На Закарпатті біля кордону в лісі затримали 24 нелегалів. Шукають іще можливих та переправників, перекрили під'їзні шляхи (ФОТО, ВІДЕО)

Велику групу нелегальних мігрантів, яких намагалися поза пунктами пропуску переправити до Словаччини, затримали прикордонники Чопського загону на Закарпатті.

На Закарпатті біля кордону в лісі затримали 24 нелегалів. Шукають іще можливих та переправників, перекрили під'їзні шляхи (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, о сьомій ранку, неподалік населеного пункту Великий Березний прикордонний наряд виявив 10 іноземців азіатської зовнішності, які переховувалися у лісі.

Правопорушників затримали і доповіли у відділ прикордонної служби. Група реагування, що висунулася на допомогу нарядові з підрозділу, затримала іншу частину іноземців: ще 14 азіатів перебували неподалік від місця виявлення попередніх десяти. Загалом було затримано 12 громадян Бангладеш, 8 - В’єтнаму, 3 - Шрі-Ланки та 1 - Афганістану.

Під час затримання троє супроводжуючих незаконних мігрантів осіб не виконали законних вимог прикордонного наряду та разом з окремими «мандрівниками» намагалися чинити спротив і здійснювали провокативні дії. У такий спосіб вони спробували перешкодити діям прикордонників із затримання правопорушників. Аби не допустити незаконних дій, прикордонники застосували зброю.

Наразі тривають пошукові заходи. Правоохоронці перекрили під’їзні шляхи до кордону та перевіряють місцевість щодо можливого перебування решти нелегалів, а також розшукують осіб, які переправляли азіатів через державний кордон.

03 вересня 2019р.

Теги: нелегали, переправники

Коментарі

До туриста 2019-09-07 / 17:55:09
А скільки прикопали в горах, скиньте координати щоб здійснити ретуал поховання???

турист 2019-09-06 / 21:28:50
Тому ми туйки порядок і наводимо, ми їх тут не залишаємо, а віддаємо за кордон на перевиховання.

Вуву 2019-09-05 / 17:04:08
Шо за тою стороною забора ...
Ото не наше діло.
Як кажуть "хотіти не врєдно"
Ми мусиме наводити порядок туйки
...
Они нам порядок туйки наводити не будуть.
Но йсе і так понятно.

Соляра 2019-09-05 / 08:57:18
Жибось вуву ся розумiв же мадярскi i словацькi полiцаi хотять робити чорних ши бульше як наши погранцi

Вуву 2019-09-05 / 06:13:22
Да мішає ...
Навіть дуже мішає.
Бо створюють погане враження і про Украйіну ... І про область
І про всіх хто тут живе.
А поті на границі роблять шмон
А вже які вирази обличчя можна побачити у прикрдонників по ту сторону.
Тому що і нелегалів переводими і сигарети контрабасимо
То іще якато фігня ... Рідко правда але вкрадині машини та мотоцикли ...
А по всьому на нас дивляться як людей другого сорту третьойі категорійі.
Но якщо притиснути наших цих "екскурсоводів" ...
то і звідтам афганістпан ... пакістан і решта )тоже не захочуть пертися сюда як будуть знати що це не реально.
А НАЙГОЛОВНІШЕ ЩО В ТАКИЙ СПОСІБ МОЖ ПРИКРУТИТИ І КОРУПЦІЮ.
БО ЯК "місцевих ЕКСКУРСОВОДІВ" ПЕРЕСАДЯТЬ ... хто на лапу дасть начальнику таможні чи погранців ?
І взяти та зрізати бабло тоже буде нізкого.
Так што вот так.
Нашо .?

Нашо 2019-09-04 / 18:48:55
Люди, вам особисто хтось із них мішає?
Жити спокійно не дає?
Підійдіть до тих хто робить таку роботу і пожалуйтеся прямо їм в очі.
Коменти засранці безпонтові пишуть
..

До нашо 2019-09-04 / 17:44:05
ВотВот ... я і питаюся ...
НАШО було змінювати начальника СБУ в області ... Як такі діла ! ...
І всі місцеві вісх і всьо знають і поліцішти тоже ..

А "кабінетні" сволочі - начальники ... Ні х*&@ .
Видать дуже бабловодні тут канали і потоки ...
Шо просто кришу зриває.
Ті сидять в кожаних крутих кріслах і бабло рахують
А всякі "туроператори" поночах водять через кордон "групові екскурсійі".

А не дай Бог ще як вітряки поставлять ... То Вообще буде піzzzд€ц.
(Тоді тургрупи вже будуть формувати не по 20 а по всі 40 а то й 50 чоловік).
А ще відкриють прямий авіарейс
Ужгород - дакка.

Нік 2019-09-04 / 14:47:41
А Лешанич камяницький там не робить?

Микола 2019-09-04 / 13:33:47
ЦI азiати,африканцI Мруть вiд злиднiв вдома от I бiжать до Европи шукаючи кращого життя . А ми iх ловимо та в залишаемо в УкраiнI . Маразм !

Сбу-шник 2019-09-04 / 13:00:08
Вже вся картина зрозуміла. Тих чорних дав каменца ваня а пепеводили по лісам мастяк іван майдич руслан і фішкували шелемон рогач іван і вся їхня шайка. Діму штефановича порізали цігани та він в болниці і не участвував в ділові.

.юра до Вуву 2019-09-04 / 12:52:11
Нажаль я не в турбізнесі:), але воно романтично і цікаво як ти пишеш:)

Нашо 2019-09-04 / 12:05:23
Шалені ви люди, пхаєтеся всягде.. який смисл з ваших безпонтових коментарів..

Вуву 2019-09-04 / 11:45:15
Юра а ти часом не тойво
... Не туроператор ?
А романтика в ночі ... Канєшно да. Сильна романтика.
Особливо коли треба так
... лісом лісом тихо тихо від куща і до куща.
І сховатись під клєйонку від кліща і від доща.

.юра до Вуву 2019-09-04 / 11:24:47
Для того він і медичний туризм щоб їх перевірили за кордоном бо там краща медицина, навіть наші хороші лікарі туди повиїзджали, документи знаходяться у туроператора бо є загроза їх вночі втратити, а чому йшли вночі бо видно так романтичніше (хто знає що в тих іноземцях в голові), наші люди точно би йшли вдень:)

Вуву 2019-09-04 / 10:57:52
А як знати ... чи хто з них має туберкульоз ...
Чи вакциновані і від чого ?
І взагалі ... КУДИ ... йіх мають відпускати якщо в них НЕМА НІЯКИХ ДОКУМЕНТІВ.
Бо якби мали ... то йіх би вночі цілою групою ніхтоб не переправляв.
(Юра шо ти пишеш)?

,юра 2019-09-04 / 10:45:21
Ніякі болячки вони по району нерозносять навіщо їм район вони йдуть в Європу це називається медичний туризм, а ми лише транзитна держава. Відповідні органи перевірять їхні документи і відпустять їх далі подорожувати і не робіть з цьго ніяких проблем.

Шоні 2019-09-04 / 09:09:42
Так це ж туристи)))

Вуву 2019-09-04 / 07:33:53
Закарпаття онлайн недавно писало що кількість іноземних туристів які прийіздять до нас в цьому році зросла на 10 -15 % ...
В порвнянні з минулим роком.

Ну якщо вже навіть з Бангледеш йідуть дивитись карпатські гори і ліси ...
Ну тоді ДА.
Я ВАМ ВІРЮ.

Вуву 2019-09-04 / 07:28:29
Поліція спить.
СБУ не працює.
(Чи може не ті не ці
... Нічого не чують і не бачать
Того шо в долі з переправниками)
???????

До березнянина 2019-09-04 / 00:30:11
То хто ту лох, хто то бі завідує чорновоз ти ...ти пуйди на нормальну роботу як люди ходять а не чорноту хворобливу з болячками розвозь по району.хто тобі завідує не сміши .....

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 2
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон