Питання залучення інвестицій та розвитку бізнесу обговорили керівники Закарпаття із представниками американської IMTD International (ФОТО)

Про надання стартового капіталу у вигляді грантів для створення малого бізнесу та приватного підприємництва, інвестиційну підтримку бізнесу для його розширення і модернізації, що передбачено у рамках реалізації Програми «Оздоровлення економіки України», йшлося під час зустрічі голови облдержадміністрації Ігоря Бондаренка та голови облради Михайла Рівіса з представниками правління споживчого товариства «Ай.Ем.Ті.Ді.-Інтернешнл».

Питання залучення інвестицій та розвитку бізнесу обговорили керівники Закарпаття із представниками американської IMTD International (ФОТО)

Як розповів заступник голови правління Роман Бендас, IMTD International здійснює інформаційний тур Україною. Нині вони у Закарпатті з метою  ознайомити активних краян, представників ОТГ, малого та середнього бізнесу, благодійних фондів тощо із новою грантовою стратегією, яка реалізовується в Україні.

- Міжнародна миротворча організація IMTD USA є фінансовим провайдером благодійних і донорських організацій у світі. Її дочірня організація IMTD International реалізовує Програму «Оздоровлення економіки України». Наразі в країні відкрито сто двадцять відокремлених підрозділів, ще понад сто філій стоять в черзі на реєстрацію, - зазначив Роман Бендас.

За його словами, «Програма «Оздоровлення економіки України» – це стимулювання, інвестиції, розвиток і підтримка малого і середнього бізнесу. IMTD USA працює по всьому світу, зокрема у країнах ризику, у тих країнах де йде війна. IMTD International  - це коаліція трьох країн – України, Грузії, Молдови.  Тож, почати оздоровлення економіки України «з низів» - надавши простим українцям можливість, за рахунок грантової програми, створювати свій рентабельний бізнес в Україні, докорінно змінити систему розподілу грантових ресурсів з використанням «Нової грантової стратегії» США, унеможливити використання «корупційних схем» для неефективного та нецільового використання коштів, стимулювання бізнесу та його розвиток, експертне, матеріально-технічне супроводження, а також виведення на міжнародні ринки збуту - такі головні завдання має вирішити Програма «Оздоровлення економіки України».

Наразі в Україні відкрито сто двадцять відокремлених підрозділів, ще понад сто філій стоять в черзі на реєстрацію.

Відтак, програма -  це унікальний багатовекторний інструмент який дозволяє: реалізувати «Бізнес-ідеї» і «Бізнес-стартапи», підтримати «Працюючий бізнес, фермерство і виробництво», розширити «Товарні і ресурсні ринки», розвинути «Інфраструктурний бізнес територіальних громад», наповнити благодійні та соціальні фонди. Членом кооперації може стати фізична або юридична особа.

- Щоб стати асоційованим членом кооперації IMTD International, потрібно свідоме бажання розвиватися у прозорий та відкритий спосіб, відповідно до міжнародних стандартів ведення бізнесу. Після оформлення членства, що дає юридичне та фактичне право брати участь в програмах споживчого товариства, людина одразу потрапляє під захист міжнародного права. – запевняє керівників Закарпаття Роман Бендас. - Зауважу, що конкурсу щодо бізнес-ідей не існує. Система працює інакше: замість бізнес-плану член кооперації заповнює анкету, де у довільній формі розповідає про свою ініціативу, визначає свій потенційний напрям діяльності, прописує суб’єктивне бачення технічного забезпечення. Потім експерти кооперативу перевіряють можливість успішної реалізації бізнес-ідеї і рівень готовності вивести цей бізнес на прибуток. Якщо є тільки бажання, а кваліфікації не вистачає, ми будемо підтягувати кваліфікацію людини.

Насамкінець було зазначено, що в грантовій програмі існує етап моніторингу, який забороняє відчуження майна до виведення  кооперацією бізнесу до прибутковості. На момент розвитку бізнесу, людині виплачується зарплата. Коли бізнес запрацює, тут громадянин самостійно прийматиме рішення, що робити з його справою далі.

Також Програма «Оздоровлення економіки України» цікава для середнього бізнесу завдяки низці фінансового інструментарію. Мова йде про інвестиції, лізингові програми, дешеві кредити, пошук інвестора. Важливим моментом є той факт, що учасник кооперації автоматично підпадає під захист міжнародного права.

Вислухавши представників IMTD International, Ігор Бондаренко та Михайло Рівіс запевнили у повній підтримці їх діяльності та створенню філій у Закарпатті, адже мова йде про серйозну фінансову підтримку малому бізнесу, співпрацю з ОТГ зі створення комунального та інфраструктурного підприємництва, підтримка молоді, а головне – забезпечується комплексний захист та безпека бізнесу, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

10 жовтня 2019р.

Теги: інвестиції, розвиток, бізнес

Коментарі

Степан Крук 2019-10-10 / 14:17:58
Схоже, що губернатор дійсно має наміри розвивати економіку краю! Було б гарно, коли б робив це без участі Штайнмаєра...

НОВИНИ: Соціо

16:39
На Закарпаття приїде заступник міністра освіти і науки України
15:06
Ігри ІІ туру Закарпатської ліги КВН пройдуть в Ужгороді 6 та 13 березня
14:56
На черговому засіданні виконкому в Ужгороді поговорять про тарифи на послуги з поховання та на платні медичні послуги у пологовому
12:06
Закарпатські пластуни провели 20-ий лижний табір "ФЕСТ"
16:58
/ 1
В автівці угорки, що перетинала кордон на Закарпатті, знайшли 225 пачок сигарет
16:46
/ 1
При в'їзді в Україну на Закарпатті у водія мікроавтобуса вилучили 180 л кокосового молока
16:32
Торік на ділянці Мукачівського прикордонного загону затримали 48 нелегалів і вилучили 33, 5 кг наркотиків
16:28
У Тячеві з вини нетверезого водія зіткнулися два ВАЗи
13:32
На Виноградівщині розпочалася операція "Первоцвіт -2020"
13:26
Ужгородський університет отримав у 2020 році збільшене на 21,9 млн грн фінансування
12:36
Зимовий карантин в Ужгороді жодним чином не позначиться на інтенсивності роботи учнів
10:38
/ 1
Як зміниться проєкт перспективного плану формування територій громад Закарпатської області
09:29
/ 1
В Ужгороді відбулося громадське вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні
09:21
В Ужгороді презентували видання відомих дослідників
03:24
/ 1
Основні загрози для тварин Закарпаття становлять вірус африканської чуми свиней, високопатогенний грип птиці та сказ
02:14
У Барбові на Мукачівщині селяни протестували проти бездоріжжя
01:30
/ 7
Вслід за Мургою, попри незгоду Рахівської РДА, звільнено директора ДП "Великобичківське ЛМГ" Юрія Сойму (ДОКУМЕНТ)
18:18
/ 8
Завдяки громадськості влада Ужгорода звернулася до правоохоронців через зрізані у Боздоському парку дерева
18:11
/ 3
У Берегові готуються до 17-го Міжнародного фестивалю вина
18:07
Форум активних громадян проходить сьогодні в Ужгороді
17:44
В Ужгороді обговорили готовність медзакладів міста до чергового етапу медреформи
17:26
У Хустській міськраді готуються стати центром потужної Хустської міської ОТГ
17:23
Із понеділка, 24 лютого, у школах Ужгорода відновлюється навчання
15:15
/ 33
У Воловці протестували проти бездіяльності голови РДА Рогової
14:56
Навчання онлайн під час карантину проводять вчителі в Ужгороді
» Всі новини