Заступник мера Ужгорода організував мільйонну махінацію із комунальною землею – СБУ (ФОТО)

Служба безпеки України викрила заступника голови Ужгородської міської ради на масштабних зловживаннях. Унаслідок махінацій посадовця у громади міста було відчужено земельні ділянки, які призначені під житлову забудову.

Заступник мера Ужгорода організував мільйонну махінацію із комунальною землею – СБУ (ФОТО)

Співробітники спецслужби встановили, що у 2014 році, будучи членом земельної комісії міськради, посадовець оформив на підставних осіб три земельні ділянки загальною площею 0,3 га. Пізніше землю було протиправно передано у  розпорядження його дружині, яка влітку цього року продала її своєму знайомому за 1 мільйон 200 тисяч  гривень.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу  України у приміщенні Ужгородської міської ради та за місцями роботи і проживання фігуранта провадження проведені обшуки. 

Вирішується питання про оголошення заступнику голови міськради підозри у вчиненні злочину.

Викриття зловживань посадовця проводилось спільно з територіальним управлінням Державного бюро розслідувань у Львові під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області, повідомляє прес-центр СБ України.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні зранку СБУ спільно з ДБР проводили у міськраді Ужгорода обшуки, пов'язані з земельними питаннями. За інформацією місцевих журналістів, основним фігурантом обшуків став заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай.

05 листопада 2019р.

Теги: заступник, земля, махінація

Коментарі

/:\ 2019-11-06 / 20:00:36
Його зловили бо платив за кришу шимону, а грамотник бухає і не зміг допомогти....

ужгородець 2019-11-06 / 17:37:59

Півень - "нормальний челядник"? - Ха-ха-ха... Сцикло, стукач ВБ, який зливав цілі зміни контролерів та платив всім службам "міра", піднімаючи такси на границі...
І "Чарда", і "Нобілекс" у нього вже були на "піджаках", коли він був начальником погранців на "Тисі", потім на "Краківці"... І звільнили цього "півня" за хабарі, навіть при "папєрєдніках", бо навіть донецькі офігіли від того "бєспрєдєлу" на границі, що був при ньому.

Але х... на нього. Андрюша в цій ситуації не при ділах.

Але щось ніхто з коментаторів не приняв мою ставку на те, що радванському рішалові Гомонаю нічого не буде? Невже я навіть при новій владі буду правий?)))

Пітьові 2019-11-06 / 09:07:41
Задрали ви своїма Півнями, шеб з зеленого чесний політік не вийшов. Інтересно то на зельонці поки службу ніс, заробив він на Чарду???? Нема в нас нормальних, ушиткі виїхали, а хто не виїхав тому ніфіга робити не дадуть, туй в Україні одні злодії лишились. І що на тій закритій сесії лиш 3 ділянки видали, чому не піднімуть питання ще по 200? Бо на своїх можуть вийти, а показники для показухи робити треба.

Свен 2019-11-06 / 08:39:16
Той Пивень реально норм челядник, най дасть конюху прикурити

аналітик 2019-11-06 / 08:02:04
Це все для відводу очей ,Андріїв сам краде , а мінінгіти мають його зами

Пітю 2019-11-06 / 01:53:21


Політична реклама платна. Адмін


Лучки 2019-11-05 / 21:39:29
Йой яка новина . У лучках Чопик уже давно по такив схеми землю на рубишив, пакив, родич та зальотних блу бир переписав , уже все по таких схемах спродав напару з депутатом чалийом. А тут такий кипиш у Ужг роди ви у Лучки прийдить там увидите шо не лем така схема робить а ще й друга нись вам дали на построй а зовтра то уже соты дирибан

Пітю 2019-11-05 / 21:32:58
Думаву шо прийде Півень мером з Сторож6иці з Чарди і буде порядок !!!

ужгородець 2019-11-05 / 20:45:17

В.Гомонай - доцент кафедри конституційного права та порівняльного правознавства УжНУ.
Юристи СБУ, ДБР проти юристів УжНУ.
Хто поставить хоч гривню на те, що доцента закриють до суда?)))

