На Закарпатті спіймали керівника логістичного підрозділу Держприкордонслужби, що продав харчі з військової частини (ФОТО)

Тоді як ще два військовослужбовці на його прохання, використовуючи військовий автомобіль, здійснили вивіз даного майна з території військового містечка.

На Закарпатті спіймали керівника логістичного підрозділу Держприкордонслужби, що продав харчі з військової частини (ФОТО)

Вечері 18 жовтня спільною міжвідомчою групою у складі офіцерів ВВВБ по Чопському прикордонному загону Держприкордонслужби України, слідчих ТУ ДБР м. Львів, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Ужгородського гарнізону, у c. Кам’яниця Ужгородського району Закарпатської області за результатами реалізації матеріалів кримінального провадження за ч. 3 ст. 410 ККУ задокументовано протиправні дії військовослужбовця Чопського прикордонного загону.

Встановлено, що керівник логістичного підрозділу здійснив продаж цивільній особі військового продовольчого майна, що належить Державній прикордонній службі України.

Також спільна міжвідомча група встановила ще двох військовослужбовців, які на прохання свого колеги, використовуючи військовий автомобіль, здійснили вивіз даного майна з території військового містечка, і в подальшому перевантажили продукти харчування до цивільного транспортного засобу.

Наразі, подальші слідчі дії тривають.

19 жовтня 2019р.

Теги: харчі, частина, керівник, підрозділ

Коментарі

Правосуддя 2019-10-22 / 09:37:24
Ну для вб це показник як би не було, але звісно показників по нелегалам і сигаретам відсутні. Дивуюсь чому? Погано працює ВБ? Та ні, просто ВБ кришує всю цю діяльність, через них все погоджено, ну а показники треба, от і ловлять мелоч.
Спочатку треба реформу верхівки і Оперативних відділів а вже потім інших відділів , загонів. Правильно там нижче написали , є ж Поліграфічні прилади, то треба перевіряти майже кожного.
Хоча читаючи коментарі маю думку що починати треба з самого Керівника ВБ

Справедливий 2019-10-21 / 21:55:08
Як Вам не стидно такі резонансні затримання в засобах масової інформації розміщаєте люди танками торгують а ви такого опасного злочинця затримали за тушонку прострочену чоловіка в тюрму . УВБ це позор там напевно сама алкашня зловили прапора бо закуски не було

Воїн 2019-10-21 / 15:26:03
А цікаво, що було б якщо б перевірили підрозділ логістики 128 бригади, особливо "прапорщика Петровича" та його дах - замполіта батальона мажора "Михайловича". Мабуть "погранци" виглядали б дуже "скромно"

Берета 2019-10-21 / 13:21:55
Харе тут димогогію заводити. Хто дуже там борець, то запрошуємо в службу, гідне заберпечення і зарплата , будете захищати кордон з прикордонниками. Кадрів якраз не вистачає. Так є явища корупції але не все так легко побороти і так хлопці стараються з цим боротися.
І в РВ і в ВБ є нормальні опера які працюють чесно.

Допомозі кордонови от Заробітчанина. 2019-10-21 / 13:10:49
Вшитко ви там файно знаєте ко де і як,.просто ви у долі гроші берете, так што не треба казки туй ля ля ля. Контрабанда іде як і йшла лем такса ся пудняла і на Тисі і на Ужгородові, як брали гроші так і берут, на зельонкі всьо так само лим тепер ізбранні роблят.
Так шо не треба туй робити з себе невинних.
А ліпше вшиткоє керівництво ВПСУ і Загону ВБ і Розведку , пропуску всіх на аналізи по наркотикам. Там ся ваш Дайнеко хвалив ож є поліграфи, та може би сь те начали провіряти воєнних? З начала керівництво Загону а там і ВБ і Розведчику ...а ще ліпше би то були поліграфологи даякі не залежні з європи аби і їх купити не мож було. Увидите тілько найдете корупціонеру ож закриєте собі роки показниками і виявленими.

Ті ко служив у 2000-2014 роках особенно на Заходних границях мавуть 100% пройти то всьо і бути уволенними.

Допомога кордону 2019-10-21 / 11:54:30
"Нелагали ходять, сигарети носять" - пусті загальні слова. Назвіть прізвище осіб хто робить і хто кришує від військових, тоді хлопці будуть робити кращі показники...

Мадяр 2019-10-21 / 07:50:21
Ястреб ай з начала своїх року на нелегалах сидів, а коли падав товар то пудставляв начальнику Впсу і віпсу, ги скотина , но за цігаретлі знаву ож був тоже бо тоді файно заробляв, се його стихія,
Но на першому місці се нелегалка, ідіот помішаний на зелених і євро. Майже к гузицю утерає рублями.
А начальник Чопа погранцю се го файний друг...вот вам і схема. Чоп і Мукачево се самі бариги.
Може скинемеся ідіотові на білети та най іде нахуй вудсі?
Чом інтересно голова нич не робит з ним , всі знавуть ож ястреб то дає добро на чорновоз і має з того свою долю файну.

Контрабас 2019-10-21 / 07:28:48
Ястреб ши з 2000-их в долi з нелегалув. Сигаретний бiзнес йому не iнтересний.9141

... 2019-10-21 / 07:10:25
Промлема в керівництві Державної прикордонної служби України, які повністю схвалюють протиправні дії своїх підлеглих. Чопський прикордонний загі це озброєне злочинне угрупування, сидять на потоках наркоти, нелегальної міграції та контрабанди. Керівник загону рідкий під..р.

Омелянович 2019-10-20 / 20:12:44
Саня Ятреб ещё служит? Чесно говоря я в шоке, у него же там проблемы были, он удрал, ну теперь важная шишка Насальнике как ни как, помню его как У**бка. Жиробас кон чен ий)

Фея 2019-10-20 / 19:40:07
А коли старшини на своїх машинах вивозять продукти із загону,то це можна???у всіх на виду і у ВБ і в керівництва

Старий прапор. 2019-10-20 / 17:58:35
Зябкін то легенда...спілкувався і з чорновозами і з пачкарями,...підсвічував тропи і наряди... чмо рідке, срочники не доїдали, все вивозив і продавав. Катався на державному пальному яке в каністрах крав в ночі і списував в тіхаря.
Те що цього взяли, молодці, це правильно хай відповідає за кражу.
А от по Вб там питань купа про цього птаха інтересні історії чув. Кажуть ще тот фрукт за срібника готовий продати все. Сподіваюсь Дайнеко реформує нормально і такі Аморальні люди як Ястреб, Чорний, Борець підуть зі служби геть . Най корупційніша трійка в Чопському загоні.
Я радий що звільнився по закінченню, але мені шкода тих хто там ще залишився в цій структурі в цей час як там Ястреб ...майже файно в кабінетах від с***ав щоб тут поставили або парочку файних котлет заніс до києва ще при старій владі.

Дізель 2019-10-20 / 15:01:32
Якщо там потрясти прапорщиком Зябкіним , який на 17 чол. На добу 2 консерви давав... А більшість продуктів додому , цукор муку... І ТД. А любив срочників підставляючи ВБ.... А сам інформацію для чорнотропів здавав... Соляру продавав у селі... Багато кого вижив із служба... Живе відразу у с. Гута Камяницька. Візьміться за нього , притисніть за яйця, у нього само більше інформації тримається!!!!

Юрові 2019-10-20 / 06:56:53
Ай тать, Яструб файно заріз салом, заплив ги мамонт...як го лим земля тримле. Добро давав на вшиткоє от цигаретлю до чорних, вернувся сюди а туй кіть помниш борець був то вни ся файно чухали, бабла подняли після вибору, но нич йому то ся верне, кілько людям життя попортив бо неугодні му були. Бив дітей ( срочнику) вибивав з них признання. Ся скотина жити не заслуговує... де СБУ де ДБР ? Чом Дайнеко нич не знає про се гівно ож туй є?

