На Закарпатті підписали договір задля розвитку підприємництва, промисловості і добросовісної конкуренції на ринках області (ФОТО)

У четвер, 10 жовтня, у камінному залі ОДА в урочистій обстановці підписано договір про партнерство та співробітництво між Закарпатською облдержадміністрацією та регіональним відділенням Українського союзу промисловців і підприємців в Закарпатській області.

На Закарпатті підписали договір задля розвитку підприємництва, промисловості і добросовісної конкуренції на ринках області (ФОТО)

Тож, визнаючи необхідність поєднання зусиль у сприянні розвитку підприємництва, промисловості і добросовісної конкуренції на товарних ринках Закарпатської області, даний договір підписали голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко та голова Правління Олексій Кіндрат, повідомили Закарпаття онлайн упрес-службі Закарпатської ОДА.

- Відтепер буде взаємодія обох сторін у сприянні розвитку економіки Закарпатської області, формуванні сучасної фінансової і торгівельної інфраструктури, всебічному розвитку всіх видів підприємництва, захисту інтересів товаровиробників в межах Закарпатської області, забезпеченні дотримання конкуренції, торгових та інших чесних звичаїв при здійсненні господарської діяльності, сприянні експорту продукції, яка виробляється суб’єктами господарювання краю, - зазначив Олексій Кіндрат.

- Першочерговим нашим завданням буде сприяти розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, експорту товарів і послуг, надавати практичну допомогу підприємцям у проведенні торговельно-економічних операцій на ринку Закарпатської області, освоєння нових форм співробітництва, - підкреслив Ігор Бондаренко. – Також буде взаємодія між суб’єктами підприємницької діяльності, координація їх взаємовідносин з органами державної вдали та місцевого самоврядування в межах нашої області.

У документі також йдеться про встановлення зв’язків з іноземними підприємцями, а також організаціями, що об’єднують або представляють їх, участь у роботі Закарпатських обласних державних та недержавних організацій.

«Організація економічного співробітництва на території Закарпатської області, зокрема реалізація ділових візитів підприємців Закарпатської області за кордон, участь представників ділових кіл Закарпатської області в роботі симпозіумів, конференцій та форумів, які проводяться в Україні та за кордоном, організація бізнес-форумів, зустрічей та ділових переговорів представників підприємств Закарпаття з підприємцями України та ближнього зарубіжжя. Сприяння пошуку та залученню інвестицій, проведенню консультацій стосовно підготовки інвестиційних проектів та бізнес-планів. Співпраця у напрямку підтримки державної програми активізації розвитку економіки на 2019-2020 роки, розробленої з метою запровадження нових підходів до модернізації пріоритетних галузей економіки та активізації її розвитку. Розробка та впровадження заходів розвитку реального сектору економіки, малого та середнього бізнесу на території Закарпаття», - йдеться в документі.

10 жовтня 2019р.

Теги: договір, розвиток, тваринництво

НОВИНИ: Соціо

09:00
На Закарпатті відзначили Міжнародний день музеїв Фото новина
08:52
На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті» на честь загиблих захисників Фото новина
08:50
На Берегівщині попрощаються із захисником Кирилом Карчевським Фото новина
08:48
У Мукачеві створили авторський аромат, присвячений місту Фото новина
08:43
В Ужгороді патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
/ 1
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
13:06
У Квасах на Рахівщині під час екоакції зібрали понад 5 кубометрів пластикових відходів Фото новина
12:02
/ 6
У Міжгір’ї висадили нову алею сакур Фото новина
11:11
/ 1
В Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир’яновим Фото новина
10:04
На війні з росією поліг захисник із села Ярок на Ужгородщині Михайло Бреза Фото новина
17:23
/ 3
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 2
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
18:15
/ 1
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
/ 1
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини