На Закарпатті відбудеться Міжнародний форум на тему зниження ризиків надзвичайної ситуації у Солотвині (ФОТО)

Сьогодні, 16 вересня, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко зустрівся з делегацією Проекту «ImProDiReT» (Вдосконалення Стратегії зниження ризиків стихійних лих в Закарпатській області, Україна) на чолі з координатором його команди Пітером Глерумом.

На Закарпатті відбудеться Міжнародний форум на тему зниження ризиків надзвичайної ситуації у Солотвині (ФОТО)

– Проект «ImProDiReT» фінансується з коштів Європейського союзу і нині знаходиться на останній стадії своєї дворічної реалізації, повідомив Пітер Глерум. – Одним із важливих результатів, передбачених проектом, є створення так званої «Дорожньої карти» зниження ризиків надзвичайної ситуації в смт. Солотвино. Загальновідомим фактом є те, що небезпеки, пов’язані з руйнуванням шахт та подальшим утворенням карстів, призвели до оголошення у 2010 році території колишнього ДП «Солотвинський солерудник» зоною надзвичайної ситуації. Станом на сьогодні ситуація там не вирішена, тож «Дорожня карта» має ключове значення для подальшої стратегії пошуку та прийняття рішень. Наша команда виконала значний об’єм роботи з розробки актуальних мап ризиків та небезпек смт. Солотвино, провела численні інтерв’ю з усіма дотичними організаціями, та стейкхолдерами локального, регіонального та національного рівня. Наш попередній висновок свідчить про комплексність ситуації у смт. Солотвино, з якої неможливо знайти вихід кожному окремому учаснику без участі інших пов’язаних сторін. Тому ми прийняли рішення організувати Міжнародний форум на тему «Стратегія зниження ризиків надзвичайної ситуації у смт. Солотвино» за участю усіх зацікавлених сторін а також міжурядових та міжнародних організацій і просимо вашої підтримки як співкоординатора цього форуму.

Ігор Бондаренко подякував шановним гостям за увагу до проблеми Солотвина і партнерське бажання допомогти Україні і Закарпаттю у її вирішенні.

– Знаю, що ви маєте великий досвід роботи у цій царині, – сказав Ігор Бондаренко. – Впевнений, що ваші старання і наше бажання знайти шляхи вирішення давньої проблеми дадуть позитивний результат. Обласна влада безумовно надасть вам всю необхідну допомогу в організації форуму високого рівня, оскільки результат є вкрай важливим не тільки для Солотвина, а й всього Закарпаття, України і всіх країн Дунайського басейну. Пропонуємо також розширити ваш проект передбачення і зменшення ризиків на всю область, оскільки на її території є чимало природніх і техногенних потенційних ризиків. Обласна адміністрація підготує свої пропозиції. Переконаний, що спільними зусиллями ми знайдемо рішення.

Сторони зустрічі зійшлися на тому, що форум буде проведено 14 листопада у Закарпатті, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

16 вересня 2019р.

Теги: форум, ризики, Солотвино

Коментарі

а валік? 17.09.2019 / 01:04:18
а валік шо кажже ?

НОВИНИ: Соціо

16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 1
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
09:02
Оприлюднено графік погодинних вимкнень електроенергії на Закарпатті 12 грудня
18:20
/ 1
У Мукачеві зустріли родину, що прибула з Дніпропетровщини Фото новина
17:20
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 27-річним прикордонником Дмитром Павличем Фото новина
15:06
/ 1
Довгожителька із Закарпаття Ніна Пудченко відзначила 100-річний ювілей Фото новина
13:39
Ужгород спрямує 100 мільйонів на підтримку військових у 2026–2027 роках
13:15
В Ужгород та Мукачево привезуть Вифлеємський Вогонь Миру 14 грудня
11:23
/ 2
У Воловці в річці потонув 75-річний чоловік
10:16
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Володимиром Бирою Фото новина
16:37
/ 1
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
13:23
У Мукачеві розподілили понад 3,5 млн грн на допомогу військовим, родинам та хворим
12:17
В Ужгороді завтра попрощаються із захисником Дмитром Павличем Фото новина
16:51
/ 2
ВККС внесла до ВРП рекомендації про призначення 10 переможців конкурсу на посади в Закарпатському апеляційному суді
14:58
/ 1
У Мукачеві засудили підлітків, які жорстоко напали й зґвалтували жінку Фото новина
12:20
/ 2
Туристи принесли Закарпаттю понад 30 млн грн за рік Фото новина
11:24
У Рахові підтвердили загибель 26‑річного захисника Мирослава Гощука Фото новина
» Всі новини