У селі Гать на Берегівщині Lexus збив дівчинку на "зебрі" (ВІДЕО)

Сьогодні, 24 серпня, об 11:34, у селі Гать Берегівського району водій автомобіля Lexus, 30-річний берегівець, не зупинився на пішохідному переході та збив 13-річну дівчинку.

У селі Гать на Берегівщині Lexus збив дівчинку на "зебрі" (ВІДЕО)

Відеозапис із камери спостереження на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив користувач Arnold Heé.

Попри те, що дівчинку від удару підкинуло в повітря і вона впала на землю за кілька метрів, вона отримала незначні садна та забої. Попередньо переломів у дитини немає, її доставили до Берегівської центральної районної лікарні.

На місці ДТП працювала слідчо-оперативна група поліції.

24 серпня 2019р.

Теги: Гать, ДТП, перехід

Коментарі

Volodymyr Krasnoholovets 2019-08-28 / 13:05:23
Не навчені їздити. Не цінють життя як чуже, так і своє також. Ось приклад з Базеля, столиця Швецарії: я йду вздовж дороги тротуаром. Тільки но ступив в бік дороги і повернув голову в бік дороги - одразу всі автівки поставали, хоча там і "зебри" ніде не було. Ось так поважають пішохода і його потреби -- а раптом йому нагально через дорогу перейти треба?!
Маю надію, що дитина жива і буде скоро здорова!

Вуву 2019-08-25 / 21:54:43
Нік !?
Даже єслі ти стоін перед пешохолной зєброй і відіш што "летіт" машина ...
Ти єйо пропустіш ?
Ілі начньош перебегать ?

Вот так і здєсь.
Права у водітєля точно куплениє.
Культури вождєнія нет.
Уваженія к пешиходам нет.

Но я нє об етом.
Я О САМАСОХРАНЄНІІ НА ДОРОГАХ В НАШЕ ВРЄМЯ.

Ник 2019-08-25 / 20:26:01
Для Вуву. Скорость в населенном пункте 50 км, а он летел и хорошо видел ребенка.

Вуву 2019-08-25 / 20:24:11
Якщо в зоопарку на клітці висить знак і наптсано слон ... А в ній сидить мавпа ...
То кажуть "не вір очам свойім".
Якщо в нас водійі більшість мають куплені права то треба вчити дітей не тільки переходити на пішохідний знак і зебру.
А треба ще вчити йіх дивитись по боках в обидва напрямки і ... Якщо приближається авто ПРОПУСТИТИ ЙОГО ЧИ ЙІХ.
А НЕ вірити в те що воно(и) загальмує і зупиниться ... І дасть пішоходу перейти дорогу.
Я ЗНАЮ.
ЦЕ НЕ ПРАВИЛЬНО.
І ТАК НЕ ПОВИННО БУТИ.

АЛЕ ... ТАКА НАША РЕАЛЬНІСТЬ.
ЯКЩО ХОЧЕМО МАТИ ЖИВИХ ДІТЕЙ.
(ачаофера НЕ виправдовую ... тільки по часу (хронометраж) там було менше як дві секунди ... можливо ... він і не думав шо дитина кинеться перебігати
дорогу).
Можливо.

Talisman 2019-08-25 / 16:54:19
Обидві машини - не закарпатські.
Авто, що пригальмувало на переході - київське.
А болван, що не пригальмував - на хмельницьких номерах.
Ніякого виправдання. Знак видно здалеку. Розмітка є. Дитина не біжить "як дика, навіжена".

Шефф 2019-08-25 / 15:48:34
Шофер лох наркоман
Чекаю похорон воді теля і його діти
Долбайоб
Купив права но жизнь не купиш ти баран
Ти пастуг
Тормоз не маєш у машині ти тормоз

Александр 2019-08-25 / 15:02:59
откупится,тварь...там у них всё повязано ...(((

Александр 2019-08-25 / 14:59:58
такого водителя взять за ноги и головой о знак перехода ...раз 17-ть ...

вован 2019-08-25 / 10:56:42
Какая разница бежит или летит ведь там пешеходный переход и водитель всё видит.

Справедливість 2019-08-25 / 09:18:25
Та хоч вибачаюсь, нехай і раком іде по зебрі водій все одно неправий. Та гальма перепутала а той не вгледів. А керівники як брали хабарі за посвідчення водійських прав так і беруть.

Вуву 2019-08-25 / 07:23:12
В цій ситуацій водій вже нічого не зміг би зробити.
Я його не виправдовую ... Тільки та дитина біжить поперед машинами як дика ... наче якась навіжена.
Невже дітей в школі не вчать як треба переходити дорогу ... ОСОБЛИВО ТАМ ДЕ НЕМА СВІТЛОФОРА.

НОВИНИ: Кримінал

15:17
Ужгородська міськрада не прийшла на суд за своїм же позовом по "Короні"
14:46
/ 1
ВРП відсторонила суддю Рахівського райсуду Тулика від здійснення правосуддя
12:25
На березі Тиси на Закарпатті затримали "водолаза", що, вийшовши з річки, кинувся навтіки від прикордонників
11:12
У Виноградові спинили водія "Ниви", що кермував, "маневруючи", у стані наркотичного сп'яніння
10:39
/ 2
На Закарпатті митники вилучили в українця, що повертався зі Словаччини, медичне обладнання
02:34
У Виноградові поблизу школи знайшли труп чоловіка
19:01
/ 4
Суд залишив під вартою звинуваченого у смертельній ДТП Олефіра, хоч депутати Перечинської райради хотіли взяти його на поруки
18:32
На Рахівщині через недбалість лісника вирубано 36 дерев на суму 200 тис грн
18:16
На Закарпатті українець хотів завезти з Італії препарати психотропної дії
16:52
На Тячівщині п'яний закарпатець вкрав авто односельця та поїхав на Львівщину до дівчини
16:16
/ 1
Підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді триматимуть під вартою без можливості внесення застави
09:42
/ 1
Нелегала з Чехії, котрий ще торік приїхав в Україну, виявили на Закарпатті
03:18
/ 11
Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник
12:40
/ 2
Через 490 пачок контрабандних сигарет на "Тисі" в українця вилучили Volkswagen
11:00
/ 3
Тячівець вкрав мотоцикл зі спецмайданчика відділу поліції і ховав у спальні
02:32
У Львові розглядають апеляцію закарпатського гінеколога, звинуваченого у смерті матері 3 дітей
15:31
/ 5
Ще одна членкиня ДВК з Іршавщини визнала провину в незаконній видачі бюлетенів для голосування
14:36
/ 3
В Ужгороді погоджено підозру у зґвалтуванні нападнику на 17-річну дівчину
09:49
/ 1
Наслідки смертельної ДТП на Міжгірщині: пасажир – загинув, водій – в ізоляторі (ОФІЦІЙНО)
18:01
/ 5
У справі про перешкоджання журналістській діяльності голова Хустської райради Іванчо відкликав заяву про каяття
17:54
/ 1
У Мукачеві затримали п'яного чоловіка, що вночі порушував тишу й кинувся на патрульних із битою
17:51
/ 1
Затриманого з партією метамфетаміну в Ужгороді іноземця взято під варту із визначенням застави у 2 млн грн
13:16
/ 2
В Ужгороді погоджено підозру словаку, в автівці якого виявили 2,2 кг метамфетаміну
11:09
На Виноградівщині затримали розшукуваного за грабіж уродженця Харківщини, що кермував авто під дією наркотиків