Екологічні "слуги народу" у ВР утворили робочу групу по вітряках на полонині Боржава (ФОТО)

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування утворили робочу групу з вивчення питання можливого будівництва Вітрової електростанції (ВЕС) на Боржавському хребті.

Екологічні "слуги народу" у ВР утворили робочу групу по вітряках на полонині Боржава (ФОТО)

Про це повідомив ініціатор створення групи, народний депутат України від Закарпаття  Ігор Кривошеєв.

До складу робочої групи увійшли:

Кривошеєв Ігор - ініціатор створення групи;
Олександо - заступник голови комітету;
Юлія Овчинникова - голова профільного підкомітету.

Всі вони представляють політичну партію "Слуга народу".

Протягом одного місяця група має вивчити питання та доповісти комітету.

05 вересня 2019р.

Теги: ВЕС, вітряк, вітроелектростанція, Боржавські полонини

Коментарі

Село 2019-09-06 / 09:27:16
Навіть коментувати немає що ніхто туди нуходить по полонині всі лиш хочуть гроші

Ігор 2019-09-06 / 03:45:29
Ніякі вітряки...тільки туризм і недоторканність Карпат! Боржавський хребет не виключення.

Вуву 2019-09-05 / 17:28:28
Такі Да Соня ... Но ви прави.

А в цього "експерта" (на фото)
... І так видно не рівень IQ
... а інтерес до бабла з
відкатами.

Вуву 2019-09-05 / 17:23:01
Тут ще момент.
Скільки лісу понищили ... Повирізали.
А як (НЕ ДАЙ БОЖЕ) ... Почнуть ... То скільки ще прийдеться вирізати ???

Вітряки висотою в 200 метрів тай ще на вершині карпатського хребта
...
Ви уявляєте як пришвидшиться переміщенні значних мас повітряних потоків і осадків.
Які це буде мати катастрофічні наслідки.
Швидка зміни погоди може стати такою що ніякий гідрометцентр не спргнозує ні можливий перепад температури ні силу пориву вітру.
І ще.
А в разі сильного повітрянойі течійі по гірському хребту ... Ті вітряки тільки підсилюватимуть його ...
На відміну від зрізаних лісів які були свого роду щитом як стримуючий чи регулюючий фактор.

Хіба не так.?
Чи там де "пиляють бабло" такі речі до уваги не беруться.?

електрик 2019-09-05 / 11:48:29
у випадку дозволу на будівництво, треба робити блокаду залізниці, так щоб і до ЄС дійшло, але для цього потрібно не пару коментаторів, а тисячі захисників Боржави

Ivan 2019-09-05 / 10:47:05
Спочатку президент Зе ручкався із турком при двостронній зустрічі і запевняв про довгострокові торгові відносини. Зараз під цією ширмою комісію з 3 (!) депутатів однієї і то правлячої партії. Як Ви думаєте чи буде ця комісія обєктивна і незаангажована? Гадаю, ні.
Крім того голова ОДА Бондаренко вже встиг заявити, що питання Боржави містить як позитивні, так і негативні сторони. Одним словом вже мутять воду ... А до того казали, що створять там заповідник. За ними треба пильно стежити і не відступати від свого - ніякі вітряки на Боржаві!!! А якщо дійде до будівництва - то треба цих Зе разом із турками всіх знести. Це ж треба, народила мати без розуму, продатися туркам! Керівництво Воловецького і Свалявського району прагне нагріти на цьому руки, а на людей і туристів, які у Карпати не на ВЕС їдуть подивитися (да, уявіть собі волівчани!), їм байдуже. Якщо народ дасть застроїти - це буде показник, що ми як народ приречені на зникнення, як і та єдина полонина.

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-05 / 10:37:40
до депутатів ВР від Закрапаття: Ігор Кривошеєв, Юлія Овчинникова.
Прохання ініціювати законопроект і відповідно ввести НАДЗВИЧАЙНО важливу статтю в Конституцію наступного змісту. В кожному земстві України не повинно бути посадників з Києва, а повинні бути говернори обрані краєвим людом на прямих виборах. Кандадати на посаду говернора повинні мати підтримку / бути узгоджені з громадськими організаціями та активістами краю. Така саття і відповідний закон розкриють дійсне самоврядування в Закраптскому краї. Закон має передбачати обов'язкову звітність говернора перед краянами як мінімум - щомісячну (хоча мона і щотижневу). В звітність має входити висвітлення коштів - скільки надійшло в бюджет краю (зокрема, Закрапаття), скільки за цей період витрачено і на що, скільки є на рахунку. Мають бути передбачені громадський контроль влади та процедура відкликання говернора.
ДІЙТЕ, вас обрала закрапатська громада саме для дій!!!

Жидяра 2019-09-05 / 10:33:54
То наших рук справа. При чому тут Ердоган? Наш главний по Закарпаттю уже із рук Президента і орден отримав.

