На Іршавщині два селянина викрали чужий мопед (ФОТО)

За фактом незаконного заволодінням транспортним засобом відкрито кримінальне провадження. Мопед повернуто власникові.

На Іршавщині два селянина викрали чужий мопед (ФОТО)

11 вересня до Іршавського відділення поліції звернувся за допомогою 18-річний мешканець села Осій. Заявник повідомив про те, що невідома особа викрала його  мопед вартістю близько 7000 гривень. Юнак розповів, що залишив мопед ввечері на подвір’ї своєї знайомої у селі Ільниця, а вранці його вже там не було.

Правоохоронці за «гарячими слідами» розкрили даний злочин. За кілька годин працівники сектору кримінальної поліції разом з дільничними офіцерами виявили викрадений транспортний засіб та двох місцевих жителів, які зізнались у скоєному злочині.

Крадіями виявились 28 та 30-річний мешканці села Ільниця. Один із них раніше вже мав проблеми з законом.

Поліцейські вилучили мопед та повернули його законному власнику.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.289 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом), де передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.  Слідство у справі триває, підозрювані  перевіряються на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів, повідомляють у відділі комунікації  поліції Закарпатської області.

13 вересня 2019р.

Теги: мопед, крадіжка

Коментарі

Вуву 14.09.2019 / 05:46:03
Ну от так.
А гонтарєва (сатановська) накрала мільйони і йійі привезти в Украйіну ніяк не можуть.
Цікаво а скільки йій присудять ?так само 5 чи 8 років як за вкрадений донгов.

Бьодзень 13.09.2019 / 14:36:26
Пак Іршава...............

НОВИНИ: Кримінал

19:37
/ 4
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 3
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
» Всі новини