Голова Закарпатської ОДА вручив Подяки до Дня захисника України (ФОТО)

Сьогодні, 14 жовтня, у велике християнське свято Покрова Пресвятої Богородиці та відзначення Дня захисника України голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко зустрівся з учасниками бойових дій в АТО.

Голова Закарпатської ОДА вручив Подяки до Дня захисника України (ФОТО)

Зокрема, Подяки отримали: Кепенач Юрій Георгійович – голова громадської організації «Спілка учасників антитерористичної операції міста Мукачево та Мукачівського району»; Костянець Ольга Михайлівна – голова Громадської організації «Наше рідне Закарпаття»; Марчишак Микола Миколайович – голова Громадської організації «Спілка учасників бойових дій «Об’єднані війною»; Миньо Микола Михайлович – голова Громадської організації «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України»; Пугінський Владислав Валентинович – голова Громадської організації «Закарпатська спілка інвалідів та учасників війни – Незламні»; Удут Іван Юрійович – голова Громадської спілки «Ліга ветеранів АТО та бойових дій «Карпатська земля»; Харченко В’ячеслав Валентинович – голова Громадської організації «Українська асоціація інвалідів антитерористичної операції.

Насамкінець учасники зібрання зробили фото на пам'ять.повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

14 жовтня 2019р.

Теги: подяки, грамоти

Коментарі

Незалежний до Васі масного 2019-10-16 / 08:23:43
Не каждий а Свинарчуки кожному

Вася Масний 2019-10-15 / 23:26:57
Чудо в другому, чом каждий зліпив пуд себе громадську організацію, чом в області не є одної. Ці так проще землю і мотори красти . Пух хоче землю у Забрудю коло границі, а вБерезному надурив хлопцю а тути написали заявки на землю де ши у 2006 році депутати рішили же має там боті цинтарь. Завічавуть пацани. Біда буде.

Незалежний 2019-10-15 / 22:16:42
Харя, Миньо,Пугінський, Марчишак люди з цікавим кримінальним минулим всі судимі по важким злочитнам тіки Миньо був старшиною ГАІ стояло пять гривень збирало, от ціна тих грамот !

Березний 2019-10-15 / 21:18:28
Шановний Ігорю Самійловичу, людина, яка порекомендувала вручити подяку Пугінському - ваш ворог і погана людина. Кожен знає, яким "героєм" є Пугінський і з якою темною метою він їздив в АТО. Не плямуйте собі репутацію нагородженням таких паскудних людей. На Закарпатті є люди, які дійсно всією душею захищали Батьківщину, але Пугінський до них і близько не стояв.

.юра 2019-10-15 / 20:04:55
сумно бо бикам дали нагороди а за таких хто на паредку войловав пух і незгадав самому охота грамоти загрібати наші Березнянці наприклад ХОМЕНКО КОЛЯ, ВУДМАСКА ЮРА,КОСТИК ВАНЯ і много других хлопцю які дійсно войовали недустали ані фалаток зимлі а пух канєшно модний і патріот два участки в Березному продав у Вішці ши пару є вни з симочком і його радником турянчиком нахапалі долста

до Березний 2019-10-15 / 19:51:49
Оно і видно. Хто виділяв для організації Атошників 130 тис.г. у Березному? Не Ладані, Симочко основні ініціатори? А афганцям скільки виділили? Вони не захисники. Може Пугінський розкаже де витратив?

Березний 2019-10-15 / 14:31:39
Захищати насильника Пугінського може лише Ладані, бо тот своїм грязним ротом помагать Ладанійові очорнити всіх конкурентів. Але тоті махінації розуміє весь Березний. Ладані - мамкин інтриган.

Ладані 2019-10-15 / 14:26:10
Кирлика ще не вибрали головою ОТГ, а він уже пише від Березного всякі несинітниці на Пугінського.

Незалежний 2019-10-15 / 13:12:14
Половка з фатьвів то невдалі проекти Свинарчуків, набрали судімих як Марчишак і Пугінський зробили їм легненди і поклали їх руками грань загрібати — зимлі і машини дірібанити !

Солдат 2019-10-15 / 06:10:10
А чому не дали нагороди простим наприклад солдатам , або сержантам ? А дали лише тим хто лиш л'же жо..и , посадовцям ?

Березний 2019-10-15 / 00:01:25
Давати подяку педофілові Пугінському, яких ходяв у АТО лише для того, щоб привезти гранати - це грьобаний позор!!!!!!!

щурь вася 2019-10-14 / 20:35:23


Коментар видалено. Адмін


Степан Крук -До нижнього 2019-10-14 / 18:03:36
Що ти верзеш , ідіоте неошколований!?? Як тебе недолікованого із Берегівської психлікарні випустили???


Русняцкий ариштокрят 2019-10-14 / 18:00:57


До нижнього козла.Закрий своє піддувало гнидо к а ц а п о р и л а.



