В Ужгороді світанок Дня Незалежності зустріли традиційною "Молитвою за Україну" (ФОТО)

Миру і спокою нашій державі уже шостий рік поспіль ужгородці просили традиційною спільною “Молитвою за Україну”.

В Ужгороді світанок Дня Незалежності зустріли традиційною "Молитвою за Україну" (ФОТО)

Удосвіта на площі Андрія Бачинського, перед греко-католицьким Хрестовоздвиженським кафедральним собором, розпочали святкове дійство з виконання Заслуженим академічним Закарпатським народним хором під керівництвом Наталії Петій-Потапчук пісні “Боже, великий єдиний”. Патріотичні композиції подарували солісти колективу, зокрема Петро Матій, Яна Садварій та інші. 

Священники різних конфесій помолилися за мир і спокій у нашій державі, а також за тих, хто ціною власного життя на фронті оберігає наші терени від агресії ворога.
Сильно проймало звучання молитви “Отче наш” різними мовами, що особливо актуально для нашого мультинаціонального краю. Кульмінаційним моментом стало виконання Державного Гімну України під церковні дзвони. 

Разом з ужгородцями світанок зустріли і гості з-за кордону: самодіяльні колективи «Valgundietis» та «Saulgriezhi» з Латвії, які показали автентичні хореографічні постановки.

«Молитва за Україну», приурочена 28-му Дню Незалежності, стала для її учасників добрим початком свята, підкреслила необхідність єдності громадян, віри у світле майбутнє.

Святкування Дня Незалежності нашої країни продовжиться о 15.00 на площі Театральній концертом за участю творчих колективів міста, повідомили в Ужгородькій міськраді..

24 серпня 2019р.

Теги: незалежність, молитва, Україна

Коментарі

Вуву 2019-08-25 / 19:44:40
А при чім тут офіціоз.
Якщо очільники області нехтують такими речами ... НЕ ОФІЦІЙНО ...
то це є елементарним виявом йіхньойі байдужості до всіх нас ...
До людей ...
як До громадян ...
як До виборців ...
і До крайіни і державотвореуння в цілому.
А "йіхній" ОФІЦІОЗ ... це так само
І НАШ ОФІЦІОЗ ... ВСІХ НАС.

БО НЕ МОЖЕ БУТИ ВЛАДА БЕЗ НАРОДУ ...
ЯК І НАРОД БЕЗ ВЛАДИ.
(думайте шо пишете)

vasman 2019-08-25 / 14:44:53
Діду, на цю молитву не запрошують. Сюди самі приходять. Хор співає гімн, священники проводять короткий молебен о 6 годиті ранку. До влади це міроприємство не має відношення, вони мають свій офіціоз, куди б і мали запросити п.Кельмана та інших причетних.

Дідо 2019-08-25 / 11:10:11
Для великих УМНИКІВ: в мене також є своя думка про Бедя, співпадає з дописувачаи. Але він голосував за Незалежність. До речі, умники,- їх в живих залишилось всього двоє. Другий Дмитро Кельман. Так гучно святкуєте, такі переможні реверанси. А чи можна було на урочистості хоч запросити учасників тих історичних для країни подій. Бедь то сам прийшов, а Кельману навіть святкове поздоровлення влада не прислала. За піаром ви втратили нормальну добропорядочність, так було й з учасниками Конституційного процесу, але тих хоч бульше в живих ще залишилось. ПОЗОРИЩЕ!

vasman 2019-08-24 / 21:47:02
до Ужгородець
якщо ви дійсно ужгородець, то повинні би знати, що молитва за Україну проводиться що року і кожен раз в іншому місці. Бедь там присутній , як священник ПЦУ, так само, як і представники інших конфесій, крім московських попів. Незалежно від місця проведення, кожного року приходять майже одні й ті самі люди, яких обєднує любов до України, а не приналежність то тої, чи іншої церкви.

Вуву 2019-08-24 / 20:58:54
З празником всіх.
Даже по фото што туй є видно ош було всьо файно і по домашньому.
Хто хотів той прийшов.
А вот губернатора видко не було і "носатого і мордатого" з міськради тоже ...
У тотих видко другі празники ілі сьогодні вечером буть "отмічати" дагде в другому місті за столом
БЕЗ ... прапора і Молитви .

Йоу 2019-08-24 / 20:40:13
Вітаю з Днем Незалежності! Але святкувати, з повноцінними парадами та фанфарами, повноцінно будемо тоді, коли отримаємо реальну Незалежність. Незалежність розпочинається не тільки з герба, прапора та гімну, але і з права Держави на суверенну емісію. Нині наша Вітчизна залежна від глобальних структур, від їх інформаційного та доларового впливу. Україна процвітатиме виключно як нейтральна Держава, що вміє грамотно співпрацювати з сусідами.

1111 2019-08-24 / 20:08:33
Боба, ти попав в точку.

Не з Ужгорода 2019-08-24 / 16:47:37
Шановна редакція! Якщо є відео, то, будь ласка, поставте його. Такий захід є чи не єдиним в Україні, то хочеться його дуже почути, не лише бачити на фото. Дякую.

боба 2019-08-24 / 16:36:56
Бедь при грошах.

Ужгородець 2019-08-24 / 16:32:00
З святом Ужгород ! Але не зрозумiло - чому перед греко-католицьким храмом,а не в замку або на чудових нейтральных вiд непорозумiнь мicцях Ужгорода. Та при кому тут Бедь?

Сергій 2019-08-24 / 14:47:21
Тут молись не молись все одно результат один.

Закарпатка 2019-08-24 / 13:01:13
до vasman
Героям слава!
Слава Нації!
Смерть ворогам!

vasman 2019-08-24 / 12:53:15
СЛАВА УКРАЇНІ !

НОВИНИ: Соціо

18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 2
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
» Всі новини