У школі села Забрідь на Хустщині першокласник упав у вигрібну яму вуличного туалету (ФОТО)

Дитину врятували, витягнувши з фекалій

У школі села Забрідь на Хустщині першокласник упав у вигрібну яму вуличного туалету (ФОТО)

Про надзвичайну подію в соціальній мережі Фейсбук повідомив, розмістивши відповідні світлини, користувач Роман Келемен.

"У п’ятницю , 13.09.2019р., в с. Забрідь Хустського район, в Забрідській ЗОШ 1-3 ступенів першачок школи впав у вигрібну яму шкільного туалету. На щастя його друзі-однокласники побігли за вчителями, щоб ті врятували школяра, який провалився в туалет. Дитину врятували, витягнувши з шкільних фекалій. Всі батьки шоковані таким випадком , а викладачі як завжди замовчують стан шкільного туалету , щоб їх не звільнили .І це вже не перший випадок у районі, коли школярі молодшої ланки провалюються у вигрібні ями", - повідомив автор допису.

"А тепер подивіться на цей шкільний туалет і дайте оцінку роботи директору школи, сільському голові, начальнику відділу освіти Хустського району та області та органам влади.
На жаль, наші школи не забезпечені елементарним, і це не провина вчителів, які викладаються наповну, а про такі ситуації змушені під тиском замовчувати…" - пише Р.Келемен.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнв Україні 680 шкіл мають туалети надворі. Найбільше таких шкіл на Закарпатті.

Відповідно, Закарпаттю на облаштування 112 теплих шкільних туалетів виділять 44 млн грн.

16 вересня 2019р.

Теги: туалет, Забрідь

Коментарі

Віталій Грегор 2019-09-17 / 16:44:03
"У Хустській РДА стверджують, що першачок не провалювався у шкільний туалет"

Піс**ц дибілізм, а не логіка районної освіти! Якщо дитина не провалилася в загрібну яму то все виходить по їхньому норм, а те що це жах, а не "туалети" - це виходить норм і "ніхто не має претензій, бо проблема стара". Тобто керівництво райосвіти знало за цю проблему і бездіє, чекаючи коли станеться біда.
Звільнити нафіг всіх причетних посадовців, а щодо батьків, які мовчать та "не мають претензій" я мягко кажучи в шоці.

А знаєте чому мама цього школяра заявила, що "не має претензій", бо як написала місцева жителька Леся Кушнір:
"Мама-вчителька в тій же школі...це багато,що пояснює...вона перша повинна була бити на сполох...і захистити власну дитину та інших...а,натомість,говорить,що нічого не сталося.жесть"

https://zakarpattya.net.ua/News/195664-U-KHustskii-RDA-stverdzhuiut-shcho-pershachok-ne-provaliuvavsia-u-shkilnyi-tualet

Закарпатець 2019-09-16 / 22:09:38
Я ходив в такі туалети і ніразу неупав і все добре були случаю що діти падали нічого страшного! А зараз з цього роздувають чудо!!!

Іван 2019-09-16 / 16:53:49
Сопкову - геть з посади!

Степан Крук 2019-09-16 / 13:05:13
Чому не працюють органи місцевого врядування та РДА у цьому напрямку! Чим займається сільський голова???

Михайло 2019-09-16 / 10:56:37
Років з 10 назад, перед виборами Балога надав для будівництва шкільного туалету будматеріали (кірпіч і цемент), но директриса Федина то продала а гроші пропили ... По документах школу ремонтують кожного року, а по фауту - завхоз з фізруком (чоловік директриси) побілять класи і хватить... Шкода тих дітей, які навчаються в таких умовах. Якось так!

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-16 / 10:31:54
Я багато їздив по світу і як науковець, і як технолог. Мої спостереження такі: цивілізація починається з наявності туалетів і каналізацій.
Коли в Україні з`явиться влада, котра візьметься в першу чергу за вирішення ось цих проблем, то саме цю владу і можна буде назвати проукраїнською.
А покищо маємо феодалізм Московського улусу часів Золотої Орди.

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-16 / 10:27:00
Я вже років 25 порушую питання аби була розроблена державна програма «Сільські каналізації», адже маємо по Україні 28 000 сіл. В цю програму повинні бути включені очисні станції в кінці труби. В Україні немає інтересу до такої програми. А от в Молдові є! Наразі наша науково-технічна команда київський науковців отримала позитивний відгук на пропозицію з встановлення нашої технології для очистки каналізаційних стоків з тьох сіл. Причому наша розробка настільки зацікавила молдаван, що вони ладні поширити її на ще 200 сіл, а також питають, чи не могли б ми почистити стічні води Кишинева (800 000 населення). Справа в тім, що наша технологія передбачає не тільки очистку, а ще й заробіток - збирання біогазу та виробництво органічних добрив. А це товар, який має ціну.
В Закарпатті треба міняти всю владу. Це якийсь дикий феодалізм.

Забрідь 2019-09-16 / 10:16:14
Перестаньте оприлюднювати такі факти.... Бо мадяре лишень цього і чекають......
Вони зразу будуть тикати носом і кричати на весь світ, що Україна утискає їх права, а сама дітей в бударах топить...
Треба без шуму приводити до порядку такі туалети....

Мати 2019-09-16 / 10:11:39
явились нормальні умови...А керівництво школи та вчителі теж у цей туалет ходять? Ех дати б пургенчику начальниці обласної освіти та й повести на екскурсію до цієї школи... Одразу б з'явились нормальні умови.

Степан Крук 2019-09-16 / 08:48:18
Бл&дь! Скільки тих коштів потрібно, щоб побудувати дітям туалет??? Апробуємо програму "Нова школа" із ось такими вбиральнями? Постворювали паперових програм, як то "Інтелект України" тощо, а діти провалюються у вигрібні ями. Потрібно провести ретельні ревізії всіх шкільних туалетів області і системно під пильним контролем вирішити цю ганебну проблему ХХІ- століття. А то маємо "грандіозні" програми розвитку краю, примарні перспективи будівництва мегакурортів на полонинах і ось такі туалети. Кричіть дальше держиморди, що діте - це наше майбутнє!!!

Микола 2019-09-16 / 08:19:03
Шкода дітей, в туй школі давно бардак, директорка Федина і завучка Яремиха алкоголіки, пют як сапожникы, не просыхают,