Українці склали більшість іноземних працівників в Угорщині

Більшість іноземних працівників в Угорщині походить з України, з 43 881 дозволів на роботу станом на кінець вересня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Világgazdaság.

Офіційна статистика показує, що серед робітників з країн, які не належать до ЄС, в Угорщині серби посідають друге місце за кількістю дозволів (6199), за ними йдуть китайці з 2965. На ринку праці Угорщини є 2778 в’єтнамців та 1806 індійців.

Частка робітників за національною приналежністю помітно не змінилася за останні кілька років, хоча загальна цифра збільшилась порівняно з 2017 роком. Два роки тому з трьох топ-країн було зареєстровано 11 644 робітників; цей показник зріс до 31 499 торік.

Українці, зокрема, склали переважну більшість іноземців, які цьогоріч отримали посвідку на проживання в Угорщині з метою працевлаштування. Йдеться про 26 тисяч осіб станом на вересень.

 

06 листопада 2019р.

Теги: Угорщина, працівник

Коментарі

Вуву 2019-11-07 / 20:32:50
Пойідь сам.
Тоді взнаєш.
Скільки можна заробити і скільки "відкласти".
А працюють від того що не всі мають вибір ...
робити і заробляти так як хочуть.
І тд і тп.

Сергій 2019-11-07 / 15:01:53
До Вуву...Йой не розумнічайте пане ,будь хто хто їде на заробітки має безкоштовне житло,не розумію нащо ви сперечайтеся?44 Тисячі Українців працює в Угорщині ,було б погано не працювали б....В

Вуву 2019-11-07 / 13:50:53
Квартира безкоштовно ... МОЖЛИВО
але не всім і не завжди.
Це може бути робота повязана з шкідливим впливом на організм ...
Якщо дають проплачену квартиру.
Через рік прийідеш якщо не інвалідом то з підірваним здоровям.
Потім з того що відклав іди і купляй ліки.
"Сир за даром є лишень у мишеловці". М.Тетчер.

Сергій 2019-11-07 / 08:39:14
Ну 200 тисяч мають Українці приблизно на заводах ,квартира безкоштовно ,у багатьох містах працедавець оплачує обід,500 баксів можна відкладати на місяц спокійно....А що далі має бути???А в Україні що далі??? Мінімальна 3700 ? Що ви пропонуєте людям??

Вуву 2019-11-07 / 06:26:14
Ну а скільки.?
Ну яж кажу "все відносно"
Жінки ще в ночі зможуть трохи підробити.
А мужики ?

макс 2019-11-07 / 06:12:51
100-200$ ви штось далекі в цьому питанні

Bуву до сергія 2019-11-07 / 06:00:53
Та то все відносно.
Ти там працюєш ... Легально.
Податки з тебе знімають.
А в Украйіні це не зараховується і у трудовий стаж не йде.
Тбт. До пенсійі.
Заробив шо заробив мінус житло
мінус продукти +транспорт (дойізд) мінус податки ...
І що лишилось ну 100 чи там 200 $.
І працюєш як по контракту рік.
Скінчився ... А далі. ?

Сергій 2019-11-07 / 02:41:23
До...Вуву....Порівняти з Україною то високооплачувані роботи.

Василь Юрійович 2019-11-06 / 19:40:19
Як буде там багато українців тоді ми зможемо в Угорщині зробити потужну діаспору і навчати угорців української мови, в любому випадку ми їм краще ніж китайці або в"єтнамці.

Вуву 2019-11-06 / 17:16:04
Ясно що це роботи які не потребують якихось особливих знань чи якойісь спеціальнойі освіти .
А тому низькоплачувані.
Але якщо у вас там хтось живе з родичів і може вас приняти в себе за якусь символічну арендну плату
... Ну то ще ще.
Питання ... А як на довго ?
І що далі ?

Василь Юрійович 2019-11-06 / 15:52:06
Це виходить що угорці недумають окуповувати наші землі, а українців в Угорщині стане більше ніж угорців:) це ж непогано. Тоді недарма дали Москалеві угорці високу відзнаку.

Сергій 2019-11-06 / 12:22:37
Бо вуву...Тоді виходить що Чехи з Італійцями повиїждяли чи що? Макс правий це означає що ми бідні і нічого іншого.

макс 2019-11-06 / 07:49:25
Це означає що ми бідні і ідемо заробити щоб ліпше жити

Вуву 2019-11-06 / 07:20:25
Про що це говорить.?
Про те що в хунійі вже не вистачає свойіх робітників.
Чому ?
Тому що так люблять свою хунію
що повизджали в інші крайіни
... На вищі зарплати.
А орбанутому помахали рукою і побажали щоб його діти жили на таку зарплату.

НОВИНИ: Різне

20:14
/ 1
Міжнародна організація праці прогнозує скорочення працездатного населення України на 1,2% щорічно
02:06
Путін офіційно звільнив екскуратора сепаратистів в Україні
03:04
/ 2
Пристайко не здивується, якщо під час виборів на Донбасі оберуть поплічників окупантів
02:58
В Україні 23,8% від офіційного ВВП перебуває в тіні
16:32
/ 1
В Україні ліквідують Державну архітектурно-будівельну інспекцію
14:04
Результати Київстар у 2019 році: рекордні інвестиції, ріст споживання послуг, висока якість зв’язку
02:15
/ 3
В Оман, коли там був Зеленський, прилітав секретар Ради безпеки Росії – Схеми
02:30
/ 12
Голова фракції "Слуг" у парламенті згоден пустити воду в Крим в обмін на Донбас
15:21
Роздрібна мережа Київстар обслужила в 2019 році більше 14 млн абонентів
13:05
/ 2
Зеленський звільнив Богдана і призначив Єрмака головою ОП
02:37
/ 5