У Тячеві в зіткненні двох мотоциклів постраждали троє осіб (ФОТО)

Серед травмованих є неповнолітній і пенсіонер. Стан останнього доволі важкий.

У Тячеві в зіткненні двох мотоциклів постраждали троє осіб (ФОТО)

Поліція Тячівщини встановлює обставини автопригоди, що трапилася у місті Тячів сьогодні, 31 серпня, опівночі. Слідчо-оперативна група, яка прибула за викликом, з’ясувала, що в місті Тячів, по вулиці Леонтовича, уночі, 21-річний мешканець села Лази Тячівського району, керуючи незареєстрованим мотоциклом, не впорався з керуванням та допустив зіткнення з мотоциклом «Viper» під керуванням 78-річного місцевого жителя. 

У результаті зіткнення, до лікарні з тілесними ушкодженнями було госпіталізовано обох водіїв та неповнолітнього пасажира незареєстрованого мотоцикла, 17-річного жителя села Лази. 

За фактом ДТП з потерпілими, у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України. У справі буде призначено ряд експертиз, за результатами яких, правоохоронці і встановлять усі обставини автопригоди, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

31 серпня 2019р.

Теги: ДТП, мотоцикл, Тячів

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 8
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 3
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини