Керівник Закарпаття зустрівся із власниками "євроблях" (ФОТО)

У вівторок, 1 жовтня, у другій половині робочого дня голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко зустрівся з ініціативною групою водіїв, які їздять на не розмитнених авто.

Керівник Закарпаття зустрівся із власниками "євроблях" (ФОТО)

Вони розповіли очільнику краю, що попри відтермінування «драконівських» штрафів за використання "євроблях" в Україні, закарпатські митники складають протоколи та штрафують на значні суми тих, хто користується автівками на іноземній реєстрації при виїзді за кордон.

Уважно вислухавши нарікання обурених людей, Ігор Бондаренко пообіцяв відразу з’ясувати цю ситуацію безпосередньо з керівником Закарпатської митниці. Останній під час зустрічі запевнив розібратися по кожному випадку, повідомили Закарпаття лнлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

02 жовтня 2019р.

Теги: євробляхи, зустріч

Коментарі

Василь 2020-01-06 / 20:07:18
Дорогий Степан коли тобі завтра держава скаже с о с а т и з у й то ти йійі підтримуй а я перед кимось на коліна ставати не буду я маву ті бабки щоб розтаможити авто але я йіх просто так не віддам і штраф 170000 не заплачу і бись сі запомнив а ші краще увидиш шо розтаможка буде і ті хто не став на коліна перед старим парламентом і будут будувати будущой нашойі держави а не ті шо нич не можут лем говорити про тих кого вони вообще не знавут! Відки ти можеш знати чи є у мене гроші на розтаможка чи ні а я знаву одне сміється той хто сміятися буде останній! І запомни одне ти скоріше за все заплатив за розтаможка гроші а я як й їздив так і йіжжу але в кармані вмене залишилися3000$! Щастя тобі можеш і дале обливати брудом тих хто не розтаможився але скоро ти поймеш коли твойі діти купивши нормальний авто за 2000 і поклавши його на номера за 600 скажуть оце добре зроблено! Але ті які розтаможили дешеві машини по три тисячі зрозуміють як йіх розвели бо розвели не тих хто розтаможив авто за 10000 а тих хто заплатив більше 100 відсотків від ціни авто

Єгор 2019-10-04 / 10:45:38
А чим ми хитрі??? Тим, що добиваємося щоб кожен Українец міг розмитнити авто за доступнимм цінами!!! Я ЗА РОЗМИТНЕННЯ 10%

Бурний 2019-10-04 / 09:28:27
Звиртаюсь до тих хто незрозумів автоєробляхарів, мова йде про рівність прав!!!, з самого початку бляхарі відстоюють доступне розмитнення для всіх Українців!!!, ті хто розмитнив особисто Я за вас ради, у вас була така фінансова можливість, і якщо Призиденту Вдасця переконати парламент, як він обіцяв бляхалрям допомогти на Закарпатті в Ужгороді, та вирішити це питання, і розмір розмитнення буде в межах 10% від вартості авто, від цього виграють усі Українці, справедлива формула10%, формула взята з досвіду європейських держав, де вартість не перевищує 40%-70% від заробітної плати, а тепер порівняйте шо в нас відбуваеться!!!

Українець 2019-10-04 / 02:09:24
Розмитнення має бути адекватним. Співрозмірно середній заробітній платі в Україні. Чому українець має платити за розмитнення в рази більше, ніж європеєць? Я за доступні авто. Я за розмитнення 10%!

Слава 2019-10-04 / 01:27:42


Хамство і перехід на особистості коментаторів. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Укрбляхарь 2019-10-04 / 01:15:06


Використання багатоніковості з метою створення видимості дискусії. Видалено 2 коментарі, написані з однієї IP-адреси. Адмін


Michael 2019-10-04 / 01:11:13
Думаю у Вас є діти, і в них також вони будуть! Хочу повідомити Вас - команда Небайдужих йтак зробить все за Вас, тому ми раді будемо зустріти Вас в наших рядах, і не тому, що нам потрібна волонтерська допомога,а тому,що ми робимо це для майбутнього!!!!

Юрій 2019-10-04 / 01:08:16
Тисячі закарпатців ,розмитнили. )))
Бо думали що великі математики.
Типу авто коштує 2000 розмитнення 2500, продам за 5000 і ще зароблю 500))).
Ось яка сила двигала цими тисячами.

Олександр 2019-10-04 / 01:04:34
Ми просто відстоюємо свої законні права в нашій державі хочемо бути на рівні цивілізованих країн Європи а не лохами

Люстратор 2019-10-03 / 16:47:06
Ці бляхери уже дістали по них і нескажеш що вони бідні, а просто хитрі, дайте нам час гроші заробити для розмитнення, потім дайте час до кінця року, потім ще щось придумають, а де їхній патриотизм? Українець має їздити на державних номерах своєї країни, а хто їздить на іноземній реєстрації тоді той або правопорушник, або особа іншого громадянства.

Читач 2019-10-02 / 17:41:24
Конфіскувати ці бляхи - На фронті вони знадобляться! А цих жебраків у шию гнати вулиці підмітати!

Пенсіонер. 2019-10-02 / 14:17:26


Добирайте слів і коментуйте по суті й без хамства. Коментар видалено. Адмін


Юрій 2019-10-02 / 13:09:03
Все вірно Степан.Дивно,що немає там Павлова.

Степан Крук 2019-10-02 / 13:00:35
Тисячі закарпатців вже розтаможили свої автівки. Залишилися вічноклянчучі інваліди? Здорові мужики неваловшні заробити на розтаможку, вони публічно визнають свою меньшовартість та нікчемність. То може волонтери допоможуть цим зубожілим автомобілістам зібрати кошти на розтаможку???

НОВИНИ: Соціо

21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 7
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 9
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