Коментар бота, до якого апелюєте, видалено. Україноненависництво тут жорстко модерується. Адмін


Знову дідо 2019-10-14 / 16:01:53
Хлопчі, бачу ви не так зрозуміли, я мав на увазі інше. Якби був живий Бандера, щоб він вам сказав,- що ви живі як бугаї здорові,- драпанули з Донбасу, залишивши рідну землю ворогови. А тут: то вам ділянки подавай і як "піджачки" перепродуєте її, то вам безкоштовне житло подавай або компенсуй його грошима, інші пільги - носяться з вами як з торбаи писаними. Можна зрозуміти тих хто не по своїй волі туди їхав через воєнкомат, але добробрати. Я би на місці губернатора з вами не цяцькався. Може серед вас є й ті що воювали в Франківському батальйоні, який під Іловайськом залишив позиції, через які кляті москалі пройшли. А так званних героїв аж під Кіровоградом зловили і їм земельку та пільги подавай?

До ладанi 2019-10-14 / 14:49:17
Воював з ворогом !? Тобто ворог -Це здоровий глузд , так ?! В свiй час був один такий вояка , звали його До Кiхот!...! Знаеш цю вiйну лицаря шизiка в обладунках , який воював з мельницями??? Почитай !!!

Ладані 2019-10-14 / 13:45:32
Радий бачити в числі нагороджених Пугінського Владислава, який на фронті воював з ворогом, а тут воює з корупціонерами і злодіями такими як Кирлик селищний голова Великого Березного і його командою. З Днем захисника України тебе і Незламного тобі духу Владиславе! Слава Україні!

Копча 2019-10-14 / 13:43:07
Усіх ворогів перемогли можна і веселитися

До діда 2019-10-14 / 13:15:04
Який фронт діду? Президент думає як війну закінчити, а ти би все воював. Іди краще з своєю бабою повоюй:-)

Дідо 2019-10-14 / 12:59:58
Хлопці, а чому ви не на фронті? Подяки мете отримувати, як рідну землю свільните. Скажемо десь у Ростові, бо уважно поглянувши на фото..., так вами орати можна, Інваліди.

НОВИНИ: Соціо

21:05
/ 9
У православних і греко-католиків України розпочався Великий піст. Вперше в історії – без греко-католиків Закарпаття
19:25
/ 9
Ужгородський депутат-військовий звинуватив Ужгородську міськраду, мера Андріїва та депутата-блогера Глаголу у "дроновій" брехні
14:45
В Ужгороді за тиждень народилося 26 малюків, у Мукачеві – 24
14:34
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Сергієм Шпонтаком
23:18
На Закарпатті збирають підписи під зверненням до міністра захисту довкілля проти забудови Карпат вітряками
21:36
Відкрито продаж квитків на перший рейс потяга RegioJet Чоп – Прага на 27 березня (ДЕТАЛІ)
18:08
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Сергієм Нестеренком
10:37
/ 15
Закарпатський "військкомат" розповів про спробу самогубства, вчинену в Хустському РТЦК затриманим на кордоні "ухилянтом"
20:05
/ 1
У Вишківській громаді зустріли та провели в останню дорогу Героя з Яблунівки Василя Канюку
13:28
У Тячеві бюджетним коштом стерилізують, вакцинують і чипують безпритульних собак
02:33
/ 4
У Білках провели в останню дорогу полеглого Героя Юрія Пітру
23:23
На Закарпатті відзначать 85-ї річницю проголошення незалежності Карпатської України та 150-річчя від дня народження Августина Волошина
19:38
/ 8
Ужгородці вимагають від міської влади зберегти Липову алею. Триває збір підписів
17:42
/ 19
Військовослужбовець ЗСУ і депутат міськради повідомив, що влада Ужгорода не закупила жодного дрона
18:32
/ 26
Щоби відкрити аеропорт в Ужгороді треба сотні мільйонів доларів, які потрібні для армії – нардеп
16:17
На Тячівщині медики "швидкої" майже годину пішки добиралися до травмованого хлопчика-велофрістайліста
15:36
/ 1
В Ужгороді на Фединця - Баконія збільшили кількість платних паркомісць
09:54
/ 2
"Титановий" Стас з РТЦК та СП: "Гидко бачити чоловіків, які ховаються, замість захистити свою країну"
18:34
/ 6
У середу в Берегові поховають ексзаступницю мера і ексдепутатку міськради, військовослужбовицю ЗСУ Ольгу Бізілю, яка загинула в ДТП
15:43
/ 1
У Поляні попрощалися з полеглим Героєм Дмитром Куцкіром
21:48
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Олексієм Хотіним
21:25
/ 3
Нересницька громада на Закарпатті блокує евакуацію людей із прифронтових територій – "Схід SOS"
10:36
/ 2
В Ужгороді відбудуться громадські слухання щодо перейменування ряду вулиць і площі