Я ставлю "всі гроші" на те, що В.Гомонай, як і Б.Андріїв, спокійно буде ходити на работу в мерію і далі)))

Вуву 2019-11-05 / 19:26:57
А скільки ділянок має прокурор "гаврило" ?
А "чесна із чеснот" суддя Фозікош ?
А самі братани "конюхи"
Ну вищня на торт ...
Депутат ВР Горват ?
І на додаток "утікач" Волошин
якого ніхто і не шукає і злодій бровдій !?$€£!???
Якщо звести до купи то напевно пів ужгородського району буде.

??? 2019-11-05 / 19:25:54
Прокурори з СБУ з 2014 року цього не бачили, де були 5 років?

Тромб 2019-11-05 / 19:08:13
Усі земельні питання вирішуються за гроші . Хто вирішуе питання ? Земельна кормушки на чолі з Мером , Гомонаем ,Рибою,та Козаком. Горе депутати за 100 баксів вирішують на сесіях незаконні питання.. Поки не даш голосувати не будуть . СБУ на правильному шляху. Кожна сесія розподіл бабла.

12345 2019-11-05 / 18:34:44
Це для міської ради нормально. Андріїв лише сам шо накрав. Гомонай слабенько виступив у цій ситуації

Окей 2019-11-05 / 17:40:22
У Мукачеві одна сімя фактично приватизувала все місто, комунальне майно (теплосеть, Цум, типографія, десятки магазинів, військові частини, сільськогосподарські землі навколо міста, жеки, торгові бази і т.д.) і не віриться, що то було викуплено за ринковими цінами, так, що роботи не початий край як і у інших районах області, але все рішає Бабло і лим інколи проскакує показуха.

НОВИНИ: Кримінал

19:01
Суд залишив під вартою звинуваченого у смертельній ДТП Олефіра, хоч депутати Перечинської райради хотіли взяти його на поруки
18:32
На Рахівщині через недбалість лісника вирубано 36 дерев на суму 200 тис грн
18:16
На Закарпатті українець хотів завезти з Італії препарати психотропної дії
16:52
На Тячівщині п'яний закарпатець вкрав авто односельця та поїхав на Львівщину до дівчини
16:16
Підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді триматимуть під вартою без можливості внесення застави
09:42
Нелегала з Чехії, котрий ще торік приїхав в Україну, виявили на Закарпатті
03:18
/ 9
Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник
12:40
/ 2
Через 490 пачок контрабандних сигарет на "Тисі" в українця вилучили Volkswagen
11:00
/ 3
Тячівець вкрав мотоцикл зі спецмайданчика відділу поліції і ховав у спальні
02:32
У Львові розглядають апеляцію закарпатського гінеколога, звинуваченого у смерті матері 3 дітей
15:31
/ 5
Ще одна членкиня ДВК з Іршавщини визнала провину в незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:36
/ 3
В Ужгороді погоджено підозру у зґвалтуванні нападнику на 17-річну дівчину
09:49
/ 1
Наслідки смертельної ДТП на Міжгірщині: пасажир – загинув, водій – в ізоляторі (ОФІЦІЙНО)
18:01
/ 5
У справі про перешкоджання журналістській діяльності голова Хустської райради Іванчо відкликав заяву про каяття
17:54
/ 1
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що вночі порушував тишу й кинувся на патрульних із битою
17:51
/ 1
Затриманого з партією метамфетаміну в Ужгороді іноземця взято під варту із визначенням застави у 2 млн грн
13:16
/ 2
В Ужгороді погоджено підозру словаку, в автівці якого виявили 2,2 кг метамфетаміну
11:09
На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків
09:34
На кордоні на Закарпатті в українця відібрали повну "кравчучку" сигарет, які він віз товаришам за кордон "у подарунок"
23:49
/ 1
У Міжгір’ї в кафе 21-річний п'яний відвідувач вдарив ножем в живіт 20-річного хлопця
16:36
/ 1
У Берегові "на гарячому" затримали чоловіка, що вдруге спробував обікрасти будинок сусіда
16:13
/ 1
В Ужгороді правоохоронці виявили 2,2 кг метамфетаміну в автомобілі іноземця (ОФІЦІЙНО)