Наслідком ДТП в Угорщині для владики Мілана стала зламана щелепа

"Два тижні не міг нормально говорити!" - очільник Мукачівської греко-католицької єпархії владика Мілан Шашік в розмові з ведучим "Радіо Марія" розповів про обставини аварії

Наслідком ДТП в Угорщині для владики Мілана стала зламана щелепа

7 вересня єпископ Мукачівської греко-католицький єпархії потрапив у жахливу аварію в результаті якої загинуло троє (!) осіб. До вашої уваги деталі моторошної ДТП.

"Ми мали паломництво до Марії Повч (Марія Повч – невелике містечко на території нинішньої Угорщини, в минулому село Карпатської Русі – один із найвідоміших паломницьких центрів Західної Європи. Тут, у греко-католицькому василіянському монастирі св. Михаїла зберігається чудотворна ікона Матері Божої Повчанської, її греко-католики Закарпаття вважають покровителькою свого краю). В п'ятницю вечером була архієрейська Служба, чування, молитви. Наступного дня ми прямували на запрошення в інше маріанське словацьке місто, на відпустове свято, я мав очолити архієрейську Службу.

Нам пощастило, що їхали мікроавтобусом, якби була проста автівка - все б закінчилося ще гірше! Наш водій був пристебнутий ремінцем безпеки, але удар був дуже страшний, оскільки машина, яка в нас в'їхала мала високу швидкість. Наш водій  досі має наслідки, серйозно ушкоджені ребра, я ж обійшовся "лише" зламаною щелепою. Дякую Господу Богу, що нас врятував! Коли трохи відійшов від удару, побачив кров, потім пішов давати розгрішення людям з автівки, їх я ясна річ не знав, але вже усвідомлював, що їх водій напевно є мертвий. Двох інших намагалися врятувати, одного довго витягали з машини. Потім мене і нашого водія допровадили в лікарню. Мене заспокоїли, внутрішньої кровотечі нема, але не помітили, що маю зламану щелепу. Я відчував, що є щось не в порядку, думав, просто болить зуб. Розрізану бороду мені зашили, а в неділю ввечері я вже просив щоб мене перевезли додому в Ужгород".

 

03 жовтня 2019р.

Теги: Шашік, владика мілан, ДТП, щелепа

Коментарі

Гай Юлій Бандера 03.10.2019 / 19:19:32
До останнього,ну і? Мова не про етничну складову того села а про село карпатської русі,яка карпатська русь якщо село заснували у 1280 а то була теріторія Угорського королівства

до Гай Юлій Бандера 03.10.2019 / 16:33:03
треба перед тим як щось в"якати хоча б одну книжку в руки взяти(((
найди там на тих "мадярах" хоч один напис старше 70-80 років на хунському нарєчії(((( моя баба туди ходила на відпуст і ніякими мадярами в монастирі не пахло ще у 20 -их роках..
п.с. де вас таких беруть(((

Степан Крук 03.10.2019 / 10:39:30
Здоровя та наснаги, владико!

Ужгород 03.10.2019 / 05:24:36
Одужуйте, єпископе!

Гай Юлій Бандера 03.10.2019 / 04:05:47
У минулому карпатська русь,так нараз пишіть до Римська Україна що вже мелочится.....Це коли у минулому була Карпатська Русь то село у Мадярів?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:06
У Торуні Міжгірської громади в понеділок вигорів будинок (РОЗШИРЕНО) Фото новина
11:12
У Гаті Берегівської громади у зіткненні шкільного автобуса і легковика постраждав водій авто
11:05
У Торуні Міжгірської громади в понеділок згорів будинок, а в Хусті – ВАЗ
16:34
Стали відомі обставини загибелі киянина, що зірвався зі снігового карниза в горах на Рахівщині Фото новина
12:51
На Драгобраті, зірвавшись зі снігового карниза, загинув турист з Києва
12:40
У Минаї біля Ужгорода вночі горів Renault Laguna Фото новина
11:07
У Тернові на Тячівщині у Тересві виявили тіло літнього чоловіка
14:09
У Виноградові через пожежу в кімнаті ледь не вигорів будинок
11:26
На пожежі будинку в Сваляві врятували його власника (ОНОВЛЕНО)
23:03
/ 2
ФОТОФАКТ. Біля Ужгорода мікроавтобус злетів із траси під білборд, є постраждалі Фото новина
20:50
/ 1
В Ужгороді діагностували сказ у кішки, на кількох вулицях запроваджено карантин
17:42
В Ізі на Хустщині з ознаками гепатиту А до медиків звернулося 11 осіб
15:32
/ 1
У Заброді Великоберезнянської громади врятували від повного знищення вогнем будинок Фото новина
13:37
Чоловіком, що загинув, впавши в Тису в Гетині на Берегівщині, виявився житель Черної Королівської громади
12:47
У Мукачеві зіткнулися два автомобілі Фото новина
11:01
/ 5
На Рахівщині жінка з Харківщини повідомила про своїх чоловіка і сина, що виснажились у горах Фото новина
10:46
На Берегівщині свідок повідомив про невідомого чоловіка, що загинув, впавши в Тису
17:25
На Свалявщині врятували чоловіка, в якого через ураження струмом зупинилося серце
13:50
Між Богданом і Лугами на Рахівщині на дорогу зійшов зсув довжиною 30 м Фото новина (ОНОВЛЕНО)
12:52
/ 1
У Ізі на Хустщині через спалах гепатиту А оголосили карантин
12:36
У Глибокому Потоці на Тячівщині вигоріла надвірна споруда площею понад 70 кв. м Фото новина
11:42
В Ужгороді в пожежі згоріли 2 мотоцикли
11:34
В Осої Іршавського громади згорів будинок
04:16
У горах на Рахівщині, поблизу румунського кордону, знову виявили тіло людини Фото новина
23:43
/ 2
В Ужгороді від палаючої ковдри, викинутої з балкона на 9-му поверсі, загорівся балкон на 7-му Фото новина
» Всі новини