Hungary Fest розпочався в Ужгороді (ФОТО)

Гастрономічно-культурний фестиваль, який знайомить з угорськими традиціями, в обласному центрі Закарпаття проводять уже втретє.

Hungary Fest розпочався в Ужгороді (ФОТО)

Перед будівлею Генерального консульства Угорщини у Ужгороді встановили ярмаркове містечко, де майстри представляють для продажу власні вироби. Приїхали на фестиваль і винороби, тут можна скуштувати різноманітні страви та напої угорської кухні. Також на сцені тривають творчі виступи - вокальні, танцювальні, розпочали, зокрема, з традиційного чардашу. 

На офіційному відкритті фестивалю гостей привітали Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, голова Демократичної партії угорців Ласло Зубанич.

Організатори фестивалю називають сімейним, адже також тут підготували дитячі програми, фольклорні ігри, танцювальні шоу, різноманітні майстер-класи та багато іншого. 

Триватиме фест і завтра, 8 вересня, вхід вільний.

07 вересня 2019р.

Теги: фест, угорці, культура

Коментарі

Byby 2019-09-10 / 06:20:11
Бадяня ти прийшов до хунів у таких помятих штанах як твоє реноме.
Видать дуже тяжко працюєш сидячи
... За кермом державтомобіля.
А в кабінеті буваєш ну так гейби по празникам.
Ци твоя жона уже гаті для тебе не білює.?

Поланя 2019-09-10 / 05:10:24
А шо вто за даякі буряти з юртами ай бигарями?
Коли мадяри боли май розумнішими (за Кадара) - ганьбилися таких шатрів, не вип'ячовали своє бродячо-ціганськоє походження. Типирь ся розперезали.

Вуву 2019-09-09 / 17:55:50
То були не хуни і даже не угри
... Ото були ЕТЕЛКОЗАКИ.
ПО НАШОМУ ПРАКОЗАКИ.
ТАК ШО МИ НА СВОЄМУ МІСЦІ.
Ави кругом БОЛОТОна.
Маскалі теж колись заснували москву і називалися мокшами .
Є якась спорідненість ... Може... Бо орбана і путіна так і тягне в обійми один до одного.
Мабуть генетичний звязок і відчуття родства.
Фільм колись був ... Називався
... "зов предков"

Magyar-Hun 2019-09-09 / 09:53:17
Знатакі історії: чи знаєте де була Батьківщина угорців до Карпатського бассейну. В Етелкозе. Так що якщо ми повернемося на ту Батьківщину, тоді України стане ще май мєнше! https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D1%83%D0%B7%D0%B0

Вуву 2019-09-08 / 21:34:49
Наоборот.
Для того і пишиме (а не лем я)
... Штоби поспорити і вести дискусію.
Но кожен єднак ото розуміє по свому.
Но вто уже другоє діло ... А в душу нико не лізе та не силує.
Ци не так ?

до 2019-09-08 / 20:44:57


Хамство і тролінг. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Дo Вуву 2019-09-08 / 19:33:49 2019-09-08 / 20:28:28
До твого "глубокого анализа" про Орбана тай про Брехіт не вистачає лише одно речення: "та пак я май ліпший, розумніший і політично подкованніший", але с такими неспорять і дискусії не ведуть !

Вуву 2019-09-08 / 19:43:20
Мать расєя папа путін може йіх приняти всіх до одного.
Там така територія ... Що проковтнуть і не замітять.
Карелія ... Алтай ... Бурятія ... Якутія ...
Сахалін ... Воркута ... Магадан.
Ну так трохи покращаться демографічні показники (всежтаки 9 млн.)
Ps.
Я просто дивуюсь.
А ЧОГО ЙІМ ПУТІН ПАСПОРТИ НЕ ВИДАЄ.
9 млн. Бланків росія надрукувати не може чи шо ?

Говерла 2019-09-08 / 19:35:25
Між іншим, мені надійшли відомості, що цей часопис ретельно читають в Угорщині, особливо їх цікавлять коментарі та коментатори...
І чого б ото так читати чужоземні часописи? І де наше славно СБУ, щось ще контролюють крім фінанстових потоків до старших та смотрящіх?..

