Закарпатську область пропонують поділити на чотири райони замість 13 (ФОТО)

Сьогодні в Закарпатській обласній раді експерти обговорили варіанти удосконаленого адміністративно-територіального устрою районного рівня Закарпатської області.

Закарпатську область пропонують поділити на чотири райони замість 13 (ФОТО)

Експерти пропонують зупинитися на варіанті поділу області на 4 райони замість 13 нинішніх.

Про це йшглося на круглому столі "Формування нового районного поділу в Закарпастькій області", повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Наразі є кілька різних варіантів поділу Закарпаття на райони в рамках нового адміністративного поділу. Загалом йдеться або про 4 райони, або про 3 — як було запропоновано напередодні одним із експертів Мінрегіону Юрієм Ганущаком. В області бачення експертів наразі таке, що на Закарпатті потрібно утворити із 13-ти існуючих саме чотири нові райони — а саме: Ужгородський, Мукачівський, Хустський та Тячівський,” - повідомив Андрій Шекета, депутат Закарпатської обласної ради, фахівець експертної групи з удосконалення адміністративно-територіального устрою районного рівня Закарпатської області.

Шекета зауважив, що колись, до приходу Радянської влади, територія сучасного Закарпаття була поділена саме на 4 комітати.

Відтак, зазначив він, така ж кількість укрупнених районів логічно виглядала б і зараз, зважаючи на логістичну інфраструктуру, щільність заселення території, відстані між населеними пунктами тощо.

Зі слів Шекети, за результатами круглого столу експертне рішення щодо нового поділу Закарпатської області буде надіслано до профільного Міністерства. На Закарпатті сподіваються, що думка місцевих експертів буде врахована при майбутньому поділі області на райони.

Фото: Тетяна Когутич

17 вересня 2019р.

Теги: райони, поділ, райони

Коментарі

Вуву 2019-09-18 / 19:21:11
Я теж починаю кричати.
Для чого створюють ОТГ.
(А точніше під кого ?)
Якщо для "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙІ" то і районів повинно бути стільки скільки є .
А для чого САМІ РАЙОНИ УКРУПНЮВАТИ І ЗБІЛЬШУВАТИ ЯК ВИ САМІ РАЙОНИ ПОДРІБНИЧИЛИ НА ОТГ.

ТЕПЕР ЯКІСЬ БЛЯ "Спеціалісти" розкажуть" задовбаним бідністю селянам ... Як вони жирно заживуть бо всі гроші що зароблять то залишать в себе і на розвиток того сраного ОТГ.
А як нема роботи і нема грошей то з чого ви будете розвивати той свій бля ОТГ.
ВСЕ ! КИЙІВ РУКИ ВМИВ.
ДОПОМОГИ НЕ ДАСТЬ.
І ВСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ІНФРАСТРУКТУРУ І ОБЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ... ІЗ СЕБЕ ЗНЯВ.
А ВИ ТАМ НА МІСЦЯХ ДУРАКИ ...
€Б!Т$Я ЯК ХОЧЕТЕ.
ХОЧ ГОЛОВОЮ ОБ СТІНУ.

АЛЕ НАБРАНІ (КИЙІВСЬКОЮ ВЕРХІВКОЮ БАНДИТІВ І ЗЛОДІЙІВ)
БОРГИ ВІД МВФ ...
ВІДДАВАТИ БУДЕТЕ ЗМУШЕНІ.

ОТ ТАКІ В НАС РЕФОРМИ.

ІВАН 2019-09-18 / 07:57:40
А як мадяри зараз взвиють!

Вуву 2019-09-18 / 07:03:20
Ви спершу винесіть це питання на референдум ...
ЧИ ЦЬОГО ХОЧУТЬ САМІ ЖИТЕЛІ ОБЛАСТІ.?
А на думку(и) тих бля "експертів ми клали свій "прибор".

БрензовЛоці 2019-09-18 / 04:28:44
А де омріяний Затисянський?!?

Вуву 2019-09-18 / 00:06:23
Іде "зачистка" районів в області на скорочення ...
Бо зЄ вдав вказівку робити "движ" на скорочення кількості депутатів у ВР.
Тбт. Тих хто від зЄ лишать і переформатують а всіх решта "скоротять" ... Копняком під сраку.
ОТ ВАМ І ВСЯ ДОЦІЛЬНІСТЬ ТОГО ЩОБ З 13 РАЙОНІВ ЗРОБИТИ 4 ... І ТО БЕЗ ВСЯКОГО РЕФЕРЕНДУМУ ... БЕЗ ЗГОДИ САМИХ ЖИТЕЛІА ОБЛАСТІ.
ЦЕ НАГАДУЄ ПІДПИС КРАВЧУКА ПІД ЗАКОНОМ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ НЕДОТОРКАНІСТЬ.
САМІ ЗАХОТІЛИ І САМІ ДЛЯ СЕБЕ ЗРОБИЛИ І ВСЮДИ ДЕ ТРЕБА ПРОПИСАЛИ І ВПЕРЙОД ОБРАДАТИ СВІЙ НАРОД.
ЗЄ РОБИТЬ ТО САМЕ ТІЛЬКИ ІЗ ЗАДУ НАПЕРЕД.
ПІД ВИГЛЯДОМ РЕФОРМ.

Верховинці 2019-09-17 / 19:18:41
Шановні реформатори і иксперти, і кабміновці,А де Міжгірський комітат!Ви що, зовсім нюх втратили?!

