Свалявську райлікарню оштрафували за поводження з відходами

У рамках перевірки на дотримання вимог природоохоронного законодавства Свалявською центральною районною лікарнею, Державна екологічна інспекція у Закарпатській області виявила ряд порушень вимог чинного законодавства в частині поводження з відходами.

Свалявську райлікарню оштрафували за поводження з відходами

У медзакладу відсутня декларація про відходи,  що являється порушенням ст. 17 Закону України «Про відходи». Крім того, первинний поточний облік кількості, типу і складу відходів, що утворюються, тимчасово зберігаються, передаються на утилізацію, знешкодження та видаляються, не ведеться,  що являється порушенням ст. 17 Закону України «Про відходи». 

За результатами перевірки 2 посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності за ст.ст. 82, 82-1  КУпАП на загальну суму 935 грн., та видано припис на усунення порушень.

 

04 листопада 2019р.

Теги: райлікарня, штраф, відходи

Коментарі

Діана 2019-11-14 / 19:19:57
ви усі можете її поціловати в г....цю.

Лєна 2019-11-13 / 00:24:08
А інтересно Дзямкуля ще за границьов??? Отдихає?*

Маріка 2019-11-11 / 20:10:47
Дзямко взяточниця!!!!! Но чужі горші їй боком підуть! Уже ідуть!! Се начало!!!

Іван 2019-11-10 / 16:02:13
Єлизаветка то Дзямко І.В Запитайте у свалявців хто вона!!!!!

Ніна 2019-11-09 / 18:58:25
Чому Тюрма з великої??? Бо то елизаветко(ти з малої ьо ніхто!!!)бо тр буде твоє житло, де ти будеш довго!!!!! Цікаво звілки в тебе машина??? Ща зарплату???? Ні!!!! Та у тебе більше як у Сурана. А за що ти елизаветко віддихаєш? Була селючка! І шось дуже скоро розбагатіла!!! І не пиши шокогось жаба давить!!!! Я в твоїй шкурі бути не хочу!!!!

Єлизавета ІІ 2019-11-08 / 13:34:04
Може я і тупа, але до твоєї тупизни та примітивності мені дууууууже далеко, про що можна переконатися з твоїх недолугих дописів. До речі, в твоєму реченні слово тюрма повинно писатися з малої літери. Чи може ми в школі погано навчались? Чи може мізки в нас недорозвинуто-обмежені?

Ніна 2019-11-07 / 13:12:00
Елизаветко ти тупа!!!!і плаче по тобі Тюрьма

Єлизавета ІІ 2019-11-06 / 12:24:12
Знаєш,"Ніна", коли людина п'є та веде аморальний спосіб життя, то пишуть -непутяща, шкода на світі було жити, а коли старається та чогось досягла в житті- так також людям не добре."Жаба"-велике діло. Бог тобі суддя за анонімку. Ти така "Ніна",як я Англійська королева. Нарешті вже заспокойся, бо можеш мене хіба ли****ти в одно місто. Тобі жаль? Пиши хоч президентові. Писарька ти зі стажем,з 2006 року.Бажаю тобі стільки здоров'я і років життя,скільки правди у твоїх словах. Обливати брудом інших,мабудь найбільша радість,яка в тебе залишилася.Але цього тобі ніхто не заборонить.Прийде судний день для кожного,головне зуміти за все відповісти.

сусіди 2019-11-05 / 13:15:40
якби всі бли такі людяні як суран

бувша поліція 2019-11-05 / 13:14:31
суран порядочний людина лікар

Ніна 2019-11-04 / 19:06:19
Цікаво!!! Все Суран!! А звідки старша лікарні яка всім заправляє(ДзямкоІ.) має і міняє машини, віддихає часто за кордоном, будує добудовує будинки???? За зарплату???? Управляла і Червоним хрестом і діставала допомоги. Де вони???? Які люди отримали?????

Ніна 2019-11-04 / 19:02:31
Цікаво!!! Все Суран!! А звідки старша лікарні яка всім заправляє(ДзямкоІ.) має і міняє машини, віддихає часто за кордоном, будує добудовує будинки???? За зарплату???? Управляла і Червоним хрестом і діставала допомоги. Де вони???? Які люди отримали?????

НОВИНИ: Соціо

14:23
У Барвінку під Ужгородом волонтери будували вольєри для безпритульних тварин
13:48
Держстат порахував, скільки закарпатців користуються інтернетом і телебаченням
13:10
У мисливських угіддях Закарпаття триває облік чисельності диких тварин
01:53
Закарпатських реабілітологів навчатимуть на семінарі в Чехії
19:08
/ 13
Звільнено третього члена "лісової мафії" Мурги - директора ДП "Ужгородське ЛГ" Василя Кия (ДОКУМЕНТ)
16:39
/ 7
На Закарпаття приїде заступник міністра освіти і науки України
15:06
/ 2
Ігри ІІ туру Закарпатської ліги КВН пройдуть в Ужгороді 6 та 13 березня
14:56
На черговому засіданні виконкому в Ужгороді поговорять про тарифи на послуги з поховання та на платні медичні послуги у пологовому
12:06
Закарпатські пластуни провели 20-ий лижний табір "ФЕСТ"
16:58
/ 1
В автівці угорки, що перетинала кордон на Закарпатті, знайшли 225 пачок сигарет
16:46
/ 1
При в'їзді в Україну на Закарпатті у водія мікроавтобуса вилучили 180 л кокосового молока
16:32
Торік на ділянці Мукачівського прикордонного загону затримали 48 нелегалів і вилучили 33, 5 кг наркотиків
16:28
У Тячеві з вини нетверезого водія зіткнулися два ВАЗи
13:32
На Виноградівщині розпочалася операція "Первоцвіт -2020"
13:26
Ужгородський університет отримав у 2020 році збільшене на 21,9 млн грн фінансування
12:36
Зимовий карантин в Ужгороді жодним чином не позначиться на інтенсивності роботи учнів
10:38
/ 1
Як зміниться проєкт перспективного плану формування територій громад Закарпатської області
09:29
/ 1
В Ужгороді відбулося громадське вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні
09:21
В Ужгороді презентували видання відомих дослідників
03:24
/ 1
Основні загрози для тварин Закарпаття становлять вірус африканської чуми свиней, високопатогенний грип птиці та сказ
02:14
У Барбові на Мукачівщині селяни протестували проти бездоріжжя
01:30
/ 8
Вслід за Мургою, попри незгоду Рахівської РДА, звільнено директора ДП "Великобичківське ЛМГ" Юрія Сойму (ДОКУМЕНТ)
18:18
/ 8
Завдяки громадськості влада Ужгорода звернулася до правоохоронців через зрізані у Боздоському парку дерева
18:11
/ 3
У Берегові готуються до 17-го Міжнародного фестивалю вина
18:07
Форум активних громадян проходить сьогодні в Ужгороді
» Всі новини