Митника, що дозволив провезти на Закарпатті тонну бурштину, за дійове каяття звільнили від відповідальності

Суд за клопотанням прокурора звільнив колишнього інспектора митниці від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям.

Митника, що дозволив провезти на Закарпатті тонну бурштину, за дійове каяття звільнили від відповідальності

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на ухвалу Берегівського райсуду Закарпатської області від 23 серпня.

Інспектору поста «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС інкримінували службове підроблення (ч.1 ст.366 КК). Він вніс у базу неправдиву інформацію, що в мікроавтобусі, що їхав у Молдову,  немає товарів, які підлягають декларуванню. Також поставив відтиск своєї печатки на контрольному талоні для проходження машини по «зеленому коридору».

Після цього безпосередньо перед лінією державного кордону у напрямку виїзду з України в Угорщину мікроавтобус з водієм затримали співробітники УСБУ в Закарпатській області. В ході огляду транспортного засобу виявлено бурштин-сирець вагою 1046 кг, упакований у 26 сумок, що підлягає декларуванню.

У червні 2019 митник подав прокурору письмове клопотання, в якому просив звільнити його від кримінальної відповідальності у зв’язку із дійовим каяттям.

Чоловік вперше вчинив злочин невеликої тяжкості, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочину, про що начебто свідчать матеріали. Злочином, що йому інкримінували, матеріальної шкоди не завдано. Із Закарпатської митниці ДФС звільнений.

За обвинуваченого було внесено 552 тис. грн застави, які тепер повертаються заставодавцю. Тонну бурштину, вилучену СБУ, конфіскують у власність держави.

21 вересня 2019р.

Теги: митник, бурштин, каяття

Коментарі

Ужгородець 2019-09-23 / 08:52:05
А яке прізвище Бориса Петровича (який був в той час начальником на Лужанці ) ?
Маю мало бурштина ( і із того що якоби конфіскували ) хочу перевезти заграницю, то ми треба-би надьожного філвника на таможні жеби пропустив. Имлять та имлять, і так нам нич не буде кіть така є мощна криша як Борис Петрович.

Вуву 2019-09-22 / 19:57:30
Це тільки за один раз.
Бац і 1млн €.
... На бурштині.
Уявляєте в яких сумах і маштабах розкрадається Украйіна.

Ким ???
СВОЙІМИ .

Вамошу 2019-09-22 / 19:49:40
Стосовно митника Берчі, котрий пропустив бурштин на 1 млн.євро, прокуратура закрила справу ще у минулому році. Він також дорого покаявся.

Вамош 2019-09-22 / 19:32:48
То ко Берча ???

Прикордонник 2019-09-22 / 16:25:29
Пізнувато цей митник покаявся, вже в суді. Нормальні митники ходять каятися до заступника прокурора Василенко в кінці кожного місяця, а Чопські після кожної зміни.

Валентина 2019-09-22 / 14:40:20
Того «прокурора» Гаврилюка потрібно сраною мітлою гнати із Закарпаття

СБУ 2019-09-22 / 13:33:15
Це не прокурори - БАРИГИ.

Аня 2019-09-22 / 11:23:08
Невиліковні метастази судовоі і прокурорськоі стстем. Святе дишилося лим Бабло

до прессекретаря прокурора Гаврилюка 2019-09-22 / 11:07:30
Пані Марина Безега! Похваліться цим здобутком на офіційному сайті прокуратури, щоб Рябошапка мав змогу оцінити шалену боротьбу з корупцією на митниці від Гаврилюка і Василенка.

Soda 2019-09-22 / 11:00:42
Як прізвище того прокурора, що клопотав перед судом про каяття митника? Дербак, Малицький чи Кавка?

Нотика 2019-09-22 / 10:56:35
Ключова фраза «за клопотанням прокурора»)

Гаврилюк 2019-09-22 / 10:44:17
Є гоші то є правда, а ні то ні.

Борис Петрович 2019-09-22 / 10:42:16
Шановні дописувачі, то він просто робітник ДФС, а головним тут є Борис Петрович, тодішній нач.поста Лужанка, Косино, Дзвінкове!!! Він вніс заставу за свого жополиза, бо той уже хотів злити Борьку!!! Головний фігурант цієї як і інших справ є Борис Петрович, голодний, голоднещий і обдурювач народа!!!

1111 2019-09-22 / 08:53:01
ст45 кримінального кодексу

Вуву 2019-09-22 / 00:44:57
А де це в КРИМІНАЛЬНОМУ КОДЕКСІ УКРАЙІНИ !?
... Є ТАКА СТАТТЯ ...
"ЯК ДІЄВЕ КАЯТТЯ" ... щоб всякого хто зробив злочин відпускали на волю а кримінальну справу закривали.
ДЕ ?
ДЕ ЦЕ ТАКЕ Є ?
ДЕ ВОНО ПРОПИСАНО ?
Подайте інормацію ... Напишіть вказівку де саме.
Бо такі судові рішення точно
"приймаються від фонаря" .
Причому там і в тих справах які мають глибоку корупційну складову і завдають збитків крайіні в значних розмірах.

сорри 2019-09-22 / 00:11:27
Агонія правопохоронної системи. Все дійшло до маразму. Значить, скоро кінець

Пітьо 2019-09-21 / 20:57:03
Пізд...ц просто, один сигарети пускав на вілку то 5 років впаяли, мож повісти поднімав державу. А тут тону бурштина пульнув і все ок школи нема, як нема а подати так як з сигарет сплатили з бурштина, а ліси розриті??? Не держава а клоунада. Тут як колись в одному старому фільмі казали, безопасніше составами класти чим по медочі.

Вуву 2019-09-21 / 13:51:18
А бурштин у власність держави.
Така подача інформаційі розрахована на лохів.
Хай би конкретно написали куди поділась тонна бурштину.
Яка була його вартість.
Де виставлятиметься на продаж з конфіскованими товарами.
Куди підуть з цього вилучені гроші ...
на проплату партійі ляжка чи на який дитсадочок.?

Де це все.

R-R-R-R-R 2019-09-21 / 12:56:03
То не Митник-а БАРИГА..Падла!От паскуда -видно прокрутив все..та і Найшлися зразу!- Якось?-552тис.грн-як ЗАСТАВА..от Така Держава в нас!

НОВИНИ: Кримінал

12:09
Закарпатець намагався незаконно перетнути кордон, аби повернутися на місце роботи в Угорщині
09:40
6 мешканців Виноградова залізли до адмінбудівлі лісництва, звідки викрали меблі та комп’ютерну техніку
09:28
/ 1
У вантажівці, в якій серб перевозив із Росії вантаж парафіну, на Закарпатті знайшли 80 ящиків "Ксаврону"
02:10
/ 1
На Закарпатті за 15 тис грн хабара за виготовлення посвідчення водія поліцейський постане перед судом
20:07
/ 6
Неподалік Кам’яниці на Ужгородщині у лісі затримали 12 нелегалів з В’єтнаму та Шрі-Ланки
17:48
У Чернівцях мешканка Закарпаття викрала понад 9 тис грн у чоловіка, в котрого гостювала
16:57
/ 2
Затверджено підозри трьом службовцям Хустського лісництва, які допустили порубки у лісництві на понад 8 млн 550 тис грн
15:44
/ 11
ВАКС призначив до розгляду справу ексголови Міжгірського райсуду, затриманого на хабарі
12:42
/ 2
На Закарпатті затримали волинянина, що, постійно змінюючи місце проживання, вчинив 17 крадіжок у різних районах області
09:39
Закарпатця, підозрюваного у викраденні на Волині грошей та цінностей на суму понад 1,3 млн грн, взяли під варту
02:24
/ 1
На закарпатській Рахівщині "на гарячому" затримали 4-х учасників столичного ОЗУ з переправки нелегалів за кордон
22:51
У Виноградові лікар самовільно взяв з медзакладу апарат штучної вентиляції легень "через особистий стан здоров’я для користування" – ЗМІ
22:17
/ 1
Прокуратура Закарпаття після розголосу ініціювала збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода – правозахисник
21:42
/ 8
Телефон постраждалого в ДТП згодом виявили у дружини начальника сектору кримінальної поліції Виноградівського відділення – ЗМІ
17:45
/ 1
На Рахівщині чоловік, що прислуговував у церкві, викрав з храму близько 20 тис грн
17:40
Наркотики, пристрої для її вживання, електронні ваги та стебла конопель знайшли в оселі мешканця Мукачева
13:58
/ 1
На Берегівщині сільський голова в умовах конфлікту інтересів незаконно виділив сину 1 га земель вартістю 1 млн грн
13:54
У Сваляві під час спроби викрадення вже шостого велосипеда затримали двох 17-річних юнаків
10:15
/ 2
На Закарпатті затримали чоловіка, що разом зі спільником викрав у підприємця понад 1 млн грн та ювелірні вироби
20:17
/ 1
У ПП "Тиса" зі сховку в Renault дістали понад 1000 пачок сигарет
18:03
Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно