"Ужгород - гуманне місто!.. Цирк без тварин!.. Захисти тварин!.. Хутро - криваве жлобство!.. Захист слабких - справа сильних!", - скандували учасники ходи.
"Наші вимоги поступово змінюються, адже частково проблеми вирішуються. Першочерговим було законодавче врегулювання питання захисту тварин. Якщо раніше за жорстоке поводження з тваринами передбачалася і адміністративна, і кримінальна відповідальність, то зараз залишили лише кримінальну. Це вже великий прогрес! І попри наявні недоліки у законодавстві ми віримо, що їх вдасться відкоригувати", - розповіла у коментарі "Сайту міста Ужгород" одна з ініціаторок акції в Ужгороді Марина Мандрик.
Наразі активісти наполягають на тому, аби в державі на офіційному рівні заборонили дельфінарії, цирки з тваринами і притравочні станції, заборонили експерименти над тваринами і функціонування хутрових ферм тощо. Апелюють учасники ходи не лише до органів влади різних рівнів, але й до громадян.
"Якби нас було більше, якби люди пройнялися цими проблемами, то їх вирішення просувалося значно швидше. Багато людей просто не поінформовані... Вони не знають, які жахи відбуваються на притравочних станціях, що дельфіни у дельфінаріях живуть у хлорі, що у цирках знущаються над тваринами... ", - пояснює Марина Мандрик.
Аналогічні акції сьогодні відбуваються у багатьох великих містах України, їхні учасники об'єднані спільними вимогами.
Нагадаємо, що Ужгород стало одним із міст, де заборонили гастролі цирків за участі тварин. Це один із кроків на шляху до утвердження гасла "Ужгород - гуманне місто!".
оглядач 2019-09-17 / 00:55:27
Наступний марш - за права РОСЛИН !
соціо 2019-09-16 / 12:20:36
Що скажете за приюти???