На Закарпатті скеровано до суду обвинувальні акти стосовно членів ДВК, що незаконно видали бюлетені для голосування

Прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно трьох членів дільничних виборчих комісій у 69 одномандатному виборчому окрузі з виборів народних депутатів України.

На Закарпатті скеровано до суду обвинувальні акти стосовно членів ДВК, що незаконно видали бюлетені для голосування

Фігуранти злочину підозрюються у незаконній видачі виборчого бюлетеня особам, які не мали права їх отримувати, вчинене членом ДВК за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.158-1 КК України).

У ході слідства зібрано докази, які доводять, що підозрювані видавали бюлетені на імена осіб, які у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України перебували за кордоном чи не з’явилися для голосування на дільниці.

Мова йде про три виборчі дільниці, дві з яких знаходились у с. Завидово та одна у с.Лалово, що на Мукачівщині.

Обвинувальні акти скеровано до Мукачівського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Стосовно інших фігурантів даного злочину триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Закарпатській області. Прокуратура області забезпечує процесуальне керівництво за ходом слідства, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

01 листопада 2019р.

Теги: бюлетені, голосування

Коментарі

щурь вася 01.11.2019 / 17:28:30
требало всіх під суд дати і тих хто підкуповував цих членів двк завидівському баризі негайно здати мандат депутата і просити на колінах пробачення в Едгарда Токаря !!!

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини