Колективи обласних стоматполіклініки та станції переливання крові розцінили спробу їх відселення на "БАМ" як рейдерство

Медики залишають за собою право "виходити... на протести перед Закарпатською обласною радою з метою недопущення вчинення злочину проти населення міста та області і ... звертатися до Президента України, в НАБУ, Генеральну прокуратуру України"

Колективи обласних стоматполіклініки та станції переливання крові розцінили спробу їх відселення на "БАМ" як рейдерство

Звістка про винесення на завтрашню сесію проекту рішення, яке започатковує "велике переселення" на околицю Ужгорода, відому як "БАМ" Закарпатської обласної клінічної стоматологічної поліклініки (набережна Незалежності, 8), КЗ "Обласний госпіталь ветеранів війни" Закарпатської обласної ради (вул. Льва Толстого, 13) та Закарпатської обласної станції переливання крові (вул. Л. Толстого, 15, обурила колективи вказаних закладів.

Зокрема, колектив Закарпатської обласної клінічної стоматологічної поліклініки звернувся з цього приводу з відкритим листом до голови Закарпатської ОДА І.Бондаренка, голови Закарпатської обласної ради М.Рівіса та т.в.о. директора департаменту охорони здоров'я Т.Міцьо.

Як йдеться у зверненні, медики чітко розцінюють "винесення даного питання в контексті перенесення Закарпатської обласної клінічної стоматологічної поліклініки у приміщення по вул. Грибоєдова, 20 б на розгляд сесії Закарпатської обласної ради як спробу майбутнього рейдерського захоплення будівлі за адресою наб. Незалежності,8".

"Про яке покращення умов надання медичних послуг населенню йдеться, якщо будівля по вул. Грибоєдова, 20б в м. Ужгород розміщена на околиці міста, куди громадянам потрібно добиратися через все місто на автотранспорті автобусними маршрутами, які на тепер є найбільш заповненими?. - риторично запитують автори звернення. - За дивним збігом обставин всі медичні заклади, які підлягають перенесенню, розташовані у центральній історичній частині міста і давно є об'єктом для намірів придбання за безцінь ряду чиновників, які перебувають тепер при владі, і сподіваються, що це останній шанс перед перевиборами у місцеві органи влади придбати те, що їм так давно вже хочеться. На нашу думку, йдеться не тільки про змову у приватизації "ласих шматків" в центрі міста, а ще і ...бажання чимало "заробити" на реконструкції та ремонті нежитлової будівлі за рахунок коштів державного бюджету, про що сказано в Пояснюючій записці до проекту рішення сесії."

Натомість "будівля, куди планується перенести медичні заклади, перебуває в аварійному стані, в небезпечній сейсмологічній зоні, де має місце постійний зсув ґрунту, і непридатна для надання спеціалізованої медичної допомоги. Тому, протягом останніх 20-ти років це приміщення залишається незадіяним, адже його використання несе загрозу життю пацієнтів та медичним працівникам."

"Це так влада піклується про своїх здоров'я громадян, одні з яких захищали і захищають життя мирного населення нашої держави, в тому числі і їх самих, інші – здаючи кров, рятують життя тисяч і тисяч хворих, які її так потребують?" - запитується у зверненні.

Колектив стоматполіклініки просить адресатів звернення "терміново втрутитися в це питання, зняти соціальну напругу в суспільстві  і не допустити включення до порядку денного даного питання, а також попередити можливе рейдерського захоплення приміщень медичних закладів".

При цьому він залишає "за собою право виходити медичним працівникам на протести перед Закарпатською обласною радою з метою недопущення вчинення злочину проти населення міста та області і ... звертатися до Президента України,  в НАБУ, Генеральну прокуратуру України та інформувати про спробу вчинення організованого злочину чиновниками Закарпатської області".

Повідомлення про винесення на сесію облради проблемного питання з позначкою "SOS! SOS! SOS!" розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук і колектив Закарпатської обласної станції переливання крові: "Розцінюємо винесення даного питання на розгляд сесії Закарпатської обласної ради, як спробу рейдерського захоплення будівлі ( яка будувалась як типова будівля для станції переливання крові та розміщена в центрі міста, що є зручно для донорів)".

У цьому контексті колектив станції переливання крові розраховує на підтримк у всіх небайдужих.

25 вересня 2019р.

Теги: рейдерство, медики

Коментарі

Степан Крук 2019-09-25 / 17:04:30
Абсолютно бездумне та нічим невмотивоване рішення облради! Схоже більше обласній раді зайнятися нічим.

форестер 2019-09-25 / 16:37:05
Правильно розцінили. Це абсолютне, неприховане рейдерство

НОВИНИ: Соціо

11:28
На Закарпатті відновили танцювальні змагання "Uzhhorod Open"
22:14
У травні поточного року в порівнянні з груднем минулого ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на Закарпатті на 1,7%
11:19
/ 2
На війні з росією поліг 23-річний Павло Зевдій з Виноградова
21:10
/ 12
Суд в Ужгороді відсторонив від посади голову Оноківської сільради Марію Коваль
15:56
/ 9
Прокуратура оскаржила в суді ліквідацію обласної клінічної стоматологічної поліклініки в Ужгороді та наполягає на її збереженні
11:04
У Чернику Свалявської громади провели в останню дорогу полеглого на війні з росією Мирослава Цанька
14:40
/ 1
У Руських Комарівцях Баранинської громади попрощаються з полеглим на Запоріжжі Героєм Тарасом Гурнішем
11:23
Названо найвдаліші бізнесові ідеї, на реалізацію яких на Закарпатті в рамках проєкту "єРобота: Власна справа" загалом виділено вже понад 45 млн грн
11:11
Мукачівські прикордонники повідомили про додаткові тимчасові обмеження в прикордонні
11:27
/ 1
На війні з росією поліг Іван Феєр з Широкого Виноградівської громади
16:16
/ 7
БЕБ зупинило закупівлю Ужгородської міської лікарні на 5,8 млн грн
11:54
/ 2
У Мукачеві в семи амбулаторіях та на підстанції водоканалу встановлять сонячну генерацію
22:37
/ 2
У суботу у Верхніх Воротах на Мукачівщині зустрічатимуть полеглого Героя Івана Вотьканича
22:22
/ 1
"Щасливі діти" запрошують дітей із соціально вразливих родин в "УжТур"
20:57
/ 1
В Ужгороді сьогодні попрощалися із захисником Олегом Ващенком
16:39
/ 1
У Ясінянську громаду на Рахівщині надійшла звістка про загибель Ярослава Бузака, що вважався зниклим безвісти від січня 2023 року
11:06
/ 1
В Ужгороді в п'ятницю попрощаються з Олегом Ващенком
16:10
ТОП 10 вакансій: на Закарпатті є 46 вакансій водіїв і 53 – швачок
15:28
/ 1
У Міжгір’ї відкрили Алею Слави Героїв-Захисників
20:39
/ 4
Холмківська громада провела в останню дорогу Героя Михайла Койду з Розівки
16:45
/ 2
"Казанова" з Рівненського ТЦК Ярмошевич повернувся з фронту і формує нову бригаду в Ужгороді – ТСН
14:28
/ 3
ФОТОФАКТ. Закарпатський ОТЦК показав, як проходять базову підготовку усі мобілізовані до лав ЗСУ
01:52
/ 2
Від системи "Шлях" через неповернення водіїв відключили 2-х перевізників з Закарпаття
00:51
У Ракові на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Олександром Кострицею
23:20
У Тур'я Пасіці Ужгородського району провели в останню дорогу 24-річного Героя Олексія Тирпака
» Всі новини