"Карпатська Січ" прийде під стіни суду в Ужгороді, де судді випустили наркоторговців під заставу

Відповідну акцію анонсували у СПО "Карпатська Січ" на 25 вересня.

"Карпатська Січ" прийде під стіни суду в Ужгороді, де судді випустили наркоторговців під заставу

"Щодня наші діти ризикують піддатися впливу тих, хто заробляє на їх здоров'ї та житті. А тих, кого вдалося ізолювати, ужгородські судді ("благословляють" на подальшу діяльність під заставу", - зазначають в СПО "Карпатська Січ".

Як повідомляло Закарпаття онлайн, днями судді Ужгордського міськрайонного суду Віктор Малюк та Олег Придачук відпускали один за одним під смішні застави заарештованих у ході масштабної спецоперації наркоторгівців.

"Чи не бояться судді, що після того, як вони візьмуть гроші від бариг, останні попрямують продати дозу смерті їх дітям? Чи продали вони останню краплю своєї гідності, суддівської честі та звичайної людськості наркоторгівцям? А разом з тим і безпечне майбутнє ужгороської молоді?

Саме це ми запитаємо в них завтра, 25 вересня, о 10:00 під стінами Ужгородського міськрайонного суду", - попередили "січовики".

24 вересня 2019р.

Теги: наркоторговці, Карпатська Січ

Коментарі

БОСС 2019-09-25 / 08:22:39
А де наш президент? Чому не візьметься за суддів? Із суду треба починати, а то виносять такі рішення, що ні в які рамки не входить.
Може хлопці Січовики наведуть порядок. Молодці, так тримати. І жорсткіше з тими продажними суддями.

ужгородець 2019-09-25 / 07:41:57
Малюк і Придачук ще не перепризначені на посади суддів, а можуть і не бути перепризначені, тому хлопці трохи заробляють про всяк випадок. а гроші не пахнуть як казав один із римлян.
А спільнота повинна звернутися до Ради правосуддя відносно цих двох персонажів, а не робити бурю в стакані, тобто на цьому сайті. Хоча уже добре що не мовчимо.

Вуву 2019-09-24 / 23:36:24
Особисто я вважаю це навіть не темою для дискусійі.
Спіймали суддю на чомусь ...
Судити чорта і давати подвійний срок .
Нема проблем.
ОН КОЖЕН РІК СКІЛЬКИ МАЄМ ВИПУСКНИКІВ З ВИЩОЮ ЮРОСВІТОЮ.
ЯК ГНОЮ.
ЯКІ ПРОБЛЕМИ.
ХОЧЕШ ПРАЦЮЙ.
СПІЙМАЛИ ТЮРЯГА.
І ТО БЕЗ ВСЯКИХ ЗАЙВИХ РОЗГОВОРІВ.
Тоді напевно почне в голові включатись розум ... Що краще бути чесним і неупередженим суддею ... І мати повагу від людей
Аніж хапнути і загриміти ...
Зіпсувавши собі все життя від а до я.

Укр Бетмен 2019-09-24 / 23:03:45
З їхнім суддівством загублять всю молодь чортяки,мізків точно нема,невже думають,що гроші це все ,телепні кончені

Укр Бетмен 2019-09-24 / 22:42:04
Накормити б їх і всю їхню родину,оце би був прикол,це нелюди навіть не скоти,погань чортівська,прийде й на них СУД

До Вуву 2019-09-24 / 22:30:17
Київ!Даёш звільнення Малюка і Придачука!!!
Щоб другим не зотілося більше наркобариг випускати за смішні застави

Вуву 2019-09-24 / 21:51:59
А от кийів мовчить.
І ряба шапка мовчить.
Мовчать так наче гімна в рот набрали з виглядом наче взагалі нічого не сталось.
Тбт. Дають можливість знизити градус громадського невдоволення
І суспільного розголосу.
А як все стихне почнуть по новій.
Навіть якщо треба то приберуть одних а призначать на йіхні місця інших.
Поки народ знову взнає ...
Бариги собі наколотять бабла.
Он вугілля з окупованих територій в маскальских вагонах
... ХІБА ЦЕ НЕ РОТТЕРДАМ + (через
попенгааген)... І ЦЕ ПРИ НОВОМУ ПРЕЗИДЕНТІ.
ЯКИЙ СТІЛЬКИ ВСЬОГО НАОБІЦЯВ.
ОЙ ВЕЙ.!
Але свій ШМАЗЕЛ будуть робити так як і робили забиваючи мозги простим людям порожніми але гарними обіцянками.
Чи не того є прислівя ...
"ОБІЦЯНКА - ЦЯЦЯНКА
А ДУРНЕВІ РАДІСТЬ"

лисувник 2019-09-24 / 20:36:50
Отих судд11в (перебачте,н1як не можу оцього "ноту" налаштувати на укра1нську:майже маскальського виробнитцтва техн1ка) потр1бно посадити 1з ус1ма отими наркобаригами у едну камеру.Може 1з них оти бетанги зроблят "петух1в". Давним-давно 1м треба прокукур1кати,бо час уже 1х настав-вон 1з кр1сел захиник1в 1нтерес1в Укра1ни!! Ганебних 11, так би мовити,законопредставник1в, у яких у очах зам1сть променя сонця поломен1ють промен1 долляра,як1, нав1ть д1тей своъх продають за долляр! Судд1в-на " мило", операм,сл1дакам, прокурорам (у цьому випадку)-респект!

Грегору 2019-09-24 / 20:34:39
Було би логічним прийти і під стіни храму прокурора Гаврилюка там корупція цвіте, корупціонерів звільняють від відповідальності за дооге каяття, кришують ліві заправки, апаратки, контрабанду, тощо.

Степан Крук 2019-09-24 / 20:34:04
"Карпатська Січ" - молодці! Особисто підтримаю акцію і закликаю інших прийти. У всіх діти і, нажаль, батьки дізнаються про те, що діти наркозалежні коли вже пізно. Лікувати наркоманію надзвичайно важко, але запобігти горю в сімях можливо. Зробім це!

Той 2019-09-24 / 20:08:29
Потрібно підтримувати такі ініціативи щоб ці гандони що продають цю гидоту нашим дітям нагодували нею своїх до сметрі

Віталій Грегор 2019-09-24 / 19:43:31
Підтримую, буду і інших закликаю прийти!
Такі протестні заходи якраз на часі, бо судівсько-нарко мафія вже перейшла всі межі і ставить під загрозу життя наших людей та передусім дітей!
Потрібно всіма доступними методами повертати до тями тих перевертнів в мантії і публічно показати їм, що мовчки миритися із їх кривосуддям ніхто не збирається!

хенерал Гаврилюк 2019-09-24 / 18:23:09
Ми так само чекаємо на вас в гості але кишка тонка.

Леонід Миколі Уж. 2019-09-24 / 18:00:21
Пане Миколо, хороші починання потрібно підтримати хоча б морально, щоб підбадьорити тих, хто проявляє ініціативу.Те що твориться в Закарпаті,на це потрібно три батальони Січовиків, щоб всюди встигали. Тому замість ,,де були'', напишіть слава Січовикам, щоб підтримати.

Січ - миколі 2019-09-24 / 17:31:23
В залі суду присутня громадськість і ведеться контроль. Все нормально і сплановано.
цікаво, а де ви?

Микола Уж - Леоніду 2019-09-24 / 17:25:54
Акція звісно актуальна і потрібна. Але нині в апеляційному був суд над серйозними наркобаригами які організували і поширюють цю отруту щонайменше на 2 райони області. Чому там не було жодного з цієї Карпатської Січі?? На фото цих судів на цьому ж сайті де рішалось сьогодні чи не вийдуть ці бандити на волю видно лише пару чоловік і там цих січовиків нема. Чому??

Памперс 2019-09-24 / 17:20:20
Прийдіть! Ці двоє вас чекають. А з ними ще і Деметрадзе в темі.
Хотіли на зло шефу поступити, майже вже жаліють. Інтригани. Кришувальники наркобізнесу.

Леонід 2019-09-24 / 16:13:11
Ось де справжні патріоти. Молодці Січовики.Я особисто пишаюсь Вами.

НОВИНИ: Соціо

14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
» Всі новини