Закарпатську область пропонують поділити на чотири райони замість 13 (ФОТО)

Сьогодні в Закарпатській обласній раді експерти обговорили варіанти удосконаленого адміністративно-територіального устрою районного рівня Закарпатської області.

Закарпатську область пропонують поділити на чотири райони замість 13 (ФОТО)

Експерти пропонують зупинитися на варіанті поділу області на 4 райони замість 13 нинішніх.

Про це йшглося на круглому столі "Формування нового районного поділу в Закарпастькій області", повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Наразі є кілька різних варіантів поділу Закарпаття на райони в рамках нового адміністративного поділу. Загалом йдеться або про 4 райони, або про 3 — як було запропоновано напередодні одним із експертів Мінрегіону Юрієм Ганущаком. В області бачення експертів наразі таке, що на Закарпатті потрібно утворити із 13-ти існуючих саме чотири нові райони — а саме: Ужгородський, Мукачівський, Хустський та Тячівський,” - повідомив Андрій Шекета, депутат Закарпатської обласної ради, фахівець експертної групи з удосконалення адміністративно-територіального устрою районного рівня Закарпатської області.

Шекета зауважив, що колись, до приходу Радянської влади, територія сучасного Закарпаття була поділена саме на 4 комітати.

Відтак, зазначив він, така ж кількість укрупнених районів логічно виглядала б і зараз, зважаючи на логістичну інфраструктуру, щільність заселення території, відстані між населеними пунктами тощо.

Зі слів Шекети, за результатами круглого столу експертне рішення щодо нового поділу Закарпатської області буде надіслано до профільного Міністерства. На Закарпатті сподіваються, що думка місцевих експертів буде врахована при майбутньому поділі області на райони.

Фото: Тетяна Когутич

17 вересня 2019р.

Теги: райони, поділ, райони

Коментарі

Вуву 2019-09-18 / 19:21:11
Я теж починаю кричати.
Для чого створюють ОТГ.
(А точніше під кого ?)
Якщо для "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙІ" то і районів повинно бути стільки скільки є .
А для чого САМІ РАЙОНИ УКРУПНЮВАТИ І ЗБІЛЬШУВАТИ ЯК ВИ САМІ РАЙОНИ ПОДРІБНИЧИЛИ НА ОТГ.

ТЕПЕР ЯКІСЬ БЛЯ "Спеціалісти" розкажуть" задовбаним бідністю селянам ... Як вони жирно заживуть бо всі гроші що зароблять то залишать в себе і на розвиток того сраного ОТГ.
А як нема роботи і нема грошей то з чого ви будете розвивати той свій бля ОТГ.
ВСЕ ! КИЙІВ РУКИ ВМИВ.
ДОПОМОГИ НЕ ДАСТЬ.
І ВСЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ІНФРАСТРУКТУРУ І ОБЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ... ІЗ СЕБЕ ЗНЯВ.
А ВИ ТАМ НА МІСЦЯХ ДУРАКИ ...
€Б!Т$Я ЯК ХОЧЕТЕ.
ХОЧ ГОЛОВОЮ ОБ СТІНУ.

АЛЕ НАБРАНІ (КИЙІВСЬКОЮ ВЕРХІВКОЮ БАНДИТІВ І ЗЛОДІЙІВ)
БОРГИ ВІД МВФ ...
ВІДДАВАТИ БУДЕТЕ ЗМУШЕНІ.

ОТ ТАКІ В НАС РЕФОРМИ.

ІВАН 2019-09-18 / 07:57:40
А як мадяри зараз взвиють!

Вуву 2019-09-18 / 07:03:20
Ви спершу винесіть це питання на референдум ...
ЧИ ЦЬОГО ХОЧУТЬ САМІ ЖИТЕЛІ ОБЛАСТІ.?
А на думку(и) тих бля "експертів ми клали свій "прибор".

БрензовЛоці 2019-09-18 / 04:28:44
А де омріяний Затисянський?!?

Вуву 2019-09-18 / 00:06:23
Іде "зачистка" районів в області на скорочення ...
Бо зЄ вдав вказівку робити "движ" на скорочення кількості депутатів у ВР.
Тбт. Тих хто від зЄ лишать і переформатують а всіх решта "скоротять" ... Копняком під сраку.
ОТ ВАМ І ВСЯ ДОЦІЛЬНІСТЬ ТОГО ЩОБ З 13 РАЙОНІВ ЗРОБИТИ 4 ... І ТО БЕЗ ВСЯКОГО РЕФЕРЕНДУМУ ... БЕЗ ЗГОДИ САМИХ ЖИТЕЛІА ОБЛАСТІ.
ЦЕ НАГАДУЄ ПІДПИС КРАВЧУКА ПІД ЗАКОНОМ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ НЕДОТОРКАНІСТЬ.
САМІ ЗАХОТІЛИ І САМІ ДЛЯ СЕБЕ ЗРОБИЛИ І ВСЮДИ ДЕ ТРЕБА ПРОПИСАЛИ І ВПЕРЙОД ОБРАДАТИ СВІЙ НАРОД.
ЗЄ РОБИТЬ ТО САМЕ ТІЛЬКИ ІЗ ЗАДУ НАПЕРЕД.
ПІД ВИГЛЯДОМ РЕФОРМ.

Верховинці 2019-09-17 / 19:18:41
Шановні реформатори і иксперти, і кабміновці,А де Міжгірський комітат!Ви що, зовсім нюх втратили?!

Гуцул до Вані 2019-09-17 / 18:51:48
Ваня, Копча взагалі не зачіпав тему простих жителів це тільки його фантазії, а гуцули виїхали не всі і патріотизм у мене не містечковий, а обласний і наостаток якщо ти також не поїхав у Прагу або Москву то ти виходить неудачник.

Вуву 2019-09-17 / 18:09:31
При цьому треба зазначити що про
Самих "експертів" нема ніякойі інформаційі.
Де вчились?
Як вчились?
Що закінчили?
Де працювали?
Які наукові звання ... Праці мають ?
Хто йіх призначив на цих експертів ?
Яке відомство (чи міністерство)?
Чи проходили вони якись конкурс на цих експертів ?
Звідки родом ?

Ps.
Ми вже мали одного "експерта"
Губернатора маскаля.
А тепер маєм "експерта" ... мера бадяню "носатого конюха" з відкритими кримінальними справами.
І не меншого "експерта" суддю із заступником василенком.
Яких ніяк генпрокурор зняти НЕ ХОЧЕ.
Але заявляє про кадрову чистку.
ОДНІ БЛЯ ЕКСПЕРТИ ПО КАБІНЕТАХ СИДЯТЬ.
БО СКАЗАТИ ... ПРАЦЮЮТЬ ... ЯЗИК НЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ .
(Справа комуняки злодія кравчука ... Живе і перемагає)

Ваня 2019-09-17 / 17:45:05
Усі гуцули на заробітках хто в Празі хто в Москві. Один невдаха залишився бо крім містечкового патріотизму нінащо не здатен. А Копча вірно зачепив тему адже нікого з простих жителів не питатимуть чи хочуть вони цих змін, до кого приєднувати і навіщо, усе вирішать кишенькові експерти та апаратчики з Києва.

Гуцулу 2019-09-17 / 17:39:24
Декому би не похибіло додати галицького патріотизму. Зокрема таким псевдогуцулам

Гуцул 2019-09-17 / 17:31:50
Якщо ліквідувати то краще тебе, а не область, зробив розподіл відповідно до Радянських воєнних округів, Закарпатська область це і символ і гордість, ти що хочеш бути галичанином?

бойко 2019-09-17 / 15:54:18
а судді себто експерти хто крім шекети

Копча 2019-09-17 / 15:52:46
Якщо вже пішли такі тенденції щодо укрупнення то Закарпатську область треба ліквідувати та приєднати до Львівської. Ну чи зробити на всю країну три області Київську, Львівську та Одеську і нехай тоді нинішні депутати перегризуться за місця біля бюджетного корита.

НОВИНИ: Соціо

17:47
Норми Бюджетної декларації на 2025-2027 роки матимуть негативний вплив на місцеві бюджети Закарпаття
07:01
У п'ятницю в Рахові прощатимуться з захисником Дмитром Панасовським, що помер від отриманих ран
06:46
/ 1
У ДТП на прифронтовому Запоріжжі загинув Петро Попович з Луга на Рахівщині
04:38
/ 3
Квадроцикли та баггі – вперше на аукціон виставили арештоване майно Медведчука з "Ведмежої діброви" на Закарпатті
15:18
70,5°С: найпекельнішим місцем в Ужгороді є скейтпарк на площі Хмельницького – ГО "Форза"
14:45
Чоловік з Матійова на Берегівщині потрапив до реанімації з опіками, отриманими під час заправки мотопомпи
01:42
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Фабіян з Онока Виноградівської громади
14:29
В ужгородському скансені відкриється виставка-колекція старожитностей Слобожанщини
12:03
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди поліг Микола Кушнір з Горінчова Хустського району
11:18
/ 9
"Бажаємо вам бути апостолом єдності", − Глава УГКЦ Святослав до нового нового очільника МГКЄ Теодора
19:02
/ 3
У Сюрте на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Яцківим
16:26
/ 26
АКСІОС! В Ужгороді відбулися хіротонія та інтронізація єпископа-ординарія Мукачівської греко-католицької єпархії владики Теодора
22:54
/ 4
БРАТ-2. Тавроскіфський псевдородовід руси. Походження тризуба
21:34
/ 1
Висвячення нового єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії: порівнюємо історію та деталі церемонії
17:56
/ 6
У зв'язку з єпископською хіротонією нового очільника МГКЄ в Ужгороді перекриють прилеглі до Кафедрального собору площу та вулиці (СХЕМА)
21:09
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди поліг Володимир Друляк з Рахова
11:22
/ 3
У Сускові попрощалися з уродженцем Великого Березного Віктором Назаровим, що поліг на Донеччині
21:34
/ 4
У госпіталі в Києві від ран помер 23-річний Герой з Рахова Василь Герасимчук
21:33
/ 8
На Закарпатті ДПСУ почала масштабне облашування "шлакової" дороги вздовж кордону ЄС
14:48
/ 2
До 150-річчя Августина Волошина прикарпатці подарували Ужгороду мурал з зображенням президента Карпатської України
14:26
В Ужгороді на недільному благодійному Big City Ride розіграють велосипед
16:39
Закарпатців запрошують на зустріч з командою Drone Force у Львові
13:55
Маршрут "Львів – Ужгород" обслуговуватиме модернізований луганський "Агент 007" – "Укрзалізниця"