Мукачівця затримали за поножовщину у Гукливому на Воловеччині (ФОТО)

Учора, 24 серпня, на лінію «102» надійшло повідомлення від медиків Мукачівської районної лікарні про те, що до них за допомогою звернувся місцевий мешканець із колото-різаними та проникаючим пораненням грудної клітки.

Мукачівця затримали за поножовщину у Гукливому на Воловеччині (ФОТО)

Як з’ясували поліцейські, напередодні вночі між 41-річним потерпілим та його 31-літнім  товаришем  у селі Гукливий Воловецького району,  де вони відпочивали у будинку заявника,  виник конфлікт. В результаті бійки 31-річний гість ножем наніс кілька ударів господарю помешкання. Зранку чоловік поїхав у напрямку м. Мукачева.

Правоохоронці Головного управління Нацполіції в Закарпатській області та співробітники Воловецького відділення оперативно встановили особу та затримали причетного до злочину чоловіка.

 

За ознаками частини 1 статті 121 Кримінального кодексу України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, у поліції розпочато слідство. Ніж,  як  речовий доказ,  вилучено. Мукачівцю  вже повідомили про  підозру та у суді вирішують питання про обрання йому міри запобіжного заходу, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

25 серпня 2019р.

Теги: поранення, Гукливий, ніж

Коментарі

Вуву 25.08.2019 / 20:32:16
Ну якщо звернувся значить живий.
Тільки дивним є такий "відпочинок" між двома чоловіками.

Справедливість 25.08.2019 / 13:20:25
А для чого потрібно оперативно встановлювати особу Головному управлінню Нацполіції та співробітникам Воловецького відділення поліції якщо між товаришами виник конфлікт. З тексту і так зрозуміло хто є хто. Ви ПРАВООХОРОНЦІ краще працюйте з наркоділками та іншим підобліковим єлементом.

НОВИНИ: Кримінал

23:37
У Мукачеві "безправного" і повторно наркоп'яного водія оштрафували на понад 75 тис. грн Фото новина
23:37
20-річний і 24-річний мешканці Закарпаття намагалися виїхати до Польщі фіктивні "батьки 3-х дітей"
22:11
На Закарпатті митник вирішив заробити на "контрабанді" "ухилянтів" за кордон Фото новинаВідео новина
11:19
/ 1
Зупиненого біля Чинадійова "безправного" водія BMW "під кайфом" оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
03:01
Суд у Хусті умовно "покарав" мотоцикліста за смертельну аварію в Горінчові
02:51
На Закарпатті водій "Форда" уник покарання за смертельний наїзд на лежачого пішохода з 3,8 проміле алкоголю в крові
02:11
/ 6
Поліція відкрила кримінальне провадження за зверненнями громадян щодо земляних і будівельних робіт під вітряки на полонині Руна (ДОКУМЕНТ)
17:08
/ 13
Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок ексдепутату Батрину, що підірвав гранати на сесії сільради в Керецьках
15:15
/ 13
За самовільне будівництво на вкраденій у громади землі ужгородського депутата Маєрчика засудили до 3 років обмеження волі
15:00
/ 2
У Перечині чоловік під час сварки погрожував дружині підірвати гранату Фото новина
00:54
/ 1
Суд у Хусті призначив жінці, що втягла своїх малолітніх доньок у жебракування, замість 4 років ув'язнення 1 "умовний" рік
17:48
/ 4
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
/ 1
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
» Всі новини