митниці на Закарпатті ділків, що використовують "піджаків", змушують проходити митне оформлення
16:35
Зупинений на Ужгорощині за порушення ПДР водій намагався відкупитися від патрульних хабарем
16:02
На Закарпатті, попри постріли, контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 2 тисячі пачок сигарет
10:38
Сьогодні суд в Ужгороді обере новий запобіжний захід винуватцю трагічної ДТП, в якій вагітна поліцейська втратила дитину
09:32
Водійка з Закарпаття насмерть збила пішохода на Львівщині
09:20
Дві неповнолітні дубівчанки поцупили на Тячівщині у літнього чоловіка гроші
09:18
На Рахівщині, в Богдані 18-річний юнак вкрав із подвір'я односельця мотоцикл
03:11
У Квасах на Рахівщині двоє молодиків вкрали у односельця його ВАЗ
02:43
/ 2
Начальницю управління освіти Мукачівської РДА відсторонили від посади на 2 місяці
14:28
/ 4
На Великоберезнянщині у прикордонні затримали вантажівку з незаконно вирубаною деревиною
11:53
/ 2
Суддю одного з райсудів на Закарпатті визнали винним у недекларуванні доходу за продаж авто
09:23
/ 1
У Мукачеві вдосвіта на подвір'ї підприємиці вибухнула граната
06:31
Поліцейська, що потрапила в автотрощу, – у важкому стані. Містяни масово здають кров
21:20
/ 4
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по затриманих у вересні наркоторговцях
18:35
Взято під варту мешканця Іршавщини, що підозрюється у вбивстві матері-пенсіонерки
16:37
/ 1
На Тячівщині посадовці водгоспу "покривали" незаконний забір піщано-гравійної суміші місцевими ділками
15:43
У Дубриничах, на Переченщині водій ВАЗу збив односельця й, перелякавшись, утік
13:43
/ 7
Спеціальна комісія з'ясувала обставини й деталі загибелі на Міжгірщині 20-річного електромонтера
» Всі новини