Павло 2019-09-05 / 09:55:57
Хай би вже хоч хто робив будь які групи,лиш би не будували вітряки. А остання зустріч керівництва ода з представником уряду у воловці якраз переконує що будуватиму ть і нищитимуть хребет з 80 відсотковою ймовірністю

Соня 2019-09-05 / 09:45:15
Боже ! Який умняк на фото .

Степан Крук 2019-09-05 / 08:39:39
У мене нема сумнівів у тому, що зебіли намагаються ввести в оману громадськість. Так звана "робоча група" є механізмом лобіювання проекту вітряків на полонині Боржава, ця "група" має конкретну задачу - створювати видимість конструктивного та зваженого підходу до проблеми. Боржавські полонини ( в тому числі) Зеленський вже пообіцяв Ердогану під час своїх гастролей в Турцію! А зараз залишилося зебілам тільки через зомбування населення та тиск на активістів впровадити домовленності у життя.

Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-05 / 08:22:47
до депутатів ВР від Закрапаття: Ігор Кривошеєв, Юлія Овчинникова.
Прошу зв'язатися зі мною, я в Києві, то допоможу вам правильно оцінити проект. Але основноні аспекти, які ви мусите взяти до уваги, наступні:
- чому не розлядаєте аналогічні проекти від українських компаній, адже перевага має бути саме власним технологіям і компаніям, як то є в усьому світі;
- чому не примушуєте турків відкривати свою компанію в Україні і тут почати виробляти їхні всі технічні деталі конструкцій (нагадаю, що в Туреччині не можливо встановити закордонну технологію якщо вона не вироблена в Туреччині);
- чому вирішили встановлювати дотаційну технолгію в дотаційному краї? Такого ніде немає по світу, бо в дотаційних районах встановлюють щось таке, що дає місцевому населенню роботу і прибутки, а ці дотаційні вітряки привнесуть лише додаткові збитки;
- маєте визначити і знайти осіб, які наполягають на встановленні цих вітряків в Караптах - які їх корисливі мотиви? Бо Карпатам і місцевому населенню - то лише збитки;
- якщо почнуть копати 40 і більше метрів в глибину під кожну з 36-ти запланованих 200-метрових башт, то потрібно буде використовувати вибухівку. Які будуть ризики, чи можна передбачити, куди відводити підземні води, щоб через 25 років, коли проект закінчиться, їх повернути назад в це місце. Також, хто через 25 років буде розбирати цей зведений нині турецький застарілий мотлох? Де брати кошти на демонтаж, адже нагадаю, технолгія дотаційна, а демонтувати тих гігантів буде так само дорого, як і їх встановлювати, якщо не дорогше, бо як, хто і чим плануєте засипати виріти котловани так, щоб все стало знову так, як ще поки є нині. Також треба буде відновити місцевість розриту під дороги і будівельні майданчики;
- цікаво було б якби ваша робоча група з вивчення питання можливого будівництва довідала рівень освіти осіб, які це все запланували; зокрема, чи бува не куплені у них дипломи.

Я хотів би з вами також обговорити альтернативні можливості отримання енергії в Карпатах, щоб переводити в значній мірі селища та міста на власну енергетику аби максимально відійти від споживання з загальних мереж, бо це дешевше і менші навантаження на довкілля. Врешті-решт у вас буде можливість потренуватися в вимовлянні вже нині випадаючого з української мови слова "наука".

Дякую.

Зі мною ви можете зв'язатися за таким даними:
ел.пошта: atomhydrogen@gmail.com
моб.: 095 441 97 08

Вуву 2019-09-05 / 06:29:13
Людська тупість безмежна.
Ну як вже так хочуть ...
То чому скажімо не жбудувати ті вітряки на північній частині кримськойі коси ... На березі чорного моря.
Чому ?
Ну 1е ... З моря вітер дує постійно
2. В тій місцевості безлюдно
3. Нема природничих пареів і рекреаційних зон.
4. Мінімальний (я так думаю) ризик для флори і фавни.
5. Можливо для побудови тих вітряеів знадобиться кортший термін часу.
(Всежтаки не в горах де спочатку треба прокладати дорогу ... Вивозити більшу кількість грунту на відвал ... Тощо).
Суттєво можна зменшити загальну суму інвестиційних капіталовкладень ...
Або збудувати га ті самі гроші більшу кількість вітряків.

Якщо все це звести до купи і зважити ЗА і ПРОТИ ...
То невже цілий профільний комітет має протирати штани і спідниці щоб моторочити собі і всім решта ... такими дурницями голову .
При цьому ще й отривати жирну депутатську зарплату з пільгами за цілий місяць.
Ну є в людей в голові розум.?

Містянин 2019-09-05 / 05:20:49
Вистачило б і дня, але побачимо, що скажуть за місяць

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини