Зеленський заявив, що Україна погодила "формулу Штайнмаєра"

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна погодила так звану "формулу Штайнмаєра" щодо виборів на окупованому Донбасі і пояснив, чому не слід її боятися.

Про це він заявив на брифінгу у вівторок.

Зеленський почав з повідомлення, що на переговорах Тристоронньої контактної групи у Мінську домовились про розведення сил у Петрівському та Золотому. Потім заявив про узгодження тексту "формули", пояснивши її значення.

"Я хочу окремо поговорити про найбільшу страшилку останніх тижнів під назвою "формула Штайнмаєра", що означає ця формула. Це одне-два речення, ось і все:

Тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО, відомий також у суспільстві як закон про особливий статус Донбасу, починає діяти на постійній основі за умови - будь ласка, зараз дуже важливо – за умови, коли там відбудуться місцеві вибори, проведені згідно Конституції і законодавства України, а також після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулись за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів", - заявив президент.

За його словами, це все означає, що "ніяких виборів під дулом кулеметів не буде і не може бути".

Зеленський нагадав, що існуючий закон про особливий статус Донбасу діє до кінця 2019 року, його замінить інший закон, який розроблятиме Верховна Рада. В цьому новому законі "не буде перейдено жодної червоної лінії, саме тому немає і не буде ніколи ніякої капітуляції".

На питання журналіста, чи підписали у Мінську "формулу Штайнмаєра", президент відповів: "Ми відповіли на лист пана Сайдіка (Мартіна, спецпредставника голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ – ред.), що ми погоджуємо текст "формули Штайнмаєра".

За його словами, тепер "формула Штайнмаєра" повинна бути імплементована в новий закон про особливий статус Донбасу, якого ще немає.

 

02 жовтня 2019р.

Теги: Донбас, Штайнмаєр

Коментарі

Гуцул 2019-10-03 / 20:11:23
Так, і це один із варіантів, якщо хоче попасти у офіс

Гуцулу 2019-10-03 / 19:22:53


А чого прибиральниця має обтирати ручку ? Нех*й лаба сам облизує.


Щур 2019-10-03 / 19:21:54
каже що ЗЕ наркоман інтереси держави здає всі на Киів,Міжгірщина.Голова райради каже Лаба чмо депутат до ВР Щур.

Гуцул 2019-10-03 / 16:58:51
А ручку дверей офісу Лаби від гівна прибиральниця ще не відмила?

Щур 2019-10-03 / 14:00:29
голова райради відправив на Киів тітушки за пороха з Міжгірщтни,всю виборчу компанію провів ЗЕ наркоман.

Степан Крук-Петро Ференцович Генцюр 2019-10-03 / 10:27:25
Ось так, Міша! Час розставив все на свої місця. І як би ти не ховався роками за примарні ідеї та правозахисну діяльність, справжні твої наміри та українофобна услужливість "великоруському" шовінізму виплила на поверхню. Але ти сам тонув поступово і безповоротно. А всякі спроби схватитися за соломинку, чи то за бороду попа Сидора із його проплаченим ФСБ русинізмом, не врятували тебе. Ні Закарпаття, а ні Україна тобі непотрібні, хоч і живеш тут. Але зрозумій - ти їм також не треба! Бо свій вибір зробив давно, ще коли навчався у Москві. Не ображайся, бо на правду не ображаються! Ярлик на тебе не ставлю, бо вже на тобі місця нема, щоб його поставити...

Byby 2019-10-03 / 05:57:10
Тепер зрозуміла справжня причина того ...
ЧОГО ДАНИЛЮК САМОУСУНУВСЯ З ПОСАДИ ГЛАВИ РНБО.
Йому точно було відомо про те що буде підписано кукуЧМОнойідом
"Так звану" угоду штанмаєра.
І що далі задумав робити "кловн"
Тому він і сказав що не хоче бути замішаним в брудних підкилимних справах.
ТРЕБА ВІДДАТИ ЙОМУ НЕЛЕЖНЕ ...
ВІН ПОСТУПИВ ЯК ПОРЯДНА ЛЮДИНА
(з одного боку)
А наскільки є виправданим таке самоусунення ... для крайіни яка переживає такий непростий час.
(З другого боку).
Тбт. Може треба було всетаки воювати з тими підкилимщиками і бути справжнім войіном а не
"дипломатичним інтелігентом" ...
який вмив руки і пішов.

Петро Ференцович Генцюр 2019-10-02 / 21:12:48


З проросійською агітацією - на інтернет-відстійник до Жаливи -Старости. Коментар видалено. Адмін


Петро Ференцович Генцюр 2019-10-02 / 21:00:02


З проросійською агітацією - на інтернет-відстійник до Жаливи -Старости. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2019-10-02 / 19:16:52
Генцюр не відволікай товариство.
Матеріал про те що кукуЧМОнойід підписав "так звану" угоду штанмаєра .
5 років не підписував а тепер по дзвінку зєлі ... Підписав.
Це той КУКУчмоНойід який здав в аренду маскалям севастопольскі
морські бухти ... А бабло з тойі оборудки завернув в офшори.
Зовсім недавно буквально в минулу пятницю як в ЗМІ "пролетів" матеріал з вугіллям з окупованих територій в ерефських вагонах.
Отже "роттердам +" ... нікуди не зник. Він функціонує.
Люди блокували і протестували.
Зєля мовчав.
І скок у NY.
Далі пішли новини інших тем "як
гарячі пиріжки".
ВЖЕ ТОДІ БУЛО ОЧЕВИДНИМ І ПРО ЦЕ ПИСАВ ... ЩО ПО ВСЬОМУ ...
ІЗ ЦИМ ВУГІЛЛЯМ ... ЗЄ ПІДПИШЕ ВСЕ ЩО ЙОМУ ПІДСУНУТЬ.

ПИТАННЯ Є ВІДКРИТИМ ......
КУМУ НАЛЕЖИТЬ ТО ВУГІЛЛЯ ІЗ ЗОНИ ОРЛДО.
ЧИЙІ БІЗНЕСІНТЕРЕСИ ОБСЛУГОВУЄ
"ЗЄЛЄНЬ" ?
ЧОМУ НЕ СПРАЦЮВАЛА НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ СБУ ... З НОВОПРИЗНАЧЕНИМ ОЧІЛЬНИКОМ.?
Якщо ЗЄ ДАЄ ДОБРО НА РОТТЕРДАМ+
... Значить він теж в долі
... (Значить його морда так само в жирних помиях читай фінансових інтересах).
ЯК І ЯКИМ ЧИНОМ СУСПІЛЬСТВО МАЄ ПРОТИСТОЯТИ ВСЬОМУ ЦЬОМУ ОДНООСІБНОМУ КЕРУВАННЮ КРАЙІНОЮ ОДНІЄЮ "СВОЛОЧЧЮ".
Чому чийіх "ХАТЄЛКИ" і "ТАРАХТЄЛКИ" подаються ЗМІ ЯК ОФІЦІЙНИЙ КУРС ВСІЄ КРАЙІНИ.
ЧОГО РІШЕННЯ ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ КУЛУАРНО В ЗА ЗАКРИТИМИ ДВЕРИМА ЧЕРЕЗ ЗМІ ПОДАЄТЬСЯ ТАК НАЧЕ ЦЕ (ці) РІШЕННЯ ПРИЙМАЛИСЬ УРЯДОМ І ВР. ....
ПІСЛЯ ШИРОКОГО ЗАГАЛЬНО - НАЦІОНАЛЬНОГО ОБГОВОРЕННЯ.
ЧОМУ КІЛЬКОМА КАВАЛКАМИ ГІМНА ЩО
ЗАЙМАЮТЬ ДЕРЖАВНІ УРЯДОВІ КАБІНЕТИ ... НІВЕЛЛЮЄТЬСЯ І ІГНОРУРУЄТЬСЯ ДУМКА ВСЬОГО НАРОДУ
ЯКИЙ ЦЕ ГІМНО ПРИВІВ ДО ВЛАДИ.?

Петро Ференцович Генцюр 2019-10-02 / 15:19:19
Горожанин. Пане, в ващем размышлении есть одна принципиальная, системная ошибка - пан Зеленский не хозяин в своей стране, о чем мы все смогли в очередной раз убедиться при последней встрече Трампа и Зеленского. Не Зеленский будет что-либо определять. И даже то, что подписали "план Штанмайера", действительно с практической точки зрения ни о чем не говорит - это совсем не значит, что Зеленский будет что-либо выполнять. Это уже не интересно никому: как говорил один меченый - "Процесс пошел" и в сторону, обратную интересам убогой части населения Украины.

Горожанин 2019-10-02 / 15:09:12
На цьому етапі в зелі і його дурачків , є ще шанс обростити угоди всякими дурницямииі умовами які не будуть реалізовані на практиці , тим самим просто зробити з того ордло друге придністровя , і чекати шансу , а доті займатися країною .Хоча кому там займатися ...

Петро Ференцович Генцюр 2019-10-02 / 15:07:15
Горожанин. Пане, не желаете стоять на твердой земле? Я предложу, но выбор ваш мне заранее известен. "в тому болоті проросійському" - это, пане, когда Украина была в десятке наиболее развитых стран. А "європейська перспектива" сегодня - беднейшее государство Европы. Что не так, слухаю.

Горожанин 2019-10-02 / 15:00:48
Так ..пожинаєм плоди вибору 2010 ...
Що буде , все залежить від активності людей центру і ще більше заходу країни ... Не захочуть бути в тому болоті проросійському , яке зараз старанно замулюється росією , значить тоді в довгостроковій перспективі дуже можливий розпад держави , якщо народ змириться ну тоді, чекати поки відкине копита путін , а доти жити в державі яка небуде мати жодної європейської перспективи . Європейці думають , що Путін уладнавши справи довкола України заспокоїться , ага , з новою силою візьметься розгодувати союз європейських країн ...

Горожанин 2019-10-02 / 14:44:54


Які щи тобі контраргументит? Ти таке намолотив , гітлер наполеон на росію , а росія ... Програла твоя росія була Наполеону , просто Наполеон не добив , цілі в нього були інші , не добивати а тільки наказати .Що він власне і зробив .А тобі і нам промивали мозги що Наполеон хотел завоевать рассію , тільки я на від міну від тебе вже давно не користуюся брехливою російсько совковою , як до речі і совковою- українською інтерпритацією історії . Щодо Гітлера , то нагадаю що німці крім сходу воювали на Заході , Півночі на Півдні, на землі ,в повітрі , на морі і під морем . Величезними зусиллями всіх вдалося перемогти Гітлера і його армію . Щодо України , що казати ... подинаєм плоди вибору 2010 ...



Коментар дописувача, до якого опонуєте, видалено. Адмін


Степан Крук-Петро Ференцович Генцюр 2019-10-02 / 14:40:07
Останній із могікан! Печерна відсталість твоя погано гармонує із чарівними карпатськими краєвидами, соловїними народними піснями та міцним закарпатським духом! Ти псуєш це все надбання Господа і тому маєш піти. Із-за таких, як ти редакційні, зовнішні та внутрішні політики міняти ніхто не буде. Йди туди, де тебе зрозуміють - у свій Мухосранськ! Чемодан, щі, самовар, лапті, балалайка
! Ой, лі, ой лялі, ой ляльолі, ой лялі!

Степан Крук-Петро Ференцович Генцюр 2019-10-02 / 14:00:33
Та все нормально! Нічого не змінилося, бо цінності залишаються попередніми! Цінності не продаються!!! Зустрінемося - потолкуємо! Слава Україні!

Петро Ференцович Генцюр 2019-10-02 / 13:46:32


Як характерно вживання прийменників завжди видає українофобів. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук -Петро Ференцович Генцюр 2019-10-02 / 13:45:02
Міша! Ти неправий! Не користуйся цим ніком, бо здам тебе за гроші. В Хургаду збираюся, гроші треба! І для чого ти погоджував цей свій нік зімною??? Все буде Україна!!!

Степан Крук 2019-10-02 / 09:24:20
Той папірець, котрий Кучма за дорученням Зебіла підписав у Мінську - капітуляція! Однак та фількіна грамота потребує парламентської імплементації. У парламентській більшості зелені сцикуни та тормоз Юзік. Коли ця свора побачить кілька сотень мітингарів під Радою - вона розбіжиться по своїх перукарнях, пекарнях та весільних салонах.

НОВИНИ: Різне

15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 1
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
21:25
Чехія ставить на паузу міжурядові консультації зі Словаччиною через "значні розбіжності"
13:49
Що треба знати про верстати з ЧПК до покупки
22:55
Особливості контекстної реклами
07:35
Що робити, коли у дитини болить горло?
06:58
Єврокомісія пропонує перевести оборонну промисловість ЄС у "режим воєнної економіки"
17:09
Види та призначення безшовних труб
17:25
/ 1
Італія виведе зі Словаччини систему ППО, бо потрібна в іншому місці
20:06
Що змінилося в Galaxy S24 Plus і чи варто оновлюватися з S22 Plus
19:55
Айпад 9 в Україні: скільки коштує доступний планшет від Apple
19:47
Основні причини, чому не заряджається телефон
19:48
/ 3
Макрон: Мої заяви про західні війська в Україні були "зважені й продумані"
» Всі новини