Бондаренко подав до Кабміну листа про невідповідність Мурги займаній посаді (ДОКУМЕНТ)

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко направив листа до Кабінету міністрів України, в якому вказав на неналежний рівень виконання професійних обов'язків та невідповідність Валерія Мурги посаді начальника Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Бондаренко подав до Кабміну листа про невідповідність Мурги займаній посаді (ДОКУМЕНТ)

Про це йдеться у відповіді І.Бондаренка на звернення депутата Рахівської районної ради Миколи Кокіш-Мельника.

Як йдеться у відповіді, таке рішення голови ОДА є результатом проведеної співбесіди, врахуванням думки громадськості та його власної оцінки дій начальника ЗОУЛМГ з точки зору професійноті та доброчесності.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 1-го жовтня прокуратура Закарпатської області затвердила обвинувальний акт головному лісівнику Закарпаття Мурзі та його першому заступнику.

Подання на призначення ексрегіонала В.Мурги на вказану посаду свого часу погодив попередник І.Бондаренка на посаді голови Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

11 жовтня 2019р.

Теги: Мурга, ЗОУЛМГ, Бондаренко

Коментарі

Галасу 2019-10-15 / 14:37:37
Він поважний для вас.
Бо ви під ним ходили і крали
І робили вигляд поваги.
А для мене злодій і бандит ...
Якого я ненавиджу.

Але злодійі його будуть поважати далі.

Галас 2019-10-15 / 14:21:42
Вуву. Негарно так лаяти поважного чоловіка, буть трошки стриманіший.

Вуву 2019-10-14 / 21:29:36
Тебе болвана -маскаля призначи(а)ли губернатором
... Не того що ти хороший господарник .
Не того щоб ти дбав про покращення рівня життя простих людей.
А того ЩОБ ТИ ГНІДА - МРАЗЬ ПОКРИВАВ ВЕСЬ МОЖЛИВИЙ КРИМІНАЛ І БАНДИТИЗМ.
ЩОБ ПРИ ТВОЄМУ КЕРУВАННЮ ОБЛАСТЮ ... КОНТРАБАНДНО ВИРУБУВАЛИСЬ ЛІСИ І ВИВОЗИЛИСЬ КОНТРАБАНДНО ЗА КОРДОН.
А ВСЕ РЕШТА ТИ ЗНАЄШ САМ.

Вуву 2019-10-14 / 21:20:11
Маскалю ти знову пи$&#ш.
Так як ти керував ... То тебе треба було застрелити.
А поза всім тим ...
як ти не міг то треба було чесно відмовитись ...
(Як хрестиянину ... як порядній людині яка поважа всіх інших і себе).
Чи тебе в задницю трахали шоб ти йшов губернатором.
Але жадність до грошей ... до тих всіх благ і превілейів і можливостей красти ... Взяли гору.
І тепер ти тут розказуєш який ти "херой".
Болван ти фестивальний кінчений.
Злодій і барига.

Тячово 2019-10-14 / 19:31:27
Міша правий Матьола Тячуський район гнобив і гнобить, а тепер цілу область із своіми мідлеглими і підлегшими

Москаль 2019-10-14 / 13:23:22
У меня то мозгов хватает, а у тебя они есть? Поруководил бы ты областью и не одной в такое тяжелое время? Наверное точно мозгов бы не хватило.

До маскаля 2019-10-13 / 22:13:55
Болван ... он і єсть болван.
Ібо мозгов у нєво нєту.

Вуву 2019-10-13 / 22:11:04
Ну це правильне рішення.
Тут я нашого губернатора підтримую.
Ігор наскільки можеш ...
Розчищай "авгієві конюшні".
Буде результат.!?
Буде підтримка.
Люди за тобою підуть.

Москаль 2019-10-13 / 18:47:34
Та я Мургу відстою як і своїх голів РДА і будуть вони і далі працювати і мені по цимбалам ваші писульки.

МІША 2019-10-13 / 15:26:32
Пане Бондаренку, а коли подання на ПОДАТКІВЦЯ МАТЬОЛУ піде, за перевірки платників від 5 до50 тис. Доларів США. За відшкодування ПДВ від 20 до 30 % від суми повернення.

Останньому 2019-10-13 / 14:55:22
До того часу з лісів області з таким газдуванням мож поставити по карманам не один мільйон баксів, бо крали і крадуть безбожно.

Степан Крук 2019-10-13 / 09:46:18
З огляду на те, що лісові господарства внесені у списки "великої приватизації" на наступний рік, звільнення із посади Мурги не має жодного значення. Газдувати в наших лісах буде той, хто купить ті лісгоспи...

ласло 2019-10-12 / 23:27:21
ляховця івана звільніть з березнянського лісгоспу цю паскуду!! і вора!!!

іван 2019-10-12 / 22:53:22
найшли жертву, а що з заступниками Москаля, другими начальниками з освіти, медицини, головами РДА і т.д. ??? Глухо, уже занесли долю ??? Черговий розвод електорату з боку команди Зе, а рішають і далі все месні депутати - контрабандісти, тоєсть у кого є БАБЛО. Браво!

Робін 2019-10-12 / 22:50:36
Польські зайди костіви потихеньку догризають тячівського бика

мукачівець 2019-10-12 / 20:34:19
А коли Бондаренко напише звернення до офісу президента про звільнення порохоботсько-свинарчуківських голів РДА? Чи йому з ними комфортно працюється?

Вуву 2019-10-12 / 18:02:30
А хто на останніх виборах до ВР голосував за ... пітювку і лунтіка ???
-ВИ-
То чого тепер Бондаренкові жалієтесь ?
Треба треба треба...

ТРЕБА БУЛО ЗА НИХ НЕ ГОЛОСУВАТИ.
ОТ ШО ТРЕБА БУЛО.

місцевий 2019-10-12 / 10:22:27
мурга - виконавець пешка і шавка . потрібно брати вище і це дійсно депутати петьовка та лунченко . необхідно відмітити особисте кришування москаля .

Народ Закарпаття 2019-10-12 / 09:35:47
Пан Бондаренко де пропозиція до ВРУ щодо внесення як невідкладного Закону України «Про повну заборону вирубок лісів на території України»????????????????????????????

Інші методи не допоможуть, законодавство не досконале для збереження лісів, а лісова мафія Закарпаття (працівники ЗОУЛМГ і лісгоспів) звикла знищувати ліси і збагачуватись, від цих принципів не відступлять,,,

Мурга 2019-10-12 / 09:32:46
Міліони які я вкрав і директори лісгоспів ми залишим собі, а в народ радійте максимум тому що ми поміняємся посадами, косметичний ремонт у лісовій мафії

НОВИНИ: Соціо

21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 6
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками