Попередньо в пожежі в "Токіо" звинувачують кондиціонер (ВІДЕО)

Але ця версія буде перевірятися

Попередньо в пожежі в "Токіо" звинувачують кондиціонер (ВІДЕО)

В Ужгороді горів торгово-розважальний центр. Повідомлення про займання надійшло до рятувальників о 14:50. Для того щоб локалізувати пожежу, рятувальникам знадобилось близько 30 хвилин.

Наталія БАТИР, пресофіцер управління ДСНС в Закарпатській області:

- 30-го серпня о 14:50 до служби порятунку Закарпатської області надійшло повідомлення про загорання в торговому центрі “Токіо” за адресою: місто Ужгород, вулиця М. Заньковецької в м. Ужгород. Відразу за підвищеним номером виклику було направлено 5 одиниць техніки, додатково було залучено рятувальний пост Велика Добронь. Наразі тут працює 6 одиниць техніки та 30 рятувальників. Майже за пів години рятувальники локалізували пожежу. Продовжується розбір, поливання тліючих конструкцій. Наразі спостерігається значне задимлення, тож вогнеборцями здійснюється обстеження всіх приміщень торгівельного комплексу на предмет виявлення людей. За попередньою інформацією загиблих та травмованих немає. Першочергово нам повідомлялось про загорання зовнішнього блоку кондиціонера, розташованого на зовнішній стіні. Чи став він причиною пожежі, чи мають місце інші чинники буде встановлено згодом правоохоронними органами. Два роки тому тут здійснювалась перевірка. Оскільки в той час нам було дозволено вжиття заходів щодо пожежно-техногенної безпеки. ТРЦ «Токіо» не став виключенням. Тут проводилась перевірка з залученнями ЗМІ. Було виписано ряд недоліків, вони їх усунули і в подальшому здійснюють свою діяльність.

УжІнформ

30 серпня 2019р.

Теги: Токіо, пожежа, кондиціонер

Коментарі

Читатель 2019-08-31 / 14:08:04
Никто не спорит, что грубо нарушались правила ПБ, я говорил о том, что здание "Токио" куда более пожаробезопасное место, чем ряд других.
Но, есть одно "но". Грубо правила ПБ нарушаются везде! Буквально везде! А руководство данного ТЦ сделали крайним!

Допустим, зайти в тот же "Эпицентр" - этих нарушений можно там лопатой нагрести.

Роман 2019-08-30 / 23:59:37
В токіо повний вінігрет. Чого там тільки не напхано... одні біляші жарять, другі кіна крутять, вопак там і повно різних прибудовок і ширмочок. Хазяїн бабулети зшибае а на іне йому наср.....

Степан Крук 2019-08-30 / 22:15:38
Причина пожежі в ТРЦ "Токіо" - грубе і системне порушення протипожежної безпеки!

Читатель 2019-08-30 / 21:34:53
А что я сказал смешного? Ничего. Вообще, только что там был, и неужели нельзя было элементарно, вместе с ограждающей лентой, развесить объявления о том, что ТРЦ временно закрыт? Некоторые пытались зайти туда, и не понимали, в чём дело.

Далее. ТЦ это ладно, а как сама жилая высотка? Соответствует ли требованиям ПБ? Кстати, в шестнадцатиэтажке, лестница спроектирована так, что даже при вероятном сильном пожаре, задымление лестничных клеток не грозит. А в новой высотке над "Токио", что-то этого не видать.

Разумеется, тут же вспомнил об "Украине", и тут действительно очень смешно - столько домыслов тот пожар породил, и даже одну из суперфантастических версий о некоем "суперподжигателе" устроившим не один, а аж несколько очагов пожара и одновременно. ))))
И тут выплывает еще одно. "Украина" уже изначально (как и многие ТЦ) спроектирована была неправильно! И никто не думает, что "Украина" была более пожароопасным зданием.

Почему? А потому, что в "Токио" помещения разделены! И было бы точно также в "Украине", пожар был бы точно таким же локальным.

Степан Крук 2019-08-30 / 21:16:50
Стан протипожежної безпеки в ТРЦ "Токіо". Результати перевірки ще до пожежі. Відео дивіться тут: https://fakty.com.ua/ua/videos/protypozhezhna-perevirka-v-uzhgorodi-vryatuvatysya-u-tts-shansiv-nebagato/?fbclid=IwAR35IAJoJa2uupXMA0G2mqBKscnDwAafUljPPPD5j6xVbqpjwbxtV1OIlmM

Степан Крук 2019-08-30 / 21:10:51
Якщо б пожежа була у середині приміщення, глядачі із кінотеатру б не вибралися! ЗАКРИТИ НАХЕР ВІРМЕНСЬКУ ДУШЕГУБКУ!!!

Степан Крук 2019-08-30 / 21:08:26
Сарказм АДМИНА абсолютно справедливий!!! Напередодні була перевірка протипожежної безпеки у цьому ТРЦ, котра виявила десятки грубих порушень протипожежної безпеки! Нагадаю, що там ще й кінотеатр. Про результати перевірки канал СТБ ВІДЕО https://fakty.com.ua/…/protypozhezhna-perevirka-v-uzhgorod…/

Адмін 2019-08-30 / 20:42:22
Звинувачення кондиціонера в пожежі точно не смішніше, ніж ваша фраза про "публициста этой новости" :)

Читатель 2019-08-30 / 18:53:05
"В пожаре обвиняют (?) кондиционер". Публицист этой новости не догадывается, как он мне поднял настроение. Я чуть под стол не упал. )))

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини