Реклама B3

УжНУ посів 11 місце серед українських університетів у рейтингу QS World University Rankings:EECA

Одним із вагомих критеріїв успіху сучасних університетів є включення до світових рейтингів. Наразі одним з набільш авторитетних рейтингів є світовий QS World University Rankings.

УжНУ посів 11 місце серед українських університетів у рейтингу QS World University Rankings:EECA

 Для УжНУ 15 жовтня ознаменувалося включенням до регіонального  світового рейтингу QS, а саме до 350 кращих університетів країн, що розвиваються, Європи та Центральної Азії  - QS World University Rankings : EECA (публікується з 2014 року). Саме включення до цього рейтингу є передумовою входження до світового рейтингу QS.

УжНУ вперше включено до регіонального рейтингу,  зараз університет  знаходиться на  231-240 позиції. З українських закладів вищої освіти до рейтингу входить лише 20 університетів, і УжНУ займає 11 позицію, обійшовши навіть частину столичних вузів.

Цьому передувала копітка робота команди адміністрації та міжнародного відділу  УжНУ протягом двох років, збір та перевірка багатьох критеріїв оцінювання. Укладачі рейтингу кращих вузів світу QS World University Rankings оцінюють університети за шістьма показниками: дослідницька діяльність, якість викладання, думка роботодавців і кар'єрний потенціал, кількість іноземних студентів і викладачів. Для того, щоб брати участь в рейтингу університет повинен пропонувати абітурієнтам широкі можливості навчання на бакалаврських , магістерських та  післядипломних програмах. Значну увагу рейтинг QS приділяє увагу репутації ВНЗ в академічному середовищі та серед роботодавців, тобто думку академічних експертів про навчальний процес у вузі  та думку роботодавців про випускників і якість освіти.

Метод QS World University Rankings : EECA  зберігає ключові показники глобального рейтингу,  такі  як академічна репутація, репутація роботодавців та співвідношення викладачів та студентів, але також враховує набір показників ефективності, ретельно підібраних для регіону. Цього року введений новий показник - Міжнародна дослідницька мережа.

Інтегральний бал для  QS World University Rankings 2020: EECA  обчислювався на підставі низки даних,  до яких входили: інформація про академічну репутацію навчального закладу (30%), репутація серед роботодавців (20%), співвідношення кількості студентів та факультетів (10%), кількість публікацій на факультетах (10%), міжнародна дослідницька мережа (10%), веб-імпакт (5%), кількість викладачів і співробітників зі ступенем PhD (5%), індекси цитування (5%), кількість міжнародних факультетів (2,5%) та іноземних студентів (2,5%)

У редакції рейтингу на 2020 рік Ужгородський національний університет серед перших 62% у сфері якості. Високі позиції  УжНУ  за окремими критеріями: кількістю міжнародних студентів – 61 місце, за співвідношенням кількості студентів та факультетів – на 77 позиції в загальному рейтингу.

Серед закладів вищої освіти в Україні за кількістю викладачів з науковими ступенями  УжНУ на 5 місці, за співвідношенням кількості студентів на факультетах – 15 місце, за кількістю міжнародних студентів – 15 місце.

Детальну інформацію можна знайти за посиланням - https://www.topuniversities.com/university-rankings/eeca-rankings/2020

17 жовтня 2019р.

Теги: УжНУ, рейтинг, місце

Реклама B4

Коментарі

Справедливість 20.10.2019 / 01:33:51
До Васі. А вчити не пробували? Скільки знаю, то завжди про хабарі кажуть ледацюги та барани.

Бувший студент УжНУ 18.10.2019 / 14:31:07
Я в УжНУ здобув два дипломи за різними спеціальностями і ніхто і у кого грошей не брав. А мажорчики самі виноваті бо вчитися нехотять і бігають за викладачами по п"ятам щоб мінімальні бали їм поставили, а потім розказують дома різні несинітниці щоб гроші з батьків зрубати.

Василь 17.10.2019 / 21:27:57
Недавно прочитав у якомусь матеріалі фразу, яка дуже різанула і навіть обурила - "збидлячене Закарпаття". Зараз бачу, що вона має право на існування.Замість того, аби порадіти очевидному успіху університету, почалася примітивна сварка. Навіть і не сварка, а поливання лайном. А таки збидлячене.

Томаш 17.10.2019 / 21:10:15
Щось від того Щуря так офіцинсько віддає...

Лоці Пацкан 17.10.2019 / 20:29:04
Кідь ти тупий Щурь без грошей не можеш і кал здати на аналіз, то думаєш усі такі і без хабарів учитися не можуть?

щурь вася 17.10.2019 / 17:38:29
зате по хабарництву УжНУ посідає перше місце по Україні !

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:07
/ 7
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 2
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 2
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини