Європейський тиждень мобільності стартував в Ужгороді (ФОТО)

Ужгород уже традиційно приєднався до Європейського тижня мобільності, який цьогоріч проходить під гаслом «Ходімо ходити!».

Європейський тиждень мобільності стартував в Ужгороді (ФОТО)

Ідея заходів, як уже повідомлялося, – створення умов для безпечного пішохідного та велосипедного руху.

Урок із безпеки на дорогах для маленьких велосипедистів та пішоходів відбувся сьогодні зранку на набережній Незалежності, біля загальноосвітньої школи №3.

В акції взяли участь учні школи №3 та Лінгвістичної гімназії. Працівники патрульної поліції Закарпатської області, зокрема велопатруль, розповіли дітям про правила дорожнього руху, продемонстрували, як потрібно переходити велодоріжки на переходах, роздали інформаційні буклети та світловідбивальні браслети. До акції долучилися громадська організація «Форза», молодіжна організація “Ініціатива розвитку краю”, вона відбулася за підтримки Ужгородської міської ради.

Уже у неділю, 22 вересня – акція «День без автомобілів». Зокрема, проїзд на маршрутах №18 "Епіцентр – УжНУ та №20 "мкрн. Доманинці – Речовий ринок", що обслуговуються комунальним транспортом, для тих, хто матиме із собою технічний паспорт на авто буде безкоштовним.

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на поліпшення стану довкілля і умов життя в громадах. Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців використовувати альтернативні види транспорту. Він відбувається щороку з 16-22 вересня і кожен раз іншій темі у руслі сталої мобільності.

Нинішній Європейський тиждень мобільності звертає особливу увагу на безпечну ходьбу та їзду на велосипеді, а також на ті вигоди, які це може мати для здоров’я, довкілля та власного бюджету.

20 вересня 2019р.

Теги: тиждень, мобільність

НОВИНИ: Соціо

14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
» Всі новини