Томаш Віціан підкреслив, що черг на відкриття віз в Ужгородському консульстві немає, як і якихось інших проблем. Запис слід проводити телефоном, головне представити усі необхідні документи, а які саме - можна уточнити на веб-сторінці; візу відкривають через 8 діб і коштує вона 35 євро.
Йшлося і про те, що після добудови автобану до українського кордону, що є частиною 5-го трансєвропейського коридору, поблизу Берегово буде відкрито пункт пропуску. А всього на території Закарпаття діє 8 пропускних пунктів.
На запитання про рівень співпраці Угорської Республіки з Україною та Івано-Франківською областю зокрема перший заступник Генконсула зазначив: “У нас непогані оберти у співпраці, проте ще більші можливості, і тому наше консульство, хочемо відігравати роль посередника у цьому процесі. Тому чекатимемо пропозицій від влади, від бізнесових кіл.”
***
У 2007 році експорт Івано-Франківської області в Угорщину становив 14,7% загального обсягу; зовнішньоторговельний оборот товарів склав 158,3 млн дол., що на 1,6% більше, ніж у 2006 році; в т.ч. експорт зріс на 0,4%, імпорт - на 23,4%.
Зокрема до Угорщини експортували з області органічні хімічні сполуки, 62,8% від загального обсягу, полімерні матеріали, пластмаси, деревину і вироби з неї, вироби з каменю гіпсу, цементу. Імпортували - вироби з чорних металів, котли, машини, апарати і механічні пристрої, залишки і відходи харчової промисловості тощо.
Угорські інвестиції в економіку Івано-Франківщини на початок поточного року склали 8,1 млн дол., або 2,1% від загального обсягу іноземних інвестицій, сума яких становить 385,1 млн. дол.
На Прикарпатті зареєстровано 28 спільних українсько-угорських підприємств, більшість з яких займаються комерційною діяльністю.