Виставити колектив «за двері» міська влада, за словами Єлизавети Бисаги, намагається вже більше року. Незважаючи на те, що аптека є єдиною в Ужгороді, яка виготовляє ліки за рецептами, обслуговує більш, ніж 18 відділень обласної лікарні, пологовий будинок, міську лікарню і відпускає ліки пільговим верствам населення. А також справно платить відрахування у міський бюджет. «Тільки минулого року ми сплатили 450 тис. грн податків, - каже Єлизавета Бисага. А також зробили ремонт приміщення на зароблені 140 тис. грн. Міська влада стверджує, що ми ніби наносимо збитки громаді міста, але це - абсурд. Ми готові брати участь за можливість орендувати приміщення на конкурсній основі, платити більшу оренду, навіть віддати частину приміщення». Хоча, за словами аптекарів, 370 м.кв приміщення, яке вже хтось собі пригледів, необхідне їм згідно з вимогами ліцензування.
Іван Бігунець, голова Закарпатської обласної організації ветеранів України, розповів журналістам, що вартість ліків у соціально зорієнтованій аптеці менша на 10-15%, це досить відчутно для пенсії пенсіонерів. Саме малозабезпечені є постійними клієнтами аптеки №130, яка існує в Ужгороді вже 30 років. Літні люди разом з колективом зібрали понад 25 сторінок підписів під зверненням територіальної громади Ужгорода до керівництва міста та області, в якому аптекарі просять і надалі дозволити орендувати дане приміщення та внести зміни до рішення 26 сесії 4-го скликання від 20 лютого 2004 року. А саме: вивести Аптеку №130 із складу КП «Аптека» і надати їй статус юридичної особи та укласти договір оренди згідно з чинними законодавством.
Завідувачка ужгородської аптеки №130 Єлизавета Бисага згадує долю інших комунальних аптек міста: у відчуженому приміщенні від аптеки №3 в Ужгороді вже розмістились гральні автомати, а колектив аптеки №1, приміщення від якої відібрали наприкінці минулого року, шукає роботу.