На воротах депутата Рахівської райради почепили гранату (ФОТО)

Сьогодні, 12 вересня, на ворота обійстя депутата Рахівської районної ради Василя Шемоти невідомі почепили гранату.

На воротах депутата Рахівської райради почепили гранату (ФОТО)

Як стверджує В.Шемота, схожий випадок уже мав місце 17 листопада 2017 року.

Тоді поліція поруши, попри те, що потерпілий неодноразово вказував на ймовірних підозрюваних, досі результату немає. .

На місці події працювали слідчі Рахівського відділення поліції, очікували на приїзд з Ужгорода експертів-вибухотехніків.

12 вересня 2019р.

Теги: граната, Шемота

Коментарі

Васька 2019-09-16 / 22:51:28
на такі статки ворота взагалі бідні, видно, що ґазди нема коло хати, причепили стрічку до якогось колика, а ви тут дискусію розвели ворота та ворота...

Степан Крук -Вуву 2019-09-13 / 21:21:27
Не заморочуйся! Йому вуйко із Америки прислав...

Вуву 2019-09-13 / 20:07:18
А за тим забором
За тим за високим.
Видно (правда мало)
Палац
В стилі "селянська хижа".
І звідки в депутата
(Районнойі ... Навіть не обласнойі ради) ... Стільки бабла
???

Вуву 2019-09-13 / 17:56:19
От за шо стьпа маю до тебе симпатію ... Так це "зашквал" ідей.
Я би з радістю так зробив.
Но в мене нажаль нема таких воріт.
А єслі причеплю на двері ...
сусіди іспугаються .
... а ше і тіхонову подзвонять як я потім буду віддуватись.?

Степан Крук -мора 2019-09-13 / 14:36:04
Там все було простіше! П.Чучка гріб підписаний "Чукчка" поклав на воду, а нижче за течією сам же його і зловив. Там той гріб вже чекали журналісти і все відзняли. Шоу вийшло дуже результативне...

мора 2019-09-13 / 12:56:02
з трунами в Ужі інша історія ....... привселюдно купка нациків з пішоходного мосту сплавляли іх на погрозу ужгородцям !

Степан Крук-Вуву 2019-09-13 / 10:03:23
Я глузую тільки тому, що на 100 відсотків впевнений, що ця граната Ф-1 є навчальною. Років 15 тому перед виборами одному із кандидатів привязали (чи сам привязав) учбовий фугас на ворота. А ще в Закарпатті по річці Уж перед виборами плавали гроби із іменними написами. Вуву, хочеш привернути увагу до своєї особистості - привяжи муляж гранати на свої ворота і балотуйся в депутати... Хлопець ти простий, отже шанси маєш реальні...

Вуву 2019-09-13 / 09:20:53
Питання до пана доктора.
Скільки треба було нарізати кубометрів лісу на контрабас
... Штоби виковати такі ворота.?
Ps.
Може яка вчитєлька з математики дасть відповідь.

Вуву 2019-09-13 / 09:16:04
Народна прикмета
Єслі було дві
То буде і третя.

Степан Крук 2019-09-13 / 08:47:37
У господарстві згодиться

НОВИНИ: Кримінал

14:59
Фальшивомонетникам, затриманим на Закарпатті, оголошено про підозру
13:38
/ 12
На Закарпатті спіймали керівника логістичного підрозділу Держприкордонслужби, що продав харчі з військової частини
12:41
На Закарпатті на кордоні спинили чоловіка, що намагався ввезти з Угорщини пневматичний пістолет
09:48
У Мукачеві літній водій Daewoo збив на пішохідному переході 10-річну дівчинку
01:49
Вбивцю мукачівця Михайла Глеби засудили до 15 років тюрми
00:42
/ 2
Затримані фальшивомонетники на території Закарпаття збули близько $30 000 – поліція
20:16
На Закарпатті затримали двох фальшивомонетників – жителів Мукачева та Рахова
15:55
У Хусті 17-річний юнак на мотоциклі під’їхав до жінки, вирвав з її рук сумку та втік
13:28
На Перечинщині затримали чоловіка, підозрюваного у скоєнні 6 крадіжок та розбійному нападі на пенсіонерку
11:22
Погоджено підозру 14-річному юнаку з Рахівщини, підозрюваному у вбивстві діда
10:53
У Волосянці, на Великоберезнянщині нетверезий водій мопеду зіткнувся з опорою моста
10:37
Затриманий на хабарі на Закарпатті керівник міжрайонного управління Держагентства водних ресурсів постане перед судом
22:57
/ 1
На Закарпатті в подвійній стелі мікроавтобуса, що прямував в Італію, виявили1040 пачок сигарет
18:06
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі в апеляції і залишив останього із 9-х наркоторговців під домашнім арештом
13:10
На Перечинщині затверджено обвинувачення сину, який систематично знущався над матір’ю
12:24
Водій, що збив у Виноградові 14-річного юнака, перебував за кермом п'яним, порушено кримінальне провадження
12:18
Під час обшуку будинку мешканця Чинадієва, на Мукачівщині вилучили листя та ростучі стебла конопель
12:10
На Рахівщині знайшли зарізаним 63-річного чоловіка, у вбивстві підозрюють його 14-річного онука
22:56
На Виноградівщині внаслідок зіткнення з "Фольксваґеном" велосипедист опинився в комі
21:48
Вирок у справі вбивства мукачівця Михайла Глеби суд оголосить 18 жовтня
16:05
/ 24
На Закарпатті начальник відділення поліції разом із заступником вимагали хабарі з підприємця, погрожуючи "криміналом"
13:43
Обвинувальний акт стосовно торговця метамфетаміном, затриманого у Виноградові, скеровано до суду
13:07
На Виноградівщині на городі мешканця Олешника знайшли посіви конопель
10:40
На Мукачівщині вночі нетверезий мопедист зніс шлагбаум
16:11
/ 4
Службовий собака знайшов на кордоні на Закарпатті в автівці українця 470 пачок сигарет
» Всі новини