Вуву 2019-09-08 / 19:33:49
Те що бабці меркельші не дали сказати ... То не значить що німеччина стала слабкою .
Бо не хуни виділяють гроші на євросоюз
... Але наоборт.
Хуни отримують дотаційі від єс.
А найпотужніша економіка як на разі в Німеччині ... Франційі Англійі.
Тепер така річ.
Трамп путін меркель лукашенко (і орбан)
"Старогвардійці" ще трохи і відійдуть.
Меркель так перша. Он нею вже трусить страшно дивитись.
зЄ і макрон а також дуда ...
"Молода гвардія" ...
Ці будуть задавати тон в політиці .
На такі речі треба дивитись реально ... Навіть якщо і все до вподоби.
Власне "конфлікт інтересів" з брекзітом є тому прикладом.
Коли одні хочуть королеву і двір
Вивести з під впливу (тбт. Залежності) і верховенства ЄС над ними. (стара гвардія).
Інакше королівський двір не зможе стояти понад керівним процесом глобалізаційі.
Інакше кажучи монархія нівеалюється на нівець.

Тоді як інші вважають ... (але про це ніхто не говорить публічно) ... Що той консервативний устрій який був і є (в англійі) повинен бути змінений і приведений до плану глобалізаційі ... Де місце королеви і двору це пошана і спокій з дотриманням формальних традицій ... (Відводиться роль "статистів") ... АЛЕ ...
Не вплив на динаміку і прцеси світовойі політики.

Так от ... орбан являє собою
лишень коліщатко але не колесо європейськойі політики.
А про світову політику ... Там його нема.
Він ніхто.

Говерла 2019-09-08 / 19:31:59
до Вуву
Мадяри мають таки поспішати до своїх рідних пенатів в уральских горах, бо про ту нову свою родіну вже заявляє Китай. Тож якщо забаряться, то місце буде не вільне...

макс 2019-09-08 / 18:56:49
До до унгвара перший лінк це прр демографію і не путайте людей ви знаєте що означає це слово

макс 2019-09-08 / 18:41:07


Попередження про бан. Адмін


До до ungvar2019-09-08 / 14:02:45 2019-09-08 / 18:33:59


Так вони "пересралися" що 3 дні тому зустрілися: Орбан, Бабіш, Пеллегріні і Вучич, в Будапешті обговорити справи і прийняти рішення з приводу якнайшвидшого прийняття Сербії в ЄС.

https://www.origo.hu/itthon/20190905-az-egesz-vilag-a-budapesti-demografiai-konferenciara-figyel-orban-viktor-v4ek.html

Орбан і Макрон вже вирішили кому бути президентом Єврокомісії, (Тіммермансa і Вебера, улюбленців Меркела "послали по дальше" ) тепер потрібно вирішувати кому бути і кому немає місця в ЄС. Раджу вивчати мови, а то тільки з однієї "мовою" багато чого не дізнаємося. На цих 2-х лінках Вебер розказує вісь Орбан-Макронa, як сильніші політичні сили рішали (не давая слово Меркелю) кому бути президентом Еврокомісії.

https://m.bild.de/politik/international/bild-international/manfred-weber-im-disillusioned-but-i-will-support-ursula-von-der-leyen-63088626.bildMobile.html

https://www.politico.eu/article/manfred-weber-disappointed-blames-emmanuel-macron-and-viktor-orban/

макс 2019-09-08 / 18:23:26


Хамство і перехід на особистості коментаторів. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2019-09-08 / 17:27:17
Я от думаю чого мадяри на верецькому перевалі камяні ворота збудували ...
А ото вони мітять шлях як повернутися назад на Уральскі гори .
Но вот до перевала помітили а дальше в них штото застопорилося діло.
Видно побоялися што одні мадяри підуть на Урал в росію а другі угри рвануть в сторону фінляндійі
А треті хуни в сторону казахстана і на китай - монголію.
А іще якато часть в турцію.
Ps.
Давайте дамо йім дорогу пусть виходять із того болотяного котлована.
Пусть ідуть на свою історичну родіну на землі свойіх предків.

до ungvar 2019-09-08 / 14:02:45
Пересралися з усіма сусідами саме мадяри - зі словаками, румунами, Україною.
А майданутий, неборе, ти - тобі Майдан, як янучарові, досі спокою не дає :-)

ungvar 2019-09-08 / 12:40:05
а макс то правду каже.... майданутi пересрались з усiма сусiдами, в уiсх бiдах виннi всi, крим них самих т.д.

макс 2019-09-08 / 12:13:09
До говерли цікаво які це продукти і хто від кого запозичив іх назви