"Слуга народу" готує 465 змін до Конституції

Представник президента у Раді Руслан Стефанчук на брифінгу заявив, що "Слуга народу" має 465 ініціатив щодо внесення змін до Конституції у тій чи іншій частині.

"Їх 465. Питання в тому, наскільки вони по рівню готовності наближаються до ідеалу. Я думаю, що ці ініціативи є, ми зараз визначаємо черговість їх внесення до Верховної Ради.

Визначаємо, які з них будуть визначені президентом як пріоритетні і на базі цього уже будемо формувати перелік того, над чим будуть працювати комітети, і що буде приймати Верховна Рада…

Ми розуміємо, що багато з них (ініціатив - ред.) не знайдуть підтримки у Раді, тому що це речі, які дають можливість вигнати, якщо взяти економічну сферу, хто сидить на потоках, ми хочемо закрити всі корупційні бюджетні дірки. Звичайно, це буде мати супротив", - розповів Стефанчук.  

Щоб внести зміни до Конституції, Верховна Рада має підтримати їх 300 голосами народних депутатів. 

Раніше, 27 серпня, Стефанчук сказав, що у перший день роботи Верховної Ради, 29 серпня, президент направить зміни до Конституції щодо відповідальності за кнопкодавство та пропуск без поважних причин депутатами одної третини пленарних засідань. Зокрема, нардепів можуть карати позбавленням мандату.

У серпні партія "Голос" звернулась до президента Володимира Зеленського із закликом запропонувати зміни до Конституції щодо зняття депутатської недоторканності.

29 серпня 2019р.

Теги: Конституція, Слуга народу

Коментарі

Вуву 2019-08-30 / 06:27:19
На латиницю не треба.
Бо вивірена часом і проста і разом з тим "пластична"
Хочете прикол.
Спробуйте писати англійську або французьку .... Кирилицею.
Пишиться як і читається без проблем.
..............................
Але сама кирилиця на половину з грецькойі.

Останньому 2019-08-29 / 23:01:38
Вам дайте волю, ви переведите українську мову з кирилиці на латиницю. Космополіт поганий...

Volodymyr Krasnoholovets 2019-08-29 / 22:57:06
до ЗАКАРПАТТЯ.
Не пишіть дурнуватих комуносовкових скорочень на кшалт "нардеп", "Кабмін", "Мінюст" і т.д. бо тоді вживайте і "шкроб" - було вживане в 1930-х роках (шкількний робітник).
Ніде в європейський мовах немає таких жахливих скорочень! Такі скорочення - це паплюження власної мови. Що воно за генпрокурор? В давнину не було генписаря, генотамана. То все "сталінка", а не українська мова. На жаль, нинішні мовознавці - це послідовники тих, хто прийшов з 1933 р. (після знищення сотень українських мовознавців) для насаджування зближення українскої до московської.

Йоу 2019-08-29 / 22:14:30
Ці зміни нічого спільного з національними інтересами України не мають. Це рішення господарів Сороса.

Степан Крук 2019-08-29 / 19:57:18
Сьогодні вперше за всі роки Незалежності України в ложу для представників ЗМІ не впустили журналістів. Схоже, що Зеленський згортає демократію в державі...

Степан Крук 2019-08-29 / 19:28:01
Щойно обрали Загороднюка міністром оборони! Такі да! "Буржуйки" творять чудеса!

Степан Крук 2019-08-29 / 19:04:27
Зебіл запропонував на посаду міністра оборони Андрія Загороднюка. Чим заслужив у армії цей тип такої високої посади? Все просто: з початку війни його фірма постачала на "передок" печки -буржуйки. ВСЕ!!! Ну, зараз москалям вже точно настане триндець!

патріот 2019-08-29 / 14:25:06


1. Вакарчук не виступає за гей-парад. 2. до чого тут Львівщина? Ви - сепар? Вакарчук, до речі, уродженець Мукачева. 3. у вас є рецепт закінчення війни? 4. якщо в Росії "на 1 наш танк знайдется 100 своїх, то хіба це означає, що треба скласти зброю?



Коментатор, з яким ви дискутуєте, - троль і провокатор. Тож його коментар видалено. Адмін


сергійку 2019-08-29 / 13:06:37
тут сірожа міряється піпіськами , тобто рейтингами((( ти , підеш захищати піськограя? чи може пупсіка? чи може буде як 24 серпня на гей-параді надоєва і клоуна? порівняй, якщо маєш чим, ходу жалюгідності і ХОДУ ВЕТЕРАНІВ! зебіли, млять(((

Сергій 2019-08-29 / 10:16:00
За продажу мотор січі домовилися ще за правліня шоколадного....

Сергій 2019-08-29 / 10:14:46
За Зе проголосували майже 14 мілйонів за Порошнка 4 а за нациків 200 тисяч,склад вр 254 депутата Зе команда.Населення України за данним Оон Не більше 32 мілйонів.Рахуйте....

Степан Крук 2019-08-29 / 10:01:41
виправляюся до попереднього комента: меньше половина виборців, котрі МАЛИ ПРАВО ГОЛОСУ. Зебіл вирішив продати стратегічний завод "Мотор Січ" китайцям. Це завод, котрий раніше поставляв турбовинтові двигуни для вертольотів, субмарин та літаків в тому числі і в Росіюю Такого виробництва у Росії нема і рашка має великі проблеми із ремонтом своєї авіатехніки. Але китайці залюбки будуть поставляти двигуни в Росію. Та це зрада державних інтересів України!

Сергій 2019-08-29 / 09:56:03


Один блогер Шарій більше набрав ніж стадо обєданих нациків зі Львова ,це тільки чого коштує:)))За вили воно берется:))))за веделку берися коли пасульі жреш ...


Степан Крук -Сергію 2019-08-29 / 09:44:43
Нетринди дурне! Зеленського обрало не 73% населення, а меньше половини виборців КОТРІ ПРОГОЛОСУВАЛИ! Для тебе анекдот. Звертається пацієнт психлікарні до лікаря-психіатра: - Ви тут не умнічайте, бо нас тут більшість!

Сергій 2019-08-29 / 09:29:24
Свобода набрала 2% шоколадний 8% форсувати можете тільки один одного....

Сергій 2019-08-29 / 09:27:05


Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2019-08-29 / 08:38:40
І ще... Громадськості терміново потрібно форсувати закон про імпічмент президента, поки цей монарх не натворив незворотніх змін! Слава Україні! Ганьба зебілам!

Степан Крук 2019-08-29 / 08:35:59
Це жах! Зебіл повністю хоче перекроїти Конституцію України! Вірніше прийняти нову Конституцію, викинути із неї всі засади українства. Монопарт Перший дуже погано, і дуже скоро закінчить своє володарювання!!! Тішить те, що зебіли не мають у парламенті конституційної більшості, а для прийняття рішення по зміні Конституції потрібно 2/3 голосів. На допомогу прийде Медведчук із Шуфричем. Загалом, все дуже хреново! Мовчати далі не можна - прийшов час брати в руки вили!

??? 2019-08-29 / 00:46:01
Це синхронізує її з конституцією Ізраїлю?

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини