В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня туризму (ФОТО)

Щорічно 27 вересня відзначають Всесвітній день туризму, а з 1998 року і День туризму в Україні. Захід започаткували, аби пропагувати туризм, демонструвати його внесок в економіку світової спільноти та розвиток зв’язків між народами різних країн.

В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня туризму (ФОТО)

Сьогодні, 27 вересня, урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні відбулися в атріумі Закарпатської обласної державної адміністрації.

Привітати фахівців галузі прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Гетманенко, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, фахівці структурних підрозділів з питань розвитку туризму та курортів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, суб’єкти туристичної діяльності та представники громадських організацій у сфері туризму.

Відкриваючи урочистості, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Денис Ман зазначив, що "Туризм є одним із пріоритетів у роботі обласної влади. Туристична галузь є важливим чинником стабільного і динамічного збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів та сприяє підвищенню зайнятості населення, розвитку ринкових відносин, міжнародному співробітництву, залученню українців та іноземних громадян до пізнання багатої природної історико-культурної спадщини, туристичних об’єктів краю, збереженню економічної рівноваги, фінансування якого проводиться в повному обсязі".

Відтак відбулося нагородження кращих фахівців туристичної галузі Закарпаття відзнаками облдержадміністрації та обласної ради.

Відповідно до спільного розпорядження голів обласної державної адміністрації  та обласної ради  за вагомий внесок у розвиток туристичної галузі Закарпаття та з нагоди Всесвітнього дня туризму і Дня туризму в Україні нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» було відзначено президента громадської спілки «Регіональна туристична організація Закарпаття» Федора Шандора.

Також було вручено відзнаки департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА. У номінації «Кращий туристичний район» ІІІ місце посів Ужгородський, ІІ-е місце – Хустський, І-е – Берегівський райони. У номінації «Відкриття року» нагороду отримав оздоровчий комплекс Термальні води «Косино», у номінації «Кращий туроператор» переміг  туроператор «ЛАРА-ТУР», фестивалем року визнали міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош», а «Кращою туристичною локацією» названо Закарпатський музей народної архітектури та побуту, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

27 вересня 2019р.

Теги: туризм

НОВИНИ: Соціо

17:46
/ 3
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
/ 1
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 2
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
/ 1
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 2
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
» Всі новини