Українці склали більшість іноземних працівників в Угорщині

Більшість іноземних працівників в Угорщині походить з України, з 43 881 дозволів на роботу станом на кінець вересня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Világgazdaság.

Офіційна статистика показує, що серед робітників з країн, які не належать до ЄС, в Угорщині серби посідають друге місце за кількістю дозволів (6199), за ними йдуть китайці з 2965. На ринку праці Угорщини є 2778 в’єтнамців та 1806 індійців.

Частка робітників за національною приналежністю помітно не змінилася за останні кілька років, хоча загальна цифра збільшилась порівняно з 2017 роком. Два роки тому з трьох топ-країн було зареєстровано 11 644 робітників; цей показник зріс до 31 499 торік.

Українці, зокрема, склали переважну більшість іноземців, які цьогоріч отримали посвідку на проживання в Угорщині з метою працевлаштування. Йдеться про 26 тисяч осіб станом на вересень.

 

06 листопада 2019р.

Теги: Угорщина, працівник

Коментарі

Вуву 2019-11-07 / 20:32:50
Пойідь сам.
Тоді взнаєш.
Скільки можна заробити і скільки "відкласти".
А працюють від того що не всі мають вибір ...
робити і заробляти так як хочуть.
І тд і тп.

Сергій 2019-11-07 / 15:01:53
До Вуву...Йой не розумнічайте пане ,будь хто хто їде на заробітки має безкоштовне житло,не розумію нащо ви сперечайтеся?44 Тисячі Українців працює в Угорщині ,було б погано не працювали б....В

Вуву 2019-11-07 / 13:50:53
Квартира безкоштовно ... МОЖЛИВО
але не всім і не завжди.
Це може бути робота повязана з шкідливим впливом на організм ...
Якщо дають проплачену квартиру.
Через рік прийідеш якщо не інвалідом то з підірваним здоровям.
Потім з того що відклав іди і купляй ліки.
"Сир за даром є лишень у мишеловці". М.Тетчер.

Сергій 2019-11-07 / 08:39:14
Ну 200 тисяч мають Українці приблизно на заводах ,квартира безкоштовно ,у багатьох містах працедавець оплачує обід,500 баксів можна відкладати на місяц спокійно....А що далі має бути???А в Україні що далі??? Мінімальна 3700 ? Що ви пропонуєте людям??

Вуву 2019-11-07 / 06:26:14
Ну а скільки.?
Ну яж кажу "все відносно"
Жінки ще в ночі зможуть трохи підробити.
А мужики ?

макс 2019-11-07 / 06:12:51
100-200$ ви штось далекі в цьому питанні

Bуву до сергія 2019-11-07 / 06:00:53
Та то все відносно.
Ти там працюєш ... Легально.
Податки з тебе знімають.
А в Украйіні це не зараховується і у трудовий стаж не йде.
Тбт. До пенсійі.
Заробив шо заробив мінус житло
мінус продукти +транспорт (дойізд) мінус податки ...
І що лишилось ну 100 чи там 200 $.
І працюєш як по контракту рік.
Скінчився ... А далі. ?

Сергій 2019-11-07 / 02:41:23
До...Вуву....Порівняти з Україною то високооплачувані роботи.

Василь Юрійович 2019-11-06 / 19:40:19
Як буде там багато українців тоді ми зможемо в Угорщині зробити потужну діаспору і навчати угорців української мови, в любому випадку ми їм краще ніж китайці або в"єтнамці.

Вуву 2019-11-06 / 17:16:04
Ясно що це роботи які не потребують якихось особливих знань чи якойісь спеціальнойі освіти .
А тому низькоплачувані.
Але якщо у вас там хтось живе з родичів і може вас приняти в себе за якусь символічну арендну плату
... Ну то ще ще.
Питання ... А як на довго ?
І що далі ?

Василь Юрійович 2019-11-06 / 15:52:06
Це виходить що угорці недумають окуповувати наші землі, а українців в Угорщині стане більше ніж угорців:) це ж непогано. Тоді недарма дали Москалеві угорці високу відзнаку.

Сергій 2019-11-06 / 12:22:37
Бо вуву...Тоді виходить що Чехи з Італійцями повиїждяли чи що? Макс правий це означає що ми бідні і нічого іншого.

макс 2019-11-06 / 07:49:25
Це означає що ми бідні і ідемо заробити щоб ліпше жити

Вуву 2019-11-06 / 07:20:25
Про що це говорить.?
Про те що в хунійі вже не вистачає свойіх робітників.
Чому ?
Тому що так люблять свою хунію
що повизджали в інші крайіни
... На вищі зарплати.
А орбанутому помахали рукою і побажали щоб його діти жили на таку зарплату.

НОВИНИ: Різне

12:57
Нафту "нікуди дівати": ціна на паливо може знизитися до нуля
12:30
51% підприємств в умовах карантину здатні протриматись лише 1 місяць – опитування
11:59
/ 1
За добу в РФ виявили 771 хворого на COVID-19
11:20
Експортна ціна на російську нафту стала від'ємною
10:23
/ 2
На 10:00 2 квітня в Україні підтверджено 804 випадки COVID-19
00:40
Понад 600 українців померли від грипу і пневмонії в січні – Держстат
23:17
Вартість електроенергії для української промисловості удвічі вища, ніж у Європі
22:24
/ 1
На вечір середи, 1 квітня, в Україні зафіксовано 794 випадки коронавірусної хвороби COVID-19
16:55
У Сумах чоловіка оштрафували на 17 тисяч, бо зайшов у магазин без маски
13:16
/ 1
Половина українців не проти надзвичайного стану, більшість - за комендантську годину
12:16
РФ продовжує ширити в Європі фейки довкола пандемії - звіт
10:23
В Україні підтверджено 669 випадків COVID-19
03:16
На вечір вівторка в Україні зафіксували 645 заражень на коронавірус
03:01
В Україні дозволили відкрити продуктові ринки
02:55
Коронавірус вдарив по фінансах 60% українців – опитування
18:23
Хворим на коронавірус за певних умов дозволено відвідувати аптеки та продуктові магазини
17:50
Системи контролю доступу: що це таке і як працює
15:27
Данія заявила про уповільнення темпів поширення коронавірусу
11:29
В Україні підтверджено 549 випадків COVID-19
11:25
Різні країни демонструють різні показники смертей і видужань від коронавірусу
11:17