Українці склали більшість іноземних працівників в Угорщині

Більшість іноземних працівників в Угорщині походить з України, з 43 881 дозволів на роботу станом на кінець вересня.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Világgazdaság.

Офіційна статистика показує, що серед робітників з країн, які не належать до ЄС, в Угорщині серби посідають друге місце за кількістю дозволів (6199), за ними йдуть китайці з 2965. На ринку праці Угорщини є 2778 в’єтнамців та 1806 індійців.

Частка робітників за національною приналежністю помітно не змінилася за останні кілька років, хоча загальна цифра збільшилась порівняно з 2017 роком. Два роки тому з трьох топ-країн було зареєстровано 11 644 робітників; цей показник зріс до 31 499 торік.

Українці, зокрема, склали переважну більшість іноземців, які цьогоріч отримали посвідку на проживання в Угорщині з метою працевлаштування. Йдеться про 26 тисяч осіб станом на вересень.

 

06 листопада 2019р.

Теги: Угорщина, працівник

Коментарі

Вуву 2019-11-07 / 20:32:50
Пойідь сам.
Тоді взнаєш.
Скільки можна заробити і скільки "відкласти".
А працюють від того що не всі мають вибір ...
робити і заробляти так як хочуть.
І тд і тп.

Сергій 2019-11-07 / 15:01:53
До Вуву...Йой не розумнічайте пане ,будь хто хто їде на заробітки має безкоштовне житло,не розумію нащо ви сперечайтеся?44 Тисячі Українців працює в Угорщині ,було б погано не працювали б....В

Вуву 2019-11-07 / 13:50:53
Квартира безкоштовно ... МОЖЛИВО
але не всім і не завжди.
Це може бути робота повязана з шкідливим впливом на організм ...
Якщо дають проплачену квартиру.
Через рік прийідеш якщо не інвалідом то з підірваним здоровям.
Потім з того що відклав іди і купляй ліки.
"Сир за даром є лишень у мишеловці". М.Тетчер.

Сергій 2019-11-07 / 08:39:14
Ну 200 тисяч мають Українці приблизно на заводах ,квартира безкоштовно ,у багатьох містах працедавець оплачує обід,500 баксів можна відкладати на місяц спокійно....А що далі має бути???А в Україні що далі??? Мінімальна 3700 ? Що ви пропонуєте людям??

Вуву 2019-11-07 / 06:26:14
Ну а скільки.?
Ну яж кажу "все відносно"
Жінки ще в ночі зможуть трохи підробити.
А мужики ?

макс 2019-11-07 / 06:12:51
100-200$ ви штось далекі в цьому питанні

Bуву до сергія 2019-11-07 / 06:00:53
Та то все відносно.
Ти там працюєш ... Легально.
Податки з тебе знімають.
А в Украйіні це не зараховується і у трудовий стаж не йде.
Тбт. До пенсійі.
Заробив шо заробив мінус житло
мінус продукти +транспорт (дойізд) мінус податки ...
І що лишилось ну 100 чи там 200 $.
І працюєш як по контракту рік.
Скінчився ... А далі. ?

Сергій 2019-11-07 / 02:41:23
До...Вуву....Порівняти з Україною то високооплачувані роботи.

Василь Юрійович 2019-11-06 / 19:40:19
Як буде там багато українців тоді ми зможемо в Угорщині зробити потужну діаспору і навчати угорців української мови, в любому випадку ми їм краще ніж китайці або в"єтнамці.

Вуву 2019-11-06 / 17:16:04
Ясно що це роботи які не потребують якихось особливих знань чи якойісь спеціальнойі освіти .
А тому низькоплачувані.
Але якщо у вас там хтось живе з родичів і може вас приняти в себе за якусь символічну арендну плату
... Ну то ще ще.
Питання ... А як на довго ?
І що далі ?

Василь Юрійович 2019-11-06 / 15:52:06
Це виходить що угорці недумають окуповувати наші землі, а українців в Угорщині стане більше ніж угорців:) це ж непогано. Тоді недарма дали Москалеві угорці високу відзнаку.

Сергій 2019-11-06 / 12:22:37
Бо вуву...Тоді виходить що Чехи з Італійцями повиїждяли чи що? Макс правий це означає що ми бідні і нічого іншого.

макс 2019-11-06 / 07:49:25
Це означає що ми бідні і ідемо заробити щоб ліпше жити

Вуву 2019-11-06 / 07:20:25
Про що це говорить.?
Про те що в хунійі вже не вистачає свойіх робітників.
Чому ?
Тому що так люблять свою хунію
що повизджали в інші крайіни
... На вищі зарплати.
А орбанутому помахали рукою і побажали щоб його діти жили на таку зарплату.

НОВИНИ: Різне

15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 1
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
21:25
Чехія ставить на паузу міжурядові консультації зі Словаччиною через "значні розбіжності"
13:49
Що треба знати про верстати з ЧПК до покупки
22:55
Особливості контекстної реклами
07:35
Що робити, коли у дитини болить горло?
06:58
Єврокомісія пропонує перевести оборонну промисловість ЄС у "режим воєнної економіки"
17:09
Види та призначення безшовних труб
17:25
/ 1
Італія виведе зі Словаччини систему ППО, бо потрібна в іншому місці
20:06
Що змінилося в Galaxy S24 Plus і чи варто оновлюватися з S22 Plus
19:55
Айпад 9 в Україні: скільки коштує доступний планшет від Apple
19:47
Основні причини, чому не заряджається телефон
19:48
/ 3
Макрон: Мої заяви про західні війська в Україні були "зважені й продумані"
» Всі новини