На воротах депутата Рахівської райради почепили гранату (ФОТО)

Сьогодні, 12 вересня, на ворота обійстя депутата Рахівської районної ради Василя Шемоти невідомі почепили гранату.

На воротах депутата Рахівської райради почепили гранату (ФОТО)

Як стверджує В.Шемота, схожий випадок уже мав місце 17 листопада 2017 року.

Тоді поліція поруши, попри те, що потерпілий неодноразово вказував на ймовірних підозрюваних, досі результату немає. .

На місці події працювали слідчі Рахівського відділення поліції, очікували на приїзд з Ужгорода експертів-вибухотехніків.

12 вересня 2019р.

Теги: граната, Шемота

Коментарі

Васька 2019-09-16 / 22:51:28
на такі статки ворота взагалі бідні, видно, що ґазди нема коло хати, причепили стрічку до якогось колика, а ви тут дискусію розвели ворота та ворота...

Степан Крук -Вуву 2019-09-13 / 21:21:27
Не заморочуйся! Йому вуйко із Америки прислав...

Вуву 2019-09-13 / 20:07:18
А за тим забором
За тим за високим.
Видно (правда мало)
Палац
В стилі "селянська хижа".
І звідки в депутата
(Районнойі ... Навіть не обласнойі ради) ... Стільки бабла
???

Вуву 2019-09-13 / 17:56:19
От за шо стьпа маю до тебе симпатію ... Так це "зашквал" ідей.
Я би з радістю так зробив.
Но в мене нажаль нема таких воріт.
А єслі причеплю на двері ...
сусіди іспугаються .
... а ше і тіхонову подзвонять як я потім буду віддуватись.?

Степан Крук -мора 2019-09-13 / 14:36:04
Там все було простіше! П.Чучка гріб підписаний "Чукчка" поклав на воду, а нижче за течією сам же його і зловив. Там той гріб вже чекали журналісти і все відзняли. Шоу вийшло дуже результативне...

мора 2019-09-13 / 12:56:02
з трунами в Ужі інша історія ....... привселюдно купка нациків з пішоходного мосту сплавляли іх на погрозу ужгородцям !

Степан Крук-Вуву 2019-09-13 / 10:03:23
Я глузую тільки тому, що на 100 відсотків впевнений, що ця граната Ф-1 є навчальною. Років 15 тому перед виборами одному із кандидатів привязали (чи сам привязав) учбовий фугас на ворота. А ще в Закарпатті по річці Уж перед виборами плавали гроби із іменними написами. Вуву, хочеш привернути увагу до своєї особистості - привяжи муляж гранати на свої ворота і балотуйся в депутати... Хлопець ти простий, отже шанси маєш реальні...

Вуву 2019-09-13 / 09:20:53
Питання до пана доктора.
Скільки треба було нарізати кубометрів лісу на контрабас
... Штоби виковати такі ворота.?
Ps.
Може яка вчитєлька з математики дасть відповідь.

Вуву 2019-09-13 / 09:16:04
Народна прикмета
Єслі було дві
То буде і третя.

Степан Крук 2019-09-13 / 08:47:37
У господарстві згодиться

НОВИНИ: Кримінал

12:17
/ 1
В Ужгороді вночі затримали двох чоловіків, що вивезли на бричці з новобудови 15 мішків цементу
10:02
/ 1
У Виноградові під час продажу метамфетаміну затримано 25-річного містянина
18:06
/ 1
На Великоберезнянщині передали до суду справу чоловіка, що облив односельця паливом і підпалив
16:41
/ 1
На Перечинщині погоджено підозру молодику, через якого вигоріло близько пів гектара лісу
13:26
У пасажира VW в Іршаві вилучили зіп-пакети з метамфетаміном та марихуаною
00:25
Убивцю, що застрелив 18-річного юнака з Мукачівщини, досі не знайшли
19:30
/ 5
На Закарпатті в ProZorro тендери на держзакупівлі вигравали наперед визначені фірми
16:24
/ 2
На КПП "Тиса" на Закарпатті затримали водія, котрий під час конфлікту з водієм вантажівки стріляв у повітря
13:32
/ 2
На Виноградівщині виявили 3 га насаджень конопель
10:58
На Міжгірщині знешкодили групу крадіїв, до якої входив неповнолітній
07:42
/ 34
Пересоляк, Лунченко, Богаш. Блогер розповів, хто і що стоїть за недавнім "бунтом контрабандистів" на КПП "Тиса" (ДОКУМЕНТИ)
01:16
На Закарпатті затримали причетного до смерті рахівця, який намагався втекти за кордон
23:28
На Мукачівщині Skoda влетіла в дерево
18:47
На Виноградівщині затверджено обвинувальний акт чоловіку, що погрожував, а потім і стріляв із рушниці у бік двох хлопців
15:27
/ 1
На Закарпатті біля кордону затримали підозрюваного у вбивстві, котрий із їжею, пивом і сигаретами "йшов на побачення"
13:46
На Воловеччині виявили незаконні рубки: поліція відкрила провадження, а причетна особа досі не відсторонена – правозахисник
13:38
У Мукачево на подвір’ї чоловіка знайшли кущі конопель, а в коробці з-під взуття – марихуану
12:02
В Ужгороді патрульні розшукали неповнолітніх, що викрали самокати й каталися містом
18:13
Дві автівки, котрі намагалися із порушеннями імпортувати з Великобританії, залишилися на митниці на Закарпатті
18:08
/ 1
На Закарпатті затверджено обвинувальний акт ліснику, який вимагав хабар за відпуск деревини дуба
17:59
/ 3
У Берегові серед білого дня ніде непрацююча мукачівка вирвала з рук 74-річної жінки сумку і втекла
16:12
/ 8
Під час обшуків у Виноградові на складі місцевого контрабандиста знайшли ящики й мішки з підготовленим до відправки бурштином
15:20
На Перечинщині судитимуть жінку, котра із ревнощів смертельно встромила чоловіку ножа у спину
15:12
/ 1
У Мукачеві чоловік і жінка увірвалися в будинок містянина, з яким конфліктували, побили його й відібрали "мобільники"
14:22
/ 2
12 нелегалів із В’єтнаму та Шрі-Ланки затримали в лісі на Закарпатті