На Закарпатті ветерани АТО та небайдужа громадськість через "формулу Штайнмаєра" завітали до керівництва області (ФОТО, ВІДЕО)

Представники громадськості та ветерани російсько-української війни прийшли на зустріч із головою Закарпатської ОДА Ігорем Бондаренко та голови Закарпатської облради Михайлом Рівісом, аби почути їх позицію щодо так званого "плану Штанмаєра".

На Закарпатті ветерани АТО та небайдужа громадськість через "формулу Штайнмаєра" завітали до керівництва області (ФОТО, ВІДЕО)

Про таке повідомляє громадський правник Віталій Грегор.

Зокрема, у переданому посадовцям зверненні поставили вимогу оприлюднити і роз'яснити офіційний текст документу, підписаного Леонідом Кучмою на зустрічі тристоронньої контактної групи в Мінську вчора, 1 жовтня.

Перший заступник голови ОДА Іван Дуран запевнив присутніх, що відповідь керівництва області буде оприлюднена на офіційному сайті облдержадміністрації протягом 24 годин.

Голова облрали Михайло Рівіс пообіцяв після оприлюднення офіційного тексту цих "мінських домовленостей" розглянути питання щодо можливості скликання позачергової сесії з метою донести до президента позицію закарпатців і окреслення "червоних ліній", які не можна переходити за будь-яких умов.

02 жовтня 2019р.

Теги: ветерани, громадськість, формула, Штайнмаєр

Коментарі

ВІТА 2019-10-04 / 10:20:00
У тому соцзахисті давно має робити КРУ, СБУ, ПОЛІЦІЯ, ПРОКУРАТУРА. А особливо по корупції. Як головний бухгалтер може бути головою конкурсної комісії? Як іде скорочення адміністрації, а в соцзахисті набирають людей? Це нормально? А не краще на вільні місця перевести працівників адміністрації? Там хтось думає?

До Король 2019-10-03 / 23:29:53
Таке може писати лише та людина, якій Кірик В.І. і Химич Г.І. сказали доста шановні жирувати.Щось вони собі ні плоти ковані не поробили,балкони. Другий поверх не витягнули. Хижу не покрасили. Деревяні сходи не зробили. Дрова із соцзахисту не возили.По заграницях по морях не ходять відпочивати! І це все за три роки роботи братика і сестрички в РДА. Корупції ніхто не бачить? А Химич в чому винувата? Бо вона,як професіонал бюджетного законодавства завжди каже що можна робити, а що ні. Коли бюджетних призначень у соцзахисті доста і вони по ідеї мали би бути. А їх нема. Бо розписали много премій на приближених людей. Даже прибиральниця доставала 100 %. А де прибиральниця? Хто її там бачив? А Кірик В.І. то прикрутив і розподілив по інших відділах, які не мають даже на оклад.
Коло Русина у соцзахисті дрова були у залишку. Все казав щоб були сухі, бо як привезуть сирі та оби було чим гріти. Відколи Шелемон заставив Русина написати заяву ниякого залишку нема.хочете сказати, що на 6 печок треба 60 кубів дров? Та у Русина ще 20 кубів було залишку. А тепер цілий соцзахист Тодікашка і Каменцова кричать -крадуть!!! Як то кажуть на ворах і шапка горить!
Радуєтеся що Ладані треба? Так він тоже чоловік розумний.
Ви думаєте що буде Шелемон В. головою. Бо за нього дуже ходить Шукаль. Думайте в тому напрямку і дале.
На рахунок Химич напідпитку. Пянов її нихто не відів. А от, то з соцзахисту на здвиги начальничка і бухгалтерка вивалювалися. Замок довго довго закривали. А далі будуть ще казати хтось шось крав? Боженько дасть по заслугам!!!

Король І.І. 2019-10-03 / 17:49:26
Вже краще хай буде головою РДА Ладані з Поправкою бо їм також треба жити і будуватися, а не казнократи-крадії Кірик з Химичкою, яка зі слів її колег напідпитку нагадила у власне крісло.

До жителя Березнянщини 2019-10-03 / 16:30:23
Вашу особисту думку пане голово Кирлик ви тримайте при собі, бо всі землі Великого Березного ти прихопив або на свою дружину, або на підставних своїх людей і що тобі до моєї оплати краще за себе скажи як крадеш з місцевого бюджету гроші платників податків, тобто з кожного зробленого тротуару маєш значний відкат тай не тільки з тротуару. А Ладані чим тебе не влаштовує, бо він твій конкурент на посаду голови ОТГ? А щодо нелегальної переправи за кордон то це твої домисли і немають жодного підгрунтя. То якщо і ти хочеш змін то лікуй клептоманію.

Активістам 2019-10-03 / 10:00:47
У будь-який хаті тільки жінки та евреі можуть носити шляпки ..

Житель Березнянщини 2019-10-02 / 23:46:31
Це моя особиста думка.

І на мою думку ті АТО- шники нічого реально суттєвого в Березному не роблять. А лиш ходять і лопочуть направо на ліво.
Чим саме і допомагають Петру розхитувати ситуацію в бік росії.

Один все життя нелегальною переправою через кордон займався. Далі захотів стати депутатом?

