Тютюнова фабрика на Львівщині фінансує угорський сепаратизм на Закарпатті - ЗМІ (ВІДЕО)

За даними журналіста Євгена Плінського, контрабанда сигарет Винниківської тютюнової фабрики може бути частиною спроб Угорщини вплинути на ситуацію на Закарпатті. Журналіст вважає, що контрабанда – нібито частина гібридного впливу на Закарпаття зі сторони Угорщини

Тютюнова фабрика на Львівщині фінансує угорський сепаратизм на Закарпатті - ЗМІ (ВІДЕО)

На сьогодні Україна є найбільшим у світі постачальником контрабандних сигарет: щогодини з нашої країни до Євросоюзу поставляється 33 тис. пачок контрабандних сигарет. При цьому одним з головних нелегальних постачальників може бути Винниківська тютюнова фабрика. Таку інформацію озвучив журналіст телеканалу "1+1" Євген Плінський, зазначаючи, що кошти від цих поставок можуть направлятися на підтримку угорського сепаратизму на Закарпатті, передають Комментарии.

За даними KPMG, якщо у 2014 році з України в ЄС було завезено 500 млн сигарет, то в 2016-му – вже 5,8 млрд. При цьому ще в 2015 році на той момент голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль назвав Винниківську (Львівську) тютюнову фабрику головним постачальником контрабандних сигарет.

Аналогічну інформацію озвучує й журналіст Євген Плінський.

"Лідерами нелегального внутрішнього виробництва сигарет є Львівська (Винниківська) тютюнова фабрика і фабрика в Жовтих Водах. Вони випускають свої маловідомі бренди сигарет і підробки відомих брендів. Ці сигарети скуповуються контрабандними оптовиками й звозяться на склади у прикордонних регіонах", – стверджує журналіст.

За інформацією Плінського, до будівництва в Україні системи, в результаті якої наша країна стала "головним тютюновим головним болем Євросоюзу", можуть бути причетні люди з оточення екс-президента Петра Порошенка. Так, за його словами, реальним власником цієї фабрики є депутат Львівської міськради від БПП Григорій Козловський.

Плінський зазначив, що 4 липня СБУ спільно з Державним бюро розслідувань провели обшуки на Винниківській тютюновій фабриці за підозрою в контрабанді й ухиленні від сплати податків на мільярди гривень.

Журналіст також наголосив, що 40% тютюнової контрабанди з України їде до Німеччини, ще 40 – до Великобританії, 15 – в Італію, а решта 5% - в інші країни ЄС. При цьому 80% всієї тютюнової контрабанди, як стверджує автор матеріалу, їде з України через кордон з Угорщиною – так зване "вікно недоторканності".

Мало того, Євген Плінський повідомляє, що контрабанда – нібито частина гібридного впливу на Закарпатті з боку Угорщини, поряд з роздачею угорських паспортів та фінансування місцевої громади угорців Закарпаття.

"На відміну від дрібних схем, через контрабандне вікно на Закарпатті йдуть великі партії – по 5-10 фур – вони їдуть відкрито, їх ніхто не затримує по обидві сторони кордону. Координує цю роботу з угорської сторони директор великої угорської логістичної компанії. Заробіток від контрабанди сигарет частково йде на підтримку громад угорців на Закарпатті", – пояснює Плінський.

Раніше повідомлялося, що за даними Державної фіскальної служби, Винниківська (Львівська область) тютюнова фабрика за 3 останніх роки не купила жодної акцизної марки для виробництва сигарет, але при цьому виробила понад 5 млрд штук сигарет.

Збитки держбюджету від контрабандних і податкових схем Винниківської (Львівської) тютюнової фабрики оцінюються у понад 4 млрд грн на рік.

УНІАН

14 серпня 2019р.

Теги: сигарети, контрабанда, Угорщина, сепаратизм

Коментарі

Юрій 16.08.2019 / 07:42:59
Журнлашлюхи з каналу Г+Г ніяк не заспокояться))
Після всіх маніпуляцій, які країна пережила під час попередніх виборів, довіра до цього каналу має бути нульовою.
В них там суцільне зубожіння і зрада на екрані.

На рахунок улюбленої справи цього помийного каналу всі такі «сенсації» приліпляти до Порошенка: є таке правило, що кожен з нас через три знайомства може мати вихід на будьяку людину в країні, включно з президентом. Я знаю когось, хто знає когось, хто знає того, що має контакт з президентом, десь так це виглядає. Відповідно любу брудну справу в країні можна приліпити до кого завгодно.

1+1 - це дно української журналістики, ящик для промивання мізків

ферко 15.08.2019 / 22:52:35
ПОСЛУХАТИ СЕГО ПЛИНПЛИНСЬКОГО ТА МОЖ 1 ВИРОБНИЦТВО ПРЕЗЕРВАТИВ1В ПРИВ.ЯЗАТИ ДО СЕПАРАТИЗМА НА ЗАКАРПАТТ1

Копча 15.08.2019 / 15:08:42
Інші тютюнові гіганти також виробляють цигарки що нелегально вивозять до ЄС. Фактом цьому була виявлена продукція цих виробників під час останньої спецоперації котру провели на складі у Мукачеві. Звинувачувати Винниківську фабрику у тютюновій контрабанді не згадуючи у заголовку інших )))

НОВИНИ: Кримінал

16:50
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 8
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
» Всі новини