Лісівники запевняють, що "лісова пожежа" на Берегівщині локалізована

Про це повідомляє пресслужба Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Лісівники запевняють, що "лісова пожежа" на Берегівщині локалізована

Пресслужба наводить слова начальника відділу охорони, захисту лісу Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Івана Палінкаша:

- На даний час пожежа між селами Мужієво та Бене локалізована. Ніякої загрози немає. Від окрайки пожежі, яка ліквідована, до лісу було 1,5 кілометра. Окрайка погашена. Місцевість, де була пожежа, кам'яниста, розсипи кар'єру, який розташований поряд. Горіла суха трава, чагарники та старі виноградники. Ліс пожежа не зачепила. Важливо наголосити, що вищезгадані ділянки не належатья до лісового фонду.

До гасіння долучилися 35 працівників державної лісової охорони ДП "Берегівське ЛГ", і залученням необхідних засобів пожежогасіння та автомобілю-цистерни ДП "Берегівське ЛГ" спільно з 3 працівниками ДСНС 12 пожежно-рятувальної частини Берегівського району та пожежного автомобіля.

На даний час працівники державної лісової охорони та працівниками ДСНС 12 пожежно-рятувальної частини Берегівського району залишаються на місці чергування, аби в разі загоряння локалізувати і загасити вогонь.

Як повідомлялося раніше, на Берегівщині, біля села Бене, сталося загоряння сухої трави, чагарників, старих виноградників на землях запасу.

Раніше користувачка соціальної мережі Фейсбук Василина Русин написала, що водії-очевидці, які їхали у напрямку з Виноградова на Берегове, сигналізують, що упритул до села Бене Берегівського району горить ліс.

"Пожежа досить масштабна і наближається до осель жителів села з боку Квасова. Люди у паніці вибігають із домівок. Пожежних поки нема", - йшлося в дописі

28 серпня 2019р.

Теги: пожежа, Бене

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:52
Лижник із Волині травмував ключицю на Красії Фото новина
12:36
/ 1
У Хусті згорів торговельний кіоск Фото новина
18:10
На Рахівщині медики евакуювали пацієнта на санчатах Фото новина
16:46
Траса «Київ — Чоп» — лідер за смертельними ДТП
18:14
Під час пожежі в Ужгороді евакуювали двох мешканців багатоповерхівки Фото новина
12:02
Гірські рятувальники евакуювали травмованого лижника з гори Красія Фото новина
17:43
У Білках через пожежу в підвалі ледь не згорів житловий будинок Фото новина
15:55
В Ужгороді вночі горіли гараж, сарай і автомобіль Фото новина
14:22
Через розпалену піч на Свалявщині ледь не згорів будинок Фото новина
13:26
/ 1
В Ужгороді 85-річний водій помер за кермом і врізався в фасад аптеки Фото новина
12:55
У Бобовищі водій із 2,41 проміле алкоголю спричинив смертельну ДТП Фото новина
17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
16:22
/ 8
На Мукачівщині 40-річного чоловіка смертельно поранили під час полювання Фото новина
13:28
/ 1
На Рахівщині прикордонники врятували 35-річного киянина, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
12:31
Гірські пошуковці на Рахівщині врятували чоловіка, який кілька днів блукав у горах Фото новина
23:11
На місці удару рф по пасажирському поїзду "Чоп – Харків – Барвінкове" виявили фрагменти 6 тіл
16:50
/ 2
Поліція розпочала розслідування смерті немовляти в лікарні Мукачева
13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
13:20
Під час пожежі в Чорноголові на Ужгородщині загинув 72-річний чоловік Фото новина
» Всі новини