Пологовий в Ужгороді звинувачують у порушенні умов конкуренції при закупівлі послуг харчування на майже 2,2 млн грн

Прокуратурою Закарпатської області, за результатами проведеного аналізу стану дотримання вимог антикорупційного законодавства під час здійснення публічних закупівель Ужгородським міським пологовим будинком встановлено порушення умов конкуренції.

Пологовий в Ужгороді звинувачують у порушенні умов конкуренції при закупівлі послуг харчування на майже 2,2 млн грн

Встановлено, що Ужгородським міським пологовим будинком упродовж 2018-2019 років здійснено закупівлі кейтерингових послуг (послуги із організації громадського харчування) із застосуванням переговорної процедури. за відсутності конкуренції на відповідному ринку на загальну суму майже 2,2 млн грн.

Вказані дії керівництва пологового будинку позбавили інших потенційних учасників надати кращі пропозиції по ціні та якості харчування майбутніх матусь.

За ініціативою прокуратури області управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області проведена перевірка за вищенаведеними фактами. За її результатами визнано безпідставним застосування переговорної процедури при проведенні згаданих закупівель.

На відповідальну особу замовника проведених закупівель складено два протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст.164-14  КУпАП (порушення законодавства про закупівлі), які скеровані на розгляд до Ужгородського міськрайонного суду.

В той же час,  прокуратурою області внесене подання в порядку ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» керівнику Ужгородського міського пологового будинку щодо проведення службового розслідування за вказаними фактами,повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

19 серпня 2019р.

Теги: харчування, закупівля, порушення, пологовий

Коментарі

Вуву 2019-08-20 / 17:16:30
Те що люди виказують свойі думки ...
Вже добре.
Це свідчить про те ... що є ті ... хто НЕ байдужий і НЕ буде сприймати злодійство шахрайство і корупцію як щось звичне і належне.
Це вже позитивне зрушення в соціальній психологійі.
Чим більше люди пишуть і виказують думки ...
Тим більше злодійі усвідомлюють що за злодійство будуть відповідати по закону.

Степан Крук-zzz 2019-08-20 / 15:33:42
Можливо! Мої роздуми - це лиш погляд сторонньої та неупередженої людини!

Андрій 2019-08-20 / 15:28:36
А хто звинувачує? Ручний прокурор-хабарник.
Малицький Сергій Іванович:
з 2018 року начальник відділу, в 2017 році був прокурором цього ж віділу, в 2014 році був старшим прокурором... Здійснює нагляд за адмін. корупцією по області.
Стрімка кар‘єра пана Сергія викликає деякі запитання...
Має «швидкий» підхід до вирішення проблем! Досить гнилий по натурі. «Борець» з корупцією.
Дружина:
Малицька Мар‘яна Іванівна, працювала в Мукачівській податковій, зараз в Мукачівському суді, головним спеціалістом по забеспеченню звязків з ЗМІ.
Пані Мар‘яна, кажуть люди, основний «рішала» у Мукачівському суді.
Цікава боротьба з корупцією!..
Схоже, Богдан Андріїв повністю контролює їх «боротьбу», так само як і суддю Калинич Я.М., яка після візиту представників мера готова прийняти будь-яке неправосудне рішення.
І такі судді ще розраховують пройти атестацію?
Не думаю!..

Доцент 2019-08-20 / 09:12:58
Як же смішно та недолуго виглядають провокації (викрадення БЦЖ) та спроби дискредитації керівництва пологового будинку. Пани андріїви, білак,решетар та інші, ваш час при владі спливає, а ваша афера з пологовим - останній цвях у вашій політичній домовині.

zzz до Степана Крука 2019-08-20 / 08:40:45
Степан, Ви не справедливо відноситесь до пологового. Між пологовим та міською радою конфлікт щодо призначення керівника. Все що проходить в пологовому, це результат дій білака та решетаря. Міській раді потрібний керівник пологового, такий же корупціонер, як і вони, як курах та козак. Якщо провести справжню, а не формальну перевірку господарської діяльності закладів, якими керує курах та козак, та кришують білак та решетарь, то там таке спливе в цих чорних дірах, поглиначах бюджетних коштів. Ось чому у кураха не було конкурентів на конкурсі заміщення посади, а козак перевели взагалі без конкурсу.
Так можливо реорганізувати міську раду з їхніми зарплатами, які вони самі собі поназначали, вони ж місцеве самоврядування???

Byby 2019-08-20 / 05:55:34
Маскаля посадили ...НІ.
Волошина
Фозикош
Бобяка .... Далі мож довго дописувати
Бринзовича
Мургу прізвища.
Довго. Довго.

патріот 2019-08-20 / 00:40:28


Андріїв руками прокуратури намагається здискредитувати особу, що виграла конкурс, заради хабара від іншого кандидата-депутата