Українці склали більшість іноземних працівників в Угорщині

Більшість іноземних працівників в Угорщині походить з України, з 43 881 дозволів на роботу станом на кінець вересня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Világgazdaság.

Офіційна статистика показує, що серед робітників з країн, які не належать до ЄС, в Угорщині серби посідають друге місце за кількістю дозволів (6199), за ними йдуть китайці з 2965. На ринку праці Угорщини є 2778 в’єтнамців та 1806 індійців.

Частка робітників за національною приналежністю помітно не змінилася за останні кілька років, хоча загальна цифра збільшилась порівняно з 2017 роком. Два роки тому з трьох топ-країн було зареєстровано 11 644 робітників; цей показник зріс до 31 499 торік.

Українці, зокрема, склали переважну більшість іноземців, які цьогоріч отримали посвідку на проживання в Угорщині з метою працевлаштування. Йдеться про 26 тисяч осіб станом на вересень.

 

06 листопада 2019р.

Теги: Угорщина, працівник

Коментарі

Вуву 2019-11-07 / 20:32:50
Пойідь сам.
Тоді взнаєш.
Скільки можна заробити і скільки "відкласти".
А працюють від того що не всі мають вибір ...
робити і заробляти так як хочуть.
І тд і тп.

Сергій 2019-11-07 / 15:01:53
До Вуву...Йой не розумнічайте пане ,будь хто хто їде на заробітки має безкоштовне житло,не розумію нащо ви сперечайтеся?44 Тисячі Українців працює в Угорщині ,було б погано не працювали б....В

Вуву 2019-11-07 / 13:50:53
Квартира безкоштовно ... МОЖЛИВО
але не всім і не завжди.
Це може бути робота повязана з шкідливим впливом на організм ...
Якщо дають проплачену квартиру.
Через рік прийідеш якщо не інвалідом то з підірваним здоровям.
Потім з того що відклав іди і купляй ліки.
"Сир за даром є лишень у мишеловці". М.Тетчер.

Сергій 2019-11-07 / 08:39:14
Ну 200 тисяч мають Українці приблизно на заводах ,квартира безкоштовно ,у багатьох містах працедавець оплачує обід,500 баксів можна відкладати на місяц спокійно....А що далі має бути???А в Україні що далі??? Мінімальна 3700 ? Що ви пропонуєте людям??

Вуву 2019-11-07 / 06:26:14
Ну а скільки.?
Ну яж кажу "все відносно"
Жінки ще в ночі зможуть трохи підробити.
А мужики ?

макс 2019-11-07 / 06:12:51
100-200$ ви штось далекі в цьому питанні

Bуву до сергія 2019-11-07 / 06:00:53
Та то все відносно.
Ти там працюєш ... Легально.
Податки з тебе знімають.
А в Украйіні це не зараховується і у трудовий стаж не йде.
Тбт. До пенсійі.
Заробив шо заробив мінус житло
мінус продукти +транспорт (дойізд) мінус податки ...
І що лишилось ну 100 чи там 200 $.
І працюєш як по контракту рік.
Скінчився ... А далі. ?

Сергій 2019-11-07 / 02:41:23
До...Вуву....Порівняти з Україною то високооплачувані роботи.

Василь Юрійович 2019-11-06 / 19:40:19
Як буде там багато українців тоді ми зможемо в Угорщині зробити потужну діаспору і навчати угорців української мови, в любому випадку ми їм краще ніж китайці або в"єтнамці.

Вуву 2019-11-06 / 17:16:04
Ясно що це роботи які не потребують якихось особливих знань чи якойісь спеціальнойі освіти .
А тому низькоплачувані.
Але якщо у вас там хтось живе з родичів і може вас приняти в себе за якусь символічну арендну плату
... Ну то ще ще.
Питання ... А як на довго ?
І що далі ?

Василь Юрійович 2019-11-06 / 15:52:06
Це виходить що угорці недумають окуповувати наші землі, а українців в Угорщині стане більше ніж угорців:) це ж непогано. Тоді недарма дали Москалеві угорці високу відзнаку.

Сергій 2019-11-06 / 12:22:37
Бо вуву...Тоді виходить що Чехи з Італійцями повиїждяли чи що? Макс правий це означає що ми бідні і нічого іншого.

макс 2019-11-06 / 07:49:25
Це означає що ми бідні і ідемо заробити щоб ліпше жити

Вуву 2019-11-06 / 07:20:25
Про що це говорить.?
Про те що в хунійі вже не вистачає свойіх робітників.
Чому ?
Тому що так люблять свою хунію
що повизджали в інші крайіни
... На вищі зарплати.
А орбанутому помахали рукою і побажали щоб його діти жили на таку зарплату.

НОВИНИ: Різне

03:36
/ 2
В'ятрович став нардепом
03:33
/ 3
Угорщина прийняла великий штраф за невідповідне використання коштів ЄС
03:24
/ 2
У Нафтогазі розповіли що станеться, якщо газового контракту з РФ не буде
23:38
/ 1
Зеленський доручив Кабміну РОЗРОБИТИ ВИМОГИ ДО НОВИН У ЗМІ
23:34
В ЄБРР заявили, що український поспіх у земельній реформі недоречний
23:30
Понад 57% мешканців ОРДЛО вважають себе громадянами України
15:37
Суд не дозволив повернути харківському проспекту ім’я Жукова
15:30
Найстаріший після Вселенського Олександрійський патріархат офіційно визнав ПЦУ
14:15
/ 1
Україна готова до зупинки транзиту російського газу – Оржель
13:19
/ 3
Україна очікує невдовзі отримати перші снайперські гвинтівки з Канади
05:21
/ 5
Орбан став новим прем'єром Румунії
03:56
/ 1
"Нафтогаз" різко підвищив ціну на газ для промисловості
02:20
Рада ухвалила закон про відокремлення ГТС від "Нафтогазу"
21:54
Київстар підписав план заходів по розвитку 4G/LTE
02:44
Атестація прокурорів: майже третина провалила тест на знання законів
02:27
/ 1
Суд Лондона: Коломойський і Боголюбов мають сплатити витрати Приватбанку
02:12
/ 2
Євродепутат – Зеленському: Наступний Майдан не буде мирним
23:13
/ 2
Цього тижня українці переведуть годинники на "зимовий час"
00:18
/ 5
ВР прийняла закон про викривачів корупції
22:23
Київстар підключив до 4G ще 50 населених пунктів у 6 областях України
01:04
/ 1
Посли країн Заходу попросили переглянути судову реформу Зеленського – заява
00:55
/ 3
Лише 14% українці ввважають, що суспільству варто прийняти гомосексуальність
00:09
Товарообіг Україна-ЄС зріс на 9% і досяг 40 млрд євро
00:06
/ 1
ВР прийняла закон про судову реформу від Зеленського
01:38
/ 3
Приватбанк виграв у Коломойського і Ко апеляцію у Лондонському суді
» Всі новини