Псевдоактивістка Ступак програла справу ексрегіоналу Дрогобецькому, бо не змогла довести, що вона журналістка (ВІДЕО)

Кримінальну справу проти очільника Полянської ОТГ закрили.

Псевдоактивістка Ступак програла справу ексрегіоналу Дрогобецькому, бо не змогла довести, що вона журналістка (ВІДЕО)

Після колообігу розгляду справи, яка тривала більше року, суд постановив вирок очільнику Полянської громади, якого звинуватили у перешкоджанні професійній діяльності журналіста та відкрили кримінальну справу.

Більше про це - в сюжеті "Першого кабельного":

27 вересня 2019р.

Теги: псевдоактивіст, Ступак, Дрогобецький

Коментарі

отвЭточка Юристу 2019-10-01 / 16:10:12
вы когда еще раз будете встречаться со сТупак, посоветуйте ей вообще "ПРАЦЮВАТИ".. где нибудь... жилеты AVE их гоп-компании в самый раз...

леся 2019-10-01 / 09:34:03
суддя молодець, що не побоялась винести таке рішення. Хоч підозрюю, що не запросто так, але все рівно молодець. Не те що ужгородські сикуни, які як чують чи бачать ступіка то впадають в ступор і виносять їй все, про щоб вона не попросила.

Шоніко 2019-09-30 / 19:31:09
Но ціган грамотний? піпец який ! Мед простітутбрат кінчив у берегові грамотей. На волні коли землі скупляли тут як у дурі кіевляне піднявся на участках, продавав пяниць земельні ділянки бо зичив їм гроші на білет оби поїхати на заробітки . Но звто закопійки землю вам продам . За бутилку бухарики давали підеру землю а він брав десятки тис. $ . Порядний ваш копыл волох. циганин з арданова

юрист 2019-09-30 / 08:43:18
Мне доводилось встречаться с п.Ступак и говорить ей, что над справами потрибно ПРАЦЮВАТИ. В этом деле она 100% права. Их переиграл адвокат подсудимого, квалификация которого оказаласьвыше. Только и всего.

1937 2019-09-28 / 21:30:31
После апеляционного сула Драгобецкий план ирует выкатить мошеннице сТупачке ст.383ККУ (заведомо ложное поведомленне про злочин)и ст.384 ККУ (дача ложных показаний должностным лицам) Ну а за дебиллизм Гаврилюка государство Украина будет платить И. Драгобецкому за всё время незаконного пребывания под следствием из расчёта минимальная зарплата в десятикратном размере за каждый месяц. А там, кажется, 24 месяца.

Вуву 2019-09-28 / 18:54:59
Ну от вона думала што она журналістка ...
В усяком случайі планіровала нею стати на старість років.
А ВИ ... !!!
Взяли і всьо йій полами .
Добре шосьте на нейі саму в суд не подали ... Як на терорістку
(Не плутати із тракторісткою)
... Ош хОтіла подорвати му репутаційю і тото ни ...
"Авторітєт".
Воооообще у людий совісті ни є.

До ступачки тупої 2019-09-27 / 22:56:30
Папуча вона кончена!

Читач 2019-09-27 / 22:07:32
Ну все)) ця хвора ступак почне зараз цю суддю поносити, брудом обливати. Це її методи. А суддя молодець, нарешті хтось не побоявся поставити цю особу на місце, бо вона завжди і всюди порушує закон, але всі бояться вказати, бо інакше вона почне на особисте переходити, родичів знайомих і ін.брудом обливати)) хіба це адекватна поведінка? Хіба бувають такі журналісти, займаються таким?

Король І.І. 2019-09-27 / 20:57:56
Якщо Ступачка недовела свою правоту тоді на неї треба відкрити кримінальну справу і в буцегарню її, або на примусове лікування, це уже на розгляд суду.

Цариця 2019-09-27 / 18:24:19
Молодець Іван Іванович. Довів свою правоту і поставив на місце дурепу, яка не одній людині почувала нерви. Хай лікується пані Ступак бо у неї серйозні проблеми із адекватністю

адвокат 2019-09-27 / 14:52:20
Законне і справедливе судове рішення!!! Браво судді!!

Гаврилюк 2019-09-27 / 14:48:11
пролетіла Ступачка як фанера над Парижем!!!
самозванка!!!
тупе створіння без фахової освіти, продажне кодло то СНК, без громадської позиції, принципів!

Читатель 2019-09-27 / 13:22:07
А много лет назад, как было просто! Подобные новости назывались так "выдал такой-то себя за кого-то". Вот! Просто!

Читатель 2019-09-27 / 13:18:59
Вот оно - тупизм и дерьмократия в одном лице! Оказывается, в наш век, подобное нужно .... "Доказывать"? Как это понимать? Такие вещи нужно доказывать?

Степан Крук 2019-09-27 / 09:30:20
Самозванка-аферистка!

верховинець 2019-09-27 / 07:40:17
Ступачка провокаторша, а прокурор Медуница що там робить?
Це бик із дрожащими руками, що підтримує Лору провокаторшу?

Вуву 2019-09-27 / 07:36:03
Раз так сталось шо не змогла довести ......
Я так думаю що вона проміняла своє прізвище на ЙОВБАК
Була реально Ступак
Стало "крутим" Йовбак
А інакше всі будуть думати шо в нейі того ... "Ку-ку"

НОВИНИ: Кримінал

11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"