Інший землю пише на всіх АТО- шників. А потім дружно продає її приватним підприємцях за свій інтрес з кожного метра землі.

Всі такі розумні хороші.
Розкажіть як авто собі за копійки на Фонд порозмитнювали за 8500грн?
Скажіть всім може ще хто б розмитив за Вошою формулою?

Скажіть іншим хто Вас оплачує.
Та яке відношення до Вас має Рата?

Як Ви лобіюєте на голову РДА свою людину з відділа Великоберезнянської освіти Ладані?

Як ви боретесь з нелегальним ігровим бізнесом а пан Симочко має в центрі березного апаратку?

Хочете змін? Почніть з себе любі друзі!

до Военкома 2019-10-02 / 20:43:42
П.Военком! Вичслити "Земляка"Через соответсвующі служби і забрати у військо..мож і в АТО отправіть

Вуву 2019-10-02 / 19:38:11
Погляд із заду на перед.
Інакше кажучи ... Німці аж заскакали як щурі ... Французький Мікрон аж потирає лодоні.
Знаєте чого ???
1. Якщо все ріде "так як йім нада" ...
... То "Північний потік 2" добудують без всяких проблем.
Німці хочуть керувати Європою
Масковські ефрейі заробляти на газі бабло.
(Бюджет рассєйі все рівно з того мати не буде)
2. Мікрон покаже що він "крутий" політик.
Простим французам промиють мозги ... щоб вибрали його на другий термін.
3. якщо піде "пп2" ... То це буде "ляпас по морді" Трампу
... якого мадам меркіль і мікрон терпіти не можуть.
4. ЗЄЛЯ В ТАКИЙ СПОСІБ СТВОРЮЄ ВСІ ПЕРЕДУМОВИ ДЛЯ ЗНЯТТЯ ВСІХ САНКЦІЙ ПРОТИ РАССЄЙІ.

5. А НАЙГОЛОВНІШЕ
ЩО ПІД ВСЮ ЦЮ ПІНУ ... РОТТЕРДАМ+ ...
Почне двигатись на всю потужність вже "навіть не ховаючись".
ТБТ.НАРОД ПОСТАВЛЯТЬ ПЕРЕД ФАКТОМ ... ЩО ЙОМУ ВІДВЕДЕНА РОЛЬ ДОБУВАТИ ВУГІЛЛЯ А ПРИБУТОК МАЄ ОСІДАТИ В КИШЕНІ ЄВРЕЙІВ ...
ВЛАСНИКІВ ЦЬОГО БІЗНЕСУ.
ТБТ.ВИ (народ)Є НІХТО І НІЩО ...
І ВАША ДУМКА НІ ВАША ВОЛЯ
ВЖЕ НІЯКОГО ВИРІШАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ НЕ МАЮТЬ.

до АРК 2019-10-02 / 16:18:03
Галичани мовчать, бо в них забрали хороший рупор - ЗІК. Назвіть хоч один телеканал, де можуть зараз дати адекватну і далекоглядну оцінку цій "формулі". В нас канали або під ригами, або під Коломойським (а значить за ЗЕ), то де можна почути інші думки фахівців? Ніде. А значить усе, що робить Зєля - правильно. Ніхто ж не заперечив.

Закарпатський українець 2019-10-02 / 15:56:18
Цікаво, яка би була реакція зебіла, якщо і Закарпаття попросить особливий статус? І Львівщина... І кожна область. В такому разі, держави, як такої просто не існуватиме. Однозначно, що ця "формула путіна", руйнує Україну. Потрібно воєнні дії продовжувати і посилювати до повної перемоги. Потрібно вистріляти всіх бойовиків, а не амністію і владу, а відтак і гроші "на відновлення" давати. Це все безглуздя якесь. Імпічмент зелі!

Вася 2019-10-02 / 15:47:42


Тролінг. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


АРК 2019-10-02 / 14:59:23
Коменти супер як і організований нормальними людьми лист. Рівісу дійсно треба скликати Раду і показати Зе що простий народ теж має право на інформацію і власну думку. Це ще і приклад ждя інших областей. А що галичани мовчать? і вже нас не повчають?

Степан Крук-Земляк 2019-10-02 / 14:47:06
Згідний! Загалом хлопці все грамотно та інтелігентно вчинили! Молодці! Радий, що дух убієнних громадськістю ступачок, желізняків. павлових, данацків кінцево залишив органи державного управління і більше туди не повернеться...

земляк 2019-10-02 / 14:36:45
Якісь примітивні вимоги народу до влади, однак...

1. Підписанта, Кучму - позбавити повноважень.
2. Проти Зеленського запровадити процедуру імпічменту.
3. Оголосити в країні стан мобілізації.

Все інше - втрачений час...

Степан Крук 2019-10-02 / 14:29:53
Все вірно хлопці роблять! Даєш рішення облради про неприпустимість впровадження тіньових політичних схем Офісом зебілів! Формула одна- статус-кво для України: повернення Криму та Донбасу, відновлення контролю кордонів, репарація Росією завданої матеріальної шкоди. Мир, щі і самовар - потім...але на українських умовах. Я за мир у всьому Світі!!!

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 5
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади