Реклама B3

Суд у Львові розгляне апеляцію по ВЕС на Боржаві

23 вересня Восьмий апеляційний суд у м. Львів розгляне апеляційну скаргу по Боржаві.

Суд у Львові розгляне апеляцію по ВЕС на Боржаві

Про таке повідомляють активісти громадяської ініціативи SaveBorzhava, що протистоять намірам забудови Боржавського хребта вітряками.

"Ми вимагаємо зупинити дію висновку з оцінки впливу на довкілля проекту ВЕС до завершення судового процесу, де цей висновок оскаржується. Якщо рішення суду буде на нашу користь, то забудовник не зможе розпочати будівництво доти, доки триватиме судова справа, у якій ми оскаржуємо висновок з ОВД. 

Це дуже важливе для нас засідання, і ми хочемо показати суддям суспільну значимість цієї справи. Тому перед початком засідання зробимо невеличкий пікет на підтримку збереження Боржави", - інформують активісти. 

При цьому, просять усіх небайдужих, хто матиме можливість, підійти 23 вересня на 8:30 ранку до Восьмого апеляційного суду за адресою м. Львів, вул, Саксаганського 13. 

Наявність плакатів проти забудови Боржави вітається.

Для тих, хто бажає бути присутнім на судовому засіданні, при собі необхідно мати паспорт.

18 вересня 2019р.

Теги: Боржава, вітряки, апеляція

Реклама B4

Коментарі

місцевий 19.09.2019 / 10:55:42
ЗЕ-КОМАНДА - хворий на голову, у себе в керті вітряк постав, може мозги продує

Volodymyr Krasnoholovets 18.09.2019 / 20:55:11
до ЗЕ-КОМАНДА
Дякую за згадування імен - Олег Лукша, Оксана Станкевич. Ось знайшов статтю за 2012 р. "На Закарпатті суд розглядатиме справу щодо будівництва 360 гідроелектростанцій" - це виявляється така була ідея керівництва Закарпатського краю?
Оце ваш коментар прочитав і перед очима постало вчорашнє збіговського підкупленого і зомбованого люду з села Трушки. У них 50 років функціонує сміттєзвалище, яке їм радять прибрати переробивши всі відходи, а отриману геть дешеву енергію вигідно для себе використовувати для вирощування городини і овочів в теплицях на 10 га (теплиці треба буде збудувати), і це дасть їм пару сотень нових робочих місць. Той сміттєпереробний завод мав би площу до 0,5 га і виглядав би як десяток мініавтобусів зіраних до купи. Так вони проголосували за те, що сміттєпереробний завод їм не потрібен, бо він їх труїтиме своїми викидами. А викиди - лише гази СО2 та вода Н2О.
Наразі вони дихають отруйними газами з сміттєзвалища, токсична вода з сміттєзвалища труїть їм воду в криницях.
Бачите, в їх діях порушені причинно-наслідкові зв'язки. Це так само, як і у вас в вашому коментарі. Ви коли бачите сонце, то який колір йому приписуєте? Мабуть чорний, чи не так?

ЗЕ-КОМАНДА 18.09.2019 / 20:29:06
Volodymyr Krasnoholovets почому опіум для народу .Ви що поїли всі розуми ,Ви що місцевий житель і вказуєте нам як жити і розвиватись .На Ваші доводи є інші наукові доводи ,Вас майже найняли Лукша з Станкевічкою ????А молодь практично виїхала з цих сіл на заробітки дякуючи таким екологам як Ви і нашим керівникам.

Volodymyr Krasnoholovets 18.09.2019 / 20:06:51
висновок з ОВД = висновок з оцінки впливу на довкілля
Будівництво цих монстрів не можливе з чотирьох головних причин:
1) екологічна ---- очевидна шкода довкіллю;
2) технічна ---- застаріла технологія;
3) політична ---- турки не мають в Україні своєї виробничої лінії. Якщо це сказати туркам, то вони одразу все збагнуть, адже в їх країни не можливо встановлювати інженерні конструкції якщо вони не вироблені в Турції.
4) економічна ---- очевидний підрив української економіки, оскільки не залучені українські науковці та технічні компанії, які володіють технолгією генгерації електричної енергії з вітрової.

Ці 4 фактори обов'язково мають бути враховані вельмиповажними суддямі у Восьмому апеляційному суді Львова 23 вересня 2019 р.

Тому, шановні турки, гуляй-гуляй, що в перекладі з турецької мови значить: йдіть собі стороною.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
09:00
14-річну ужгородку, яка зникла з дому, знайшли на Тячівщині Фото новина
18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
» Всі новини