За підсумками навчання у поляків рятувальники Закарпаття отримали сертифікати та нове обладнання (ФОТО)

Навчання від польських рятувальників, що тиждень тривали в Управлінні ДСНС України у Закарпатській області, завершено. І сьогодні, 23 серпня рятувальники отримали відповідні сертифікати.

За підсумками навчання у поляків рятувальники Закарпаття отримали сертифікати та нове обладнання (ФОТО)

Нагадаємо, що упродовж 19-23 серпня українські рятувальники разом з польськими колегами у  рамках проекту «Підвищення здатності оперативних підрозділів ДСНС в Закарпатській області», який реалізується Фундацією іHELP Institute та фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, опрацьовували програму навчань з організації аварійно-рятувальних робіт під час дорожньо-транспортних пригод для Служби порятунку. Також фахівці ДСНС пройшли практичний курс надання першої долікарської допомоги та навчання щодо роботи із сучасним гідравлічним аварійно-рятувальним обладнанням фірми Weber.

По закінченню тренувань поляки подарували цей гідравлічний прилад, а також ноші, сумки першої медичної допомоги та багато інших корисних речей, що дозволить рятувальникам працювати більш точно й ефективно під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод.

Це не остання зустріч рятувальників обох держав, адже в рамках вищезазначеного проекту передбачається будівництво димокамери на території  Закарпаття та придбання сучасного пожежного автомобіля, повідомили Закарпаття онлайн в У ДСНС України у Закарпатській області.

 

 
23 серпня 2019р.

Теги: навчання, рятувальники, сертифікати

НОВИНИ: Соціо

15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 1
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 1
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 1
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини