У Боржаві на Берегівщині вчетверте організували угорський фестиваль лечо (ФОТО)

У селі Боржава, що на Берегівщині вже четвертий раз організували фестиваль лечо.У ньому взяли участь вісім команд - сім із села та із сусідніх населених пунктів, а одна - з Tiszaörs, побратима Боржави з Угорщини.

У Боржаві на Берегівщині вчетверте організували угорський фестиваль лечо (ФОТО)

Команди показали, як по-різному готують цю популярну страву у Карпатському басейні. Деякі додають, окрім основних овочі, цибулю, солодкого перцю, помідори і капусту, гарбуз, квасолю, гриби.

Присутніх поінформували про те, що лечо без ковбаси і сала, якеу готують з додаванням молока та яєць, у деяких селах Закарпаття називають затьораш.

Виступаючі - ректор Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Ілдика Орос Ілдіко, головний організатор фестивалю, голова осередку KMKSZ Ілона Шедер, консул Угорщини у місті Берегово Філіп Барна, заступник голови Угорськоїтуристичної ради Закарпаття Шарлотта Чізмар та інші говорили про те, що угорська народна гастрономія Закарпаття така оригінальна та різноманітна, що кожен рік десять тисяч туристів відвідують наш край саме для того, щоб покуштувати ці страви.

Учасників фестивалю чекала різноманітна культурна програма.

17 серпня 2019р.

Теги: лечо, Боржава, угорці

Коментарі

Вуву 2019-08-19 / 01:09:07
.... До точно і інших.
Причина іще і в іншому.
Хунська кухня жирна.
Занадто жирна і страшно калорійна.
А з роками (метаболізм) обмін речовин сповільнюється і фізична працездатність так само.
І в теперішній модерновий час люди мають зовсім інший спосіб життя.
Тому хунська кухня потребує "перегляду" але тяглість традицій (тбт.рецепти) залишаються незмінними і не дають цього зробити.
Тому я згоден що на свята можна собі щось трохи дозволити і попустити себе
... Але на кожен день то напевно шо НІ.!

сорри 2019-08-19 / 00:32:33
А бограч взагалі створений для пікніків :)))))))

точно 2019-08-19 / 00:15:49
А взагалі - звісно, будь яка національна кухня історично була призначена для людей, які щоденно багато і тяжко фізично працюють. Для харчування сучасних людей, навіть жителів села - вона не підходить. Крім того, раніше люди дотримувалися постів, і не було ніякого сніданок-обід-вечеря, у будні дні уперше їли не раніше полудня, вже досить багато попрацювавши, у неділю - лише прийшовши із церкви... Зовсім не як тепер. Ото й таке.

точно 2019-08-19 / 00:01:03
Вуву, в яблучко )))
Мабуть, лечо - це єдине з угорської кухні, що можна їсти регулярно. ))) Усе інше - то фініш. Лише на великі свята, і то не на всі.

Тому що ........ До фраді 2019-08-18 / 22:44:58
А ти звернув увагу що танцювати там щось чи то чардаш . Неважно.
Виставляють завжди дітей.
А того шо по 25-и танцювати вже нікому.
ФІНІШ.
тбт. ПОВНИЙ ФІНІШ.
І ПО ФІГУРАМ І ПО ЧАРДАШНИМ ТАНЦЯМ.
P.s.
(ну разве шо вальс і то з "натяжкою")

вув 2019-08-18 / 22:36:52
Навзаєм ... З дивана не хочу злазити.
А мойі кондиційі і так оцінюють ... Хоча я нікого про це не прошу і не маю такойі потреби.
Але хто хоче хай оцінює .
Воно мене не чіпає.

ВуВУ 2019-08-18 / 22:25:41
Подивись на фото 2 там жінки ні то з двама парами грудей ... Ні то з трьома парами брюха.
На фото 3
Там з краю стойіть чоловяга якого мені дійсно шкода.
З ним може статись шо завгодно в кожну хвилину.
(Ороска вже була відзначена)
Фото12 ... дві жінки ... З явними ознаками ожиріння і "повним букетом" всяких недуг з тим повязаних.
І на інших фото теж мож знайти.

Так от я про шо.
Можливо що хунська кухня смачна.
Але для здоровя вона є вбивчою.
Для мене здоровя коштує більше аніж всякі реклами і подібні фестивалі.
От і все.
А хто хоче виглядати і мати ТАКІ ФОРМИ ... як ті що на фото.
Мийте руки і беріть побільшу ложку і грубший шмат хліба.
СМАЧНОГО !!!

до fradi 2019-08-18 / 21:59:49
А хер йому не кутю. Най сосе лапу.

навзаєм 2019-08-18 / 19:22:29
Вуву, організуй свій фест і вийди на сцену як організатор, а інтернет-диванна-спільнота оцінить Твої кондиції.

fradi 2019-08-18 / 16:31:25
byby їж свою кутю і мовчи.Угорська кухня визнана в усьому світі!!!

Вуву 2019-08-18 / 03:02:23
Найкращойі антиреклами того лечо є самі жінки учасниці.
А головно ороска
Хочете мати такі фігури ... Готуйте і йжте страви хунськойі кухні ...
І будете мати потрясаючий результат.
Тбт. ТАКИЙ РЕЗУЛЬТАТ КОЛИ РЕАЛЬНО БУДЕТЕ МАТИ ЧИМ ПОТРЯСТИ . :-P

НОВИНИ: Соціо

13:21
У річницю Дебальцевської битви в Мукачеві вшанували пам'ять полеглих героїв
12:27
Проєкт Стратегії розвитку Мукачівської ОТГ до 2027 року схвалили на виконкомі
12:23
У Мукачеві передбачили 2 млн грн на рік на лікування містян в інституті ім. Амосова
11:34
У Мукачеві демонтують 106 об’єктів зовнішньої реклами
11:08
В Ужгороді презентували майстерню друку слоганів і гасел за участі угорської мисткині
11:03
/ 2
Закарпатські школи мають можливість долучитися до проєкту з вивчення інфо-медійної грамотності
11:01
Ужгородській міській дитячій лікарні передали два кардіографи, придбані під час акції "Серце до серця"
10:53
В обласній бібліотеці в Ужгороді відбудеться вечір пам’яті "Небесне Сотне, Ви тепер святі…"
09:25
Із 10 лютого у Мукачеві діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення
02:23
В Ужгороді розслідують можливі розтрати бюджету при ремонті площі Петефі
01:25
/ 1
У Берегові "перевлаштовують" під військову частину територію колишнього ЛТП
00:48
/ 1
Закарпатці з закритою формою туберкульозу лікуватимуться у сімейних лікарів
00:37
/ 1
Уряд виділив 1 млрд 342 млн грн на ремонт державних доріг на Закарпатті у 2020 році
23:15
Судді Ужгородського міськрайсуду обрали заступником голови Бедя
19:53
/ 1
Детальний план території ужгородської "Кірпічки" обговорили на громадських слуханнях
19:22
20 лютого в Ужгороді відбудеться громадське вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
17:16
Суттєве потепління йде на Закарпаття
16:10
/ 2
У Видричці на Рахівщині запрацювала місцева пожежна команда
13:24
Упродовж тижня на Закарпатті на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 610 осіб
11:40
/ 2
Дикі лісові коти облюбували Чорну гору на Виноградівщині
11:36
В Ужгороді представлять спільну українсько-словацько-румунську виставку "Весільне вбрання"
09:13
Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині
01:22
/ 3
На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
00:37
/ 8
У Мукачеві також вшанували пам'ять "афганців"
14:09
Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті
» Всі новини