Бондаренко подав до Кабміну листа про невідповідність Мурги займаній посаді (ДОКУМЕНТ)

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко направив листа до Кабінету міністрів України, в якому вказав на неналежний рівень виконання професійних обов'язків та невідповідність Валерія Мурги посаді начальника Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Бондаренко подав до Кабміну листа про невідповідність Мурги займаній посаді (ДОКУМЕНТ)

Про це йдеться у відповіді І.Бондаренка на звернення депутата Рахівської районної ради Миколи Кокіш-Мельника.

Як йдеться у відповіді, таке рішення голови ОДА є результатом проведеної співбесіди, врахуванням думки громадськості та його власної оцінки дій начальника ЗОУЛМГ з точки зору професійноті та доброчесності.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 1-го жовтня прокуратура Закарпатської області затвердила обвинувальний акт головному лісівнику Закарпаття Мурзі та його першому заступнику.

Подання на призначення ексрегіонала В.Мурги на вказану посаду свого часу погодив попередник І.Бондаренка на посаді голови Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

11 жовтня 2019р.

Теги: Мурга, ЗОУЛМГ, Бондаренко

Коментарі

Галасу 2019-10-15 / 14:37:37
Він поважний для вас.
Бо ви під ним ходили і крали
І робили вигляд поваги.
А для мене злодій і бандит ...
Якого я ненавиджу.

Але злодійі його будуть поважати далі.

Галас 2019-10-15 / 14:21:42
Вуву. Негарно так лаяти поважного чоловіка, буть трошки стриманіший.

Вуву 2019-10-14 / 21:29:36
Тебе болвана -маскаля призначи(а)ли губернатором
... Не того що ти хороший господарник .
Не того щоб ти дбав про покращення рівня життя простих людей.
А того ЩОБ ТИ ГНІДА - МРАЗЬ ПОКРИВАВ ВЕСЬ МОЖЛИВИЙ КРИМІНАЛ І БАНДИТИЗМ.
ЩОБ ПРИ ТВОЄМУ КЕРУВАННЮ ОБЛАСТЮ ... КОНТРАБАНДНО ВИРУБУВАЛИСЬ ЛІСИ І ВИВОЗИЛИСЬ КОНТРАБАНДНО ЗА КОРДОН.
А ВСЕ РЕШТА ТИ ЗНАЄШ САМ.

Вуву 2019-10-14 / 21:20:11
Маскалю ти знову пи$&#ш.
Так як ти керував ... То тебе треба було застрелити.
А поза всім тим ...
як ти не міг то треба було чесно відмовитись ...
(Як хрестиянину ... як порядній людині яка поважа всіх інших і себе).
Чи тебе в задницю трахали шоб ти йшов губернатором.
Але жадність до грошей ... до тих всіх благ і превілейів і можливостей красти ... Взяли гору.
І тепер ти тут розказуєш який ти "херой".
Болван ти фестивальний кінчений.
Злодій і барига.

Тячово 2019-10-14 / 19:31:27
Міша правий Матьола Тячуський район гнобив і гнобить, а тепер цілу область із своіми мідлеглими і підлегшими

Москаль 2019-10-14 / 13:23:22
У меня то мозгов хватает, а у тебя они есть? Поруководил бы ты областью и не одной в такое тяжелое время? Наверное точно мозгов бы не хватило.

До маскаля 2019-10-13 / 22:13:55
Болван ... он і єсть болван.
Ібо мозгов у нєво нєту.

Вуву 2019-10-13 / 22:11:04
Ну це правильне рішення.
Тут я нашого губернатора підтримую.
Ігор наскільки можеш ...
Розчищай "авгієві конюшні".
Буде результат.!?
Буде підтримка.
Люди за тобою підуть.

Москаль 2019-10-13 / 18:47:34
Та я Мургу відстою як і своїх голів РДА і будуть вони і далі працювати і мені по цимбалам ваші писульки.

МІША 2019-10-13 / 15:26:32
Пане Бондаренку, а коли подання на ПОДАТКІВЦЯ МАТЬОЛУ піде, за перевірки платників від 5 до50 тис. Доларів США. За відшкодування ПДВ від 20 до 30 % від суми повернення.

Останньому 2019-10-13 / 14:55:22
До того часу з лісів області з таким газдуванням мож поставити по карманам не один мільйон баксів, бо крали і крадуть безбожно.

Степан Крук 2019-10-13 / 09:46:18
З огляду на те, що лісові господарства внесені у списки "великої приватизації" на наступний рік, звільнення із посади Мурги не має жодного значення. Газдувати в наших лісах буде той, хто купить ті лісгоспи...

