У Хусті п'яний водій врізався в місцевий магазин (ФОТО)

Минулої доби працівники групи реагування патрульної поліції Закарпаття зафіксували випадки керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння у Великоберезнянському, Свалявському, Мукачівському, Хустському районах. Ще двох п’яних водіїв зафіксували працівники патрульної поліції області

У Хусті п'яний водій врізався в місцевий магазин (ФОТО)

У місті Хуст ввечері сталася автопригода. Водій автомобіля марки «ВАЗ» не впорався з керуванням і в`їхав у місцевий магазин. Правоохоронці, які прибули на місце події, встановили, що водій керував транспортним засобом без водійського посвідчення та у стані алкогольного сп’яніння. Під час проходження медосвідування тест показав 4 проміле алкоголю в крові.

У селі Домбоки Мукачівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ГАЗ», водій якого не був пристебнутим паском безпеки. За кермом транспортного засобу перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння, що підтвердилось під час тесту на драгері – 1,72 проміле алкоголю у крові.

У селі Березники Свалявського району працівники патрульної поліції зупинили водія мотоцикла, який керував транспортним засобом без захисного шолома. Чоловік, місцевий мешканець, не мав посвідчення водія та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,58 проміле алкоголю у крові.

Ще трьох п’яних водіїв за минулу добу задокументували працівники групи реагування патрульної поліції Великоберезнянщини та працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за статтею 130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

28 жовтня 2019р.

Теги: водій, магазин

НОВИНИ: Кримінал

17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 2
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 5
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
» Всі новини