За минулу добу на Закарпатті виявили 9 п’яних водіїв

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Мукачівському, Великоберезнянському, Виноградівському, Рахівському районах. Ще чотирьох нетверезих водіїв виявила патрульна поліція області. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.

За минулу добу на Закарпатті виявили 9 п’яних водіїв

У селі Великі Лучки Мукачівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2101», про водія якого в поліцію повідомили небайдужі громадяни, що той може бути п’яний. Водій, місцевий житель, не мав водійського посвідчення і перебував у стані алкогольного сп’яніння. До слова, попадається він уже не вперше.

Від проходження медосвідування чоловік відмовився. На правопорушника в присутності свідків склали  адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У Великому Березному вночі працівники групи реагування патрульної поліції  зупинили автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. Керував ним місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування чоловік відмовився. На нього в присутності свідків склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили від керування. Машину затримали на спецмайданчик поліції.

Другого п’яного водія поліцейські Великого Березного зупинили вже удосвіта. На  автомобілі марки «Skоdа Fаbіa» іноземної реєстрації не освічувався задній номерний знак, а водій, місцевий житель, перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,34 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол та відсторонили його від керування.

Випадки керування в стані алкогольного сп’яніння виявили за минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Рахівщини та Виноградівщини. Ще чотирьох п’яних водіїв задокументували працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

 

11 вересня 2019р.

Теги: алкоголь, водій

Коментарі

соціо 11.09.2019 / 11:51:03
А скільки на зелених зонах?,а скільки на тротуарах?,а скільки у дворах,а двір не АТП?А,скільки водіїв,блокує проїзд громадського транспорту!?

НОВИНИ: Кримінал

17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 4
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 1
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 4
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
» Всі новини