Питання залучення інвестицій та розвитку бізнесу обговорили керівники Закарпаття із представниками американської IMTD International (ФОТО)

Про надання стартового капіталу у вигляді грантів для створення малого бізнесу та приватного підприємництва, інвестиційну підтримку бізнесу для його розширення і модернізації, що передбачено у рамках реалізації Програми «Оздоровлення економіки України», йшлося під час зустрічі голови облдержадміністрації Ігоря Бондаренка та голови облради Михайла Рівіса з представниками правління споживчого товариства «Ай.Ем.Ті.Ді.-Інтернешнл».

Питання залучення інвестицій та розвитку бізнесу обговорили керівники Закарпаття із представниками американської IMTD International (ФОТО)

Як розповів заступник голови правління Роман Бендас, IMTD International здійснює інформаційний тур Україною. Нині вони у Закарпатті з метою  ознайомити активних краян, представників ОТГ, малого та середнього бізнесу, благодійних фондів тощо із новою грантовою стратегією, яка реалізовується в Україні.

- Міжнародна миротворча організація IMTD USA є фінансовим провайдером благодійних і донорських організацій у світі. Її дочірня організація IMTD International реалізовує Програму «Оздоровлення економіки України». Наразі в країні відкрито сто двадцять відокремлених підрозділів, ще понад сто філій стоять в черзі на реєстрацію, - зазначив Роман Бендас.

За його словами, «Програма «Оздоровлення економіки України» – це стимулювання, інвестиції, розвиток і підтримка малого і середнього бізнесу. IMTD USA працює по всьому світу, зокрема у країнах ризику, у тих країнах де йде війна. IMTD International  - це коаліція трьох країн – України, Грузії, Молдови.  Тож, почати оздоровлення економіки України «з низів» - надавши простим українцям можливість, за рахунок грантової програми, створювати свій рентабельний бізнес в Україні, докорінно змінити систему розподілу грантових ресурсів з використанням «Нової грантової стратегії» США, унеможливити використання «корупційних схем» для неефективного та нецільового використання коштів, стимулювання бізнесу та його розвиток, експертне, матеріально-технічне супроводження, а також виведення на міжнародні ринки збуту - такі головні завдання має вирішити Програма «Оздоровлення економіки України».

Наразі в Україні відкрито сто двадцять відокремлених підрозділів, ще понад сто філій стоять в черзі на реєстрацію.

Відтак, програма -  це унікальний багатовекторний інструмент який дозволяє: реалізувати «Бізнес-ідеї» і «Бізнес-стартапи», підтримати «Працюючий бізнес, фермерство і виробництво», розширити «Товарні і ресурсні ринки», розвинути «Інфраструктурний бізнес територіальних громад», наповнити благодійні та соціальні фонди. Членом кооперації може стати фізична або юридична особа.

- Щоб стати асоційованим членом кооперації IMTD International, потрібно свідоме бажання розвиватися у прозорий та відкритий спосіб, відповідно до міжнародних стандартів ведення бізнесу. Після оформлення членства, що дає юридичне та фактичне право брати участь в програмах споживчого товариства, людина одразу потрапляє під захист міжнародного права. – запевняє керівників Закарпаття Роман Бендас. - Зауважу, що конкурсу щодо бізнес-ідей не існує. Система працює інакше: замість бізнес-плану член кооперації заповнює анкету, де у довільній формі розповідає про свою ініціативу, визначає свій потенційний напрям діяльності, прописує суб’єктивне бачення технічного забезпечення. Потім експерти кооперативу перевіряють можливість успішної реалізації бізнес-ідеї і рівень готовності вивести цей бізнес на прибуток. Якщо є тільки бажання, а кваліфікації не вистачає, ми будемо підтягувати кваліфікацію людини.

Насамкінець було зазначено, що в грантовій програмі існує етап моніторингу, який забороняє відчуження майна до виведення  кооперацією бізнесу до прибутковості. На момент розвитку бізнесу, людині виплачується зарплата. Коли бізнес запрацює, тут громадянин самостійно прийматиме рішення, що робити з його справою далі.

Також Програма «Оздоровлення економіки України» цікава для середнього бізнесу завдяки низці фінансового інструментарію. Мова йде про інвестиції, лізингові програми, дешеві кредити, пошук інвестора. Важливим моментом є той факт, що учасник кооперації автоматично підпадає під захист міжнародного права.

Вислухавши представників IMTD International, Ігор Бондаренко та Михайло Рівіс запевнили у повній підтримці їх діяльності та створенню філій у Закарпатті, адже мова йде про серйозну фінансову підтримку малому бізнесу, співпрацю з ОТГ зі створення комунального та інфраструктурного підприємництва, підтримка молоді, а головне – забезпечується комплексний захист та безпека бізнесу, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

10 жовтня 2019р.

Теги: інвестиції, розвиток, бізнес

Коментарі

Степан Крук 2019-10-10 / 14:17:58
Схоже, що губернатор дійсно має наміри розвивати економіку краю! Було б гарно, коли б робив це без участі Штайнмаєра...

НОВИНИ: Соціо

00:00
В Ужгороді міська лікарня відновила роботу після пожежі в приймальному відділенні
23:38
У Яблунівці на Хустщині 8 років будують найдорожчий в Україні шкільний туалет за $100 тис.
12:50
/ 10
Голова Закарпатської ОДА вручив Подяки до Дня захисника України
12:43
На Закарпатті вшанували загиблих захисників України
09:38
/ 2
До Дня захисника України випускникам військової кафедри УжНУ присвоєно звання "молодшого лейтенанта запасу"
00:38
/ 11
Переговори з МВФ заморожені через Коломойського і Приватбанк - Рожкова
23:12
Відбулися матчі 21-го туру Вищої ліги Чемпіонату Закарпаття з футболу
00:51
В Ужгороді триває ярмарок "Золота осінь – 2019"
23:15
/ 6
В Ужгороді на скандальну посаду керівника пологового будинку претендує один кандидат
15:49
/ 2
У неділю, 13 жовтня в Хусті пройде День Бетлена
13:50
У Кам’яниці, на Ужгородщині дітей навчали давнім ремеслам
09:29
На центральному кладовищі Мукачева вода розмиває могили
09:25
/ 1
Закарпатські ліси та річки – захаращені сміттям
00:55
/ 2
Економіка чи екологія: чи побудують на Закарпатті другий "Буковель"
00:33
/ 6
Батько заступника голови Нацполіції володіє землею на Закарпатті на 30 млн грн — "Слідство.інфо"
00:25
/ 6
В Ужгороді започаткували челендж по замальовуванню реклами наркотиків
23:08
/ 24
Бондаренко подав до Кабміну листа про невідповідність Мурги займаній посаді (ДОКУМЕНТ)
17:56
/ 1
"Золота осінь" ярмарково розгорнулась в Ужгороді
16:55
В Ужгороді презентували благочинний спортивний проект "Єдність", покликаний підтримати поранених ветеранів з інвалідністю
16:13
В Ужгороді представниця посольства Японії в Україні й координаторка програми "Кусаноне" оглянула дитсадки
16:07
Семінар-тренінг щодо інклюзії літніх людей через послуги соціального консультування та передачу відбувся в Ужгороді
15:52
/ 1
У Рахові розпочали роботи по реконструкції мереж водопостачання та каналізування по вулиці Шевченка
13:28
/ 6
В Ужгороді пройшла Перша Всеукраїнська науково-практична конференція на тему збереження та розвитку Боржави
13:14
На Закарпатті відзначать День захисника України
12:20
За тиждень у Рахові відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна-2019"
» Всі новини