У Мукачеві збільшать фінансування медичної програми для підтримки хворих на ниркову недостатність

У Мукачеві на лікування хворих з нирковою недостатністю з місцевого бюджету виділятимуть 850 тисяч гривень.

У Мукачеві збільшать фінансування медичної програми для підтримки хворих на ниркову недостатність

Наразі на обліку у закладах охорони здоров’я міста Мукачева перебуває 21 пацієнт з хронічною нирковою недостатністю. Це люди, які потребують постійного проведення гемодіалізу по кілька разів на тиждень, забезпечення ліками та необхідними медичними препаратами,тобто дороговартісне лікування яке за власний рахунок забезпечити не в змозі.

Надавати всю медичну допомогу таким хворим мала б держава, але грошей які виділяються з державного та обласного бюджетів катастрофічно не вистачає. Тож Мукачівська міська рада щороку виділяла 700 тисяч гривень з місцевого бюджету для забезпечення пацієнтів гемодіалізом та лікуванням, і зараз цю суму планують збільшити ще на 150 тисяч.

За словами керівника відділу охорони здоров’я Любов Мандзич, через зменшення обсягу фінансування з обласного та державного бюджетів, вже на наступному засіданні сесії Мукачівської міської ради розглянуть питання щодо збільшення фінансування цільової програми з місцевого бюджету від 700 до 850 тисяч гривень. Це дозволить у повному обсязі забезпечити усіх пацієнтів необхідною допомогою. 

19 вересня 2019р.

Теги: програма, нирки, недостатність

Коментарі

Говерла 19.09.2019 / 22:25:10
Для хворих на ниркs раджу закарпатську глину - з Сокирнянського родовища цеоліту, що в Хустському районі. В цей цеоліт введено додатково негативні іони атомів водню Н-. Коли щепотку (0,3 грама) всипати в склянку і налити 100 -120 мл води, то за 3-5 хвилин весь водень і електрони виходять в воду. Оцю воду разом з глиною треба випити надщесерце, а їсти можна вже за 30-60 хв. по тому. 1-2 рази на день буде додастньо. Це не є ліки, вода насичена електронами і протонами - це живлення для клітин організму. Основа біоенергетики і біофізики клітини - це електрони і протони в воді. Якщо клітини нирок споживатимуть воду насичену гідирдами (Н-), то нирки почнуть відновлюватися самі собою.
Здоров'я всім!
ГідридFortis
http://hydridfortis.simdif.com

пацієнт 19.09.2019 / 15:53:28
гемодіаліз процедура безкоштовна ЇЇ фінансуЄ обласна рада,а мадикаменти потрібні на лікування іншич хвороб у паціента маЄ закуповувати місцева влада-дякуємо за допомогу!

НОВИНИ: Соціо

12:35
На Закарпатті через суд повертають 12 га землі під сонячну електростанцію
10:46
Медики в Ужгороді врятували чоловіка після зупинки серця Фото новина
18:38
У селищі Кобилецька Поляна на Рахівщині прощатимуться із захисником Олександром Нічіпоруком Фото новина
17:54
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Рожковим, який понад два роки був безвісти зниклим Фото новина
16:50
В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей 2026» Фото новина
14:20
У Хусті до бюджету повернули понад 1,2 млн грн пайових внесків
18:21
На війні з рф поліг закарпатець Володимир Гріга, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
17:40
/ 1
У Мукачеві відбудеться прощання з полеглим Героєм Юрієм Шепою Фото новина
16:39
В Ужгороді попрощалися з 40-річним полеглим Героєм Сергієм Захожим Фото новина
16:09
/ 1
Закарпатського прикордонника нагороджено державною відзнакою «За оборону України» Фото новина
13:55
У горах Закарпаття рятувальники двічі допомагали травмованим туристам Фото новина
12:44
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олексієм Рожковим Фото новина
10:16
Трьох нелегальних перевізників викрили на Закарпатті Фото новина
09:04
На Хустщині перевіряють воду через підозру на небезпечну інфекцію Фото новина
15:04
На Закарпатті обмежать рух великогабаритного транспорту через аварійний стан мосту Фото новина
13:09
/ 1
На Мукачівщині відкрили «Стелу пам’яті та надії» Фото новина
11:38
В Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Захожим Фото новина
16:46
Мукачево прийняло всеукраїнські змагання кінологів Фото новина
11:05
У Виноградові вшанували матерів і дружин полеглих Героїв та передали державні нагороди Фото новина
18:34
/ 1
На Мукачівщині поліція розслідує поширення інтимних відео
12:52
/ 1
У Мукачеві затримали двох чоловіків, які намагалися пограбувати склад Фото новина
11:51
На Закарпатті ліквідували масштабну пожежу на території курорту Фото новина
11:22
У селі Пилипець на Хустщині попрощаються із полеглим воїном Василем Рогачем Фото новина
18:06
В Ужгороді вшанували пам’ять загиблого прикордонника Віктора Синька Фото новина
17:03
На Ужгородщині пожежа в гаражі ледь не перекинулася на житловий будинок Фото новина
» Всі новини