Гуцул до Вані 2019-09-17 / 18:51:48
Ваня, Копча взагалі не зачіпав тему простих жителів це тільки його фантазії, а гуцули виїхали не всі і патріотизм у мене не містечковий, а обласний і наостаток якщо ти також не поїхав у Прагу або Москву то ти виходить неудачник.

Вуву 2019-09-17 / 18:09:31
При цьому треба зазначити що про
Самих "експертів" нема ніякойі інформаційі.
Де вчились?
Як вчились?
Що закінчили?
Де працювали?
Які наукові звання ... Праці мають ?
Хто йіх призначив на цих експертів ?
Яке відомство (чи міністерство)?
Чи проходили вони якись конкурс на цих експертів ?
Звідки родом ?

Ps.
Ми вже мали одного "експерта"
Губернатора маскаля.
А тепер маєм "експерта" ... мера бадяню "носатого конюха" з відкритими кримінальними справами.
І не меншого "експерта" суддю із заступником василенком.
Яких ніяк генпрокурор зняти НЕ ХОЧЕ.
Але заявляє про кадрову чистку.
ОДНІ БЛЯ ЕКСПЕРТИ ПО КАБІНЕТАХ СИДЯТЬ.
БО СКАЗАТИ ... ПРАЦЮЮТЬ ... ЯЗИК НЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ .
(Справа комуняки злодія кравчука ... Живе і перемагає)

Ваня 2019-09-17 / 17:45:05
Усі гуцули на заробітках хто в Празі хто в Москві. Один невдаха залишився бо крім містечкового патріотизму нінащо не здатен. А Копча вірно зачепив тему адже нікого з простих жителів не питатимуть чи хочуть вони цих змін, до кого приєднувати і навіщо, усе вирішать кишенькові експерти та апаратчики з Києва.

Гуцулу 2019-09-17 / 17:39:24
Декому би не похибіло додати галицького патріотизму. Зокрема таким псевдогуцулам

Гуцул 2019-09-17 / 17:31:50
Якщо ліквідувати то краще тебе, а не область, зробив розподіл відповідно до Радянських воєнних округів, Закарпатська область це і символ і гордість, ти що хочеш бути галичанином?

бойко 2019-09-17 / 15:54:18
а судді себто експерти хто крім шекети

Копча 2019-09-17 / 15:52:46
Якщо вже пішли такі тенденції щодо укрупнення то Закарпатську область треба ліквідувати та приєднати до Львівської. Ну чи зробити на всю країну три області Київську, Львівську та Одеську і нехай тоді нинішні депутати перегризуться за місця біля бюджетного корита.

НОВИНИ: Соціо

03:26
ФОТОФАКТ. Фестиваль Шипіт відбувся попри карантин
23:28
/ 2
Атестація закарпатських прокурорів: "сірий кардинал" пройшов, а волошинський "золотошукач" раптово "захворів"
18:06
/ 1
Борщівник Сосновського масово і швидко розростається на Закарпатті
16:31
Понад 10 тисяч учасників складали на Закарпатті ЗНО з історії України
14:14
Мер Ужгорода заявив, що понад сторічні тенісні корти вбережуть від забудови багатоповерхівками
12:53
/ 4
400 тис грн сплатить жінка, що на Іршавщині не допустила інспекторів на своє підприємство для перевірки
09:42
/ 1
Ужгородські ватерполісти провели перше тренування після карантину
09:06
/ 5
На Закарпатті депутата-браконьєра можуть призначити заступником директора Ясінянського лісгоспу
03:05
/ 11
Закарпатський прокурор уник переатестації, пішовши працювати в офіс Венедиктової
02:41
/ 9
Сьогодні атестаційна комісія ОГП перевірить на доброчесність скандального закарпатського прокурора Малинича
02:19
/ 2
Закарпатська ОДА розробляє план заходів поводження зі сміттям до 2030-го року – Цвігун
17:35
Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на Закарпатті призначено Олега Коцюбу
17:28
Державна архітектурна інспекція дозволила будівництво для завершення мосту у Буштині на Тячівщині
15:11
/ 1
Секонд-хенди в Ужгороді перевірили на дотримання карантину
15:04
Ветерани й волонтери проведуть на Говерлі фестиваль військової пісні та згадають полеглих за Україну
13:50
В Ужгороді екоактивісти організували для дітей екскурсію про Уж
13:02
/ 1
У закарпатському ПП "Тиса" спинили чоловіка, котрий намагався вивезти за кордон двох дітей за підробленими документами
11:44
/ 1
У Мукачеві за добу – 10 нових випадків захворювання COVID-19
11:42
У Мукачеві розпочали серію онлайн-концертів
11:20
На підтримку армії мешканці Закарпаття сплатили понад 150 млн грн "патріотичного" збору
10:14
/ 2
Новий сквер облаштовують у Мукачеві на Першотравневій набережній
10:12
Майже 175 млн грн податків сплатили лісівники Закарпаття за 6 місяців
09:53
У Мукачеві коштом Бюджету громадських ініціатив встановили два нові майданчики
09:28
/ 3
На ремонт місцевих доріг на Закарпатті цьогоріч заплановано витратити 406 млн грн
03:25
/ 1
З необхідних понад 16 млн грн на ремонт Ужгородського замку наразі виділено 2