Найбільше вільних вакансій на Закарпатті – на підприємствах переробної промисловості, в освіті й у торгівлі

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Закарпатської обласної служби зайнятості, станом на 1 жовтня 2019 року, у порівнянні з минулим роком, зросла на 1,0% та становила 2,3 тис. одиниць.

Найбільше вільних вакансій на Закарпатті – на підприємствах переробної промисловості, в освіті й у торгівлі

Середній розмір заробітної плати, яку пропонують роботодавці, складає 6,5 тис. грн. (на 1 жовтня 2018 року – 5,6 тис. грн.).

За видами економічної діяльності більшість вакансій налічується на підприємствах переробної промисловості (29,3%), в освіті (12,8%), у торгівлі та ремонті автотранспорту (12,3%), у державному управлінні й обороні (11,1%), у транспортній, складській, поштовій і кур’єрській діяльності (11,0%) тощо.

За професійними групами найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування технологічного устаткування (23,8%); на кваліфікованих робітників з інструментом (23,5%); на працівників сфери торгівлі та послуг (14,6%) та представників найпростіших професій (13,0%), повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатському обласному центрі зайнятості.

 

24 жовтня 2019р.

Теги: вакансії, промисловість, торгівля, ремонт

Коментарі

Рембо 25.10.2019 / 11:58:28
Як у нещастя не бде дефіцит кадрів у освіті кой треба заплатити 3-5 тис долярів оби стати вчительом у Міжгірському районі. Ану тко построїт хижу оби не йшов на заробітки а Олексієнканя построїла на території турбази Тко щи так валовчен

Рем 24.10.2019 / 12:21:40
В освіті - зрозуміло чому: зараз рівень зарплат у вчителя-початківця є геноцидним. Далеко не втікла із зарплатами і вища школа, хоча у вищій школі копупційна складова дозволяє викладачам хоч трохи добирати додаткового доходу.

НОВИНИ: Соціо

17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
16:14
У Дротинцях на Берегівщині попрощалися з полеглим військовим Іваном Келеменом Фото новина
14:41
/ 6
У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2026» Фото новина
12:45
/ 4
У Бороняві на Хустщині попрощалися з 26-річним Героєм Сергієм Клованичем Фото новина
09:00
/ 1
Коли вимикатимуть світло на Закарпатті 11 січня
16:20
До Мукачева прибули евакуйовані родини із Запорізької області Фото новина
13:17
/ 3
Три з кожних чотирьох гривень у закупівлях витрачали з порушеннями – підсумки контролю тендерів на Закарпатті впродовж 2025 року
12:36
На лекції в ужгородському скансені розкажуть про бабу-повитуху та її сакральну роль в традиційній культурі Закарпаття
10:21
Поїзди на Закарпаття курсують із суттєвими затримками
09:14
/ 6
В Ужгороді відбудуться громадські слухання щодо перейменування кількох вулиць і частини Ротарі-парку
09:13
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 10 січня
16:07
Рятувальники знайшли двох заблукалих туристів на Рахівщині Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники знайшли туристку, яка заблукала під час катання на сноуборді Фото новина
08:37
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 січня
21:51
/ 2
Найбільшими платниками туристичного збору на Закарпатті торік були Поляна, Ужгород і Баранинці
20:43
/ 3
Офіс Омбудсмана виявив у циганському таборі у Великолучківській громаді покусану пацюками дитину, туберкульоз у дітей і фіктивне батьківство Фото новина
19:39
/ 1
У Хустській громаді зустрічали захисника Івана Єрмаковича з Ізи, що помер у лікарні Фото новина
19:28
/ 1
На війні з росією поліг Сергій Клованич з Боронява Хустської громади Фото новина
18:20
/ 1
У Пенсійному фонді Закарпаття роз’яснили нові правила дитячих виплат-2026 Фото новина
17:50
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох харків’ян неподалік кордону зі Словаччиною Фото новина
13:06
Обласна бібліотека презентує "Календар краєзнавчих пам’ятних дат Закарпаття на 2026 рік"
» Всі новини