ласло 2019-10-12 / 23:27:21
ляховця івана звільніть з березнянського лісгоспу цю паскуду!! і вора!!!

іван 2019-10-12 / 22:53:22
найшли жертву, а що з заступниками Москаля, другими начальниками з освіти, медицини, головами РДА і т.д. ??? Глухо, уже занесли долю ??? Черговий розвод електорату з боку команди Зе, а рішають і далі все месні депутати - контрабандісти, тоєсть у кого є БАБЛО. Браво!

Робін 2019-10-12 / 22:50:36
Польські зайди костіви потихеньку догризають тячівського бика

мукачівець 2019-10-12 / 20:34:19
А коли Бондаренко напише звернення до офісу президента про звільнення порохоботсько-свинарчуківських голів РДА? Чи йому з ними комфортно працюється?

Вуву 2019-10-12 / 18:02:30
А хто на останніх виборах до ВР голосував за ... пітювку і лунтіка ???
-ВИ-
То чого тепер Бондаренкові жалієтесь ?
Треба треба треба...

ТРЕБА БУЛО ЗА НИХ НЕ ГОЛОСУВАТИ.
ОТ ШО ТРЕБА БУЛО.

місцевий 2019-10-12 / 10:22:27
мурга - виконавець пешка і шавка . потрібно брати вище і це дійсно депутати петьовка та лунченко . необхідно відмітити особисте кришування москаля .

Народ Закарпаття 2019-10-12 / 09:35:47
Пан Бондаренко де пропозиція до ВРУ щодо внесення як невідкладного Закону України «Про повну заборону вирубок лісів на території України»????????????????????????????

Інші методи не допоможуть, законодавство не досконале для збереження лісів, а лісова мафія Закарпаття (працівники ЗОУЛМГ і лісгоспів) звикла знищувати ліси і збагачуватись, від цих принципів не відступлять,,,

Мурга 2019-10-12 / 09:32:46
Міліони які я вкрав і директори лісгоспів ми залишим собі, а в народ радійте максимум тому що ми поміняємся посадами, косметичний ремонт у лісовій мафії

НОВИНИ: Соціо

17:57
Із 9 червня, якщо дозволить епідситуація, відновлюють роботу дитсадки Мукачівської ОТГ
17:55
У Мукачеві встановили монумент воїнам-захисникам
16:44
/ 4
Щоб зберегти водозабір “Минай”, депутати Ужгорода звернулися до правоохоронців та уряду
15:32
/ 1
Закарпатських журналістів привітали із прийдешнім професійним святом
14:21
Станом на кінець квітня закарпатці боргували за газ 1001,5 млн грн, за електрику – 180,5 млн грн
14:09
/ 7
Голова Закарпатської ОДА представив свого нового заступника Віталія Цвігуна
13:36
/ 6
На митниці на Закарпатті вилучили мобільних телефонів та оргтехніки на 100 млн грн
13:18
/ 4
Мер Ужгорода на сесії пообіцяв обуреним містянам розібратись щодо прибудинкової території на Володимирській
12:17
/ 1
Ужгородські депутати погодили купівлю у лізинг ще 7 автобусів для міста
12:14
В Ужгороді затвердили детальні плани кількох територій
12:11
До місцевих бюджетів Закарпаття сплачено понад 1,9 млрд грн податків та зборів
11:25
В Ужгороді прийняли програму підтримки підприємництва
11:21
На Перечинщині знято карантинну зону у Ворочеві та припинено роботу контрольно-пропускного пункту
09:43
В Ужгороді запрацювали готельно-ресторанні заклади
09:30
/ 5
Всі санаторії та готелі Полянської ОТГ на Свалявщині готові приймати туристів
00:50
Батько і син з Мукачева стартували в автопробігу 65 країнами і 5 континентами
18:07
/ 1
На Закарпатті – знову грози та шквали, місцями – з градом
18:04
/ 2
Ужгородців просять надавати пропозиції для розробки комплексної концепції розвитку велоінфраструктури
18:01
/ 15
Зеленський заявив, що нового голову Закарпатської ОДА Петрова місцеві контрабандисти "обходять стороною"
17:23
/ 21
Керівник Закарпатської ОДА бігтиме 10 км і кличе охочих долучатися
16:51
Через коронавірус відвідуваність на Закарпатській станції переливання крові – втричі менша
16:31
У відомчій споруді в Іршаві рятувальники знайшли совеня
16:15
З початку року на Закарпатті сплачено понад 1,8 млрд грн єдиного внеску
15:59
399 роботодавців Закарпаття, що звернулись до центрів зайнятості області, отримають допомогу по частковому безробіттю
15:21
/ 2
Мешканець Іршавщини сплатив понад 186 тис грн аліментів
» Всі новини