У Мукачеві з метою налагодити комунікацію влада зустрілася з представниками батьківських комітетів (ФОТО)

Не займатися збором готівкових коштів на забезпечення шкіл та дитсадочків міста закликає очільник управління освіти молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій в ході зустрічі з представниками батьківських комітетів закладів міста.

У Мукачеві з метою налагодити комунікацію влада зустрілася з представниками батьківських комітетів (ФОТО)

Для цього в управління видали наказ «Про заборону обігу готівкових коштів щодо запобігання корупції у навчальних закладах міста». Прийняття благодійних внесків здійснюється виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки навчальних закладів.

Очільниця освіти зазначає – місто виділяє кошти на галузь у достатній мірі. Так, лише цьогоріч міський бюджет виділяє на придбання для шкіл та садочків всього необхідного близько 10 млн. Вже більше 7 млн. заклади отримали. Це і меблі, господарські товари, миючі засоби, комп’ютерне обладнання, м’який інвентар, іграшки, навчальні засоби, офісне обладнання. Загалом на галузь міста цьогоріч виділяється 340 млн. гривень ( кошти державного та місцевого бюджету).  В тому числі більше 220 млн. виділяється на зарплату освітянам. Місто додає на галузь 120 млн. власних коштів. Для того, щоби ознайомитися батькам скільки заклад щомісяця отримує кошти – це можливо на сайтах шкіл: https://www.mukachevo-rada.gov.ua/index.php/osvita/zahalnoosvitni-navchalni-zaklady-litsei-himnazii

«Місто намагається забезпечувати заклади освіти всім необхідним. Ми хочемо зупинити збори коштів у закладах, намагаємося налагодити комунікацію і на рівні батьківських комітетів та влади. Базові потреби має закладів забезпечувати місто. Наразі формується бюджет міста на 2020 рік, тому всі ваші пропозиції управління має узагальнити й внести пропозицію щодо фінансування», - звернувся до присутніх міський голова Андрій Балога. 

Мукачівська міськрада

28 жовтня 2019р.

Теги: комітети, батьки, комунікація, школи

Коментарі

Закарпатець 29.10.2019 / 05:29:55
Окремо видати указ по 6-й школі,бо вони все ж знайдуть як оббирати батьків. Ліквідувати т.з. батьківські комітети,які і є інструментом рекету.

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
14:20
/ 1
На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті» на честь загиблих захисників Фото новина
13:15
У Мукачеві створили авторський аромат, присвячений місту Фото новина
12:12
На Берегівщині попрощаються із захисником Кирилом Карчевським Фото новина
11:10
В Ужгороді патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
09:00
На Закарпатті відзначили Міжнародний день музеїв Фото новина
18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
/ 1
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
/ 2
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
13:06
У Квасах на Рахівщині під час екоакції зібрали понад 5 кубометрів пластикових відходів Фото новина
12:02
/ 7
У Міжгір’ї висадили нову алею сакур Фото новина
11:11
/ 1
В Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир’яновим Фото новина
10:04
На війні з росією поліг захисник із села Ярок на Ужгородщині Михайло Бреза Фото новина
17:23
/ 3
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
» Всі новини