ВБшникам 2019-10-20 / 06:49:16
Стид і позор , ліпше би тото х**о Ястреб начальник тих ВБшнику ловив чорноту і папіроси, так нашо ? Ліпше самому кришувати чорноту і сігарети вмісті з львовом, а туй ловити бідолаг аби квартал закрити. Проживи на 10,000 грн ястреб....інтересно чи до тепер се ч*о з Борцьом на Фені і Кокаїні сидить? Нюхачі срані...
Най ліпше чмо по березному не літає, і хай знає ож в селі скорость 50, наліпив лівих номеру сі на дастер придурок...
Жизнь тя накаже наркоман єбаний)

Робін 2019-10-19 / 23:09:35
Це дно, прикордонну службу потрібно розпустити

!gvalt ! 2019-10-19 / 21:43:47
там є бачі-ружицкій -бувш.прапорщік погранец..він дуже любить мутити,живе в с.невіцьке-рядом,де дом погрнців в оноківцях-там жиють ті снабженці..ружіцкій як любить це діло і тепер- на пензії тим ділом займатися-продовжує як пензіяш-прапорщік..він там все крутиться

Валя 2019-10-19 / 21:28:03
Позорище!!! Дітей обікрав! Дай бог аби і його дитина це прочуствувала у армії

Справедливість 2019-10-19 / 19:41:57
До Юри. Ешелони з лісом не бачать. А це наше довкілля. Зате за цигарки чомусь так хвилюються. Якби з іншого боку не приймали, то звідси не везли б. Та сторона ЄС, а не ми. От нехай і бігають з тієї. Я на таке податки плати не хочу. Торгівля цигарками мені не шкодить. Хочуть курити по 5€ за пачку, то нехай і бігають. Якого лиха ми чиюсь тютюнову мафію обслуговуєм?

Вуву 2019-10-19 / 19:05:07
Злочин є злочин.
І злочин повинен бути покараний.
Чим більший злочин ... Тим більше покарання.

НОВИНИ: Кримінал

13:25
Підозрюваного у майже 20 крадіжках мешканця Іршавщини триматимуть під вартою
13:19
На Закарпатті виявили склад із понад 10 т сурогату алкоголю
09:11
Партію контрабандних сигарет знайшли у сховках легковика буковинця у пункті пропуску "Малий Березний"
00:15
На Іршавщині зіткнулися Audi Fiat Scudo: двоє осіб загинуло, ще п’ятеро госпіталізовані
18:10
/ 3
Суд в Ужгороді відмовив у зміні запобіжного заходу винуватцю трагічної ДТП, в якій вагітна поліцейська втратила дитину
17:13
Хустянин, який викрав юнака та його автомобіль, перебуватиме під вартою без можливості виходу під заставу
16:53
/ 3
Обвинувальний акт стосовно власника кінотеатру в Ужгороді, що напав на журналіста, скеровано до суду
16:49
/ 3
На митниці на Закарпатті ділків, що використовують "піджаків", змушують проходити митне оформлення
16:35
Зупинений на Ужгорощині за порушення ПДР водій намагався відкупитися від патрульних хабарем
16:02
На Закарпатті, попри постріли, контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 2 тисячі пачок сигарет
10:38
Сьогодні суд в Ужгороді обере новий запобіжний захід винуватцю трагічної ДТП, в якій вагітна поліцейська втратила дитину
09:32
Водійка з Закарпаття насмерть збила пішохода на Львівщині
09:20
Дві неповнолітні дубівчанки поцупили на Тячівщині у літнього чоловіка гроші
09:18
На Рахівщині, в Богдані 18-річний юнак вкрав із подвір'я односельця мотоцикл
03:11
У Квасах на Рахівщині двоє молодиків вкрали у односельця його ВАЗ
02:43
/ 2
Начальницю управління освіти Мукачівської РДА відсторонили від посади на 2 місяці
14:28
/ 4
На Великоберезнянщині у прикордонні затримали вантажівку з незаконно вирубаною деревиною
11:53
/ 2
Суддю одного з райсудів на Закарпатті визнали винним у недекларуванні доходу за продаж авто
09:23
/ 1
У Мукачеві вдосвіта на подвір'ї підприємиці вибухнула граната
06:31
Поліцейська, що потрапила в автотрощу, – у важкому стані. Містяни масово здають кров
21:20
/ 4
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по затриманих у вересні наркоторговцях
18:35
Взято під варту мешканця Іршавщини, що підозрюється у вбивстві матері-пенсіонерки
16:37
/ 1
На Тячівщині посадовці водгоспу "покривали" незаконний забір піщано-гравійної суміші місцевими ділками
15:43
У Дубриничах, на Переченщині водій ВАЗу збив односельця й, перелякавшись, утік
13:43
/ 7
Спеціальна комісія з'ясувала обставини й деталі загибелі на Міжгірщині 20-річного електромонтера
» Всі новини