Реклама B3

Два житлових будинки та дві надвірні споруди горіли впродовж доби на Закарпатті

Про таке повідомляють в У ДСНС у Закарпатській області.

Два житлових будинки та дві надвірні споруди горіли впродовж доби на Закарпатті

12.08.2019 о 14:56 - пожежа в надвірній споруді за адресою: Мукачівський район, с. Великі Лучки, вул. Набережна. Вогнем знищено надвірну споруду площею 30 м2 та частину домашнього майна. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучались 2 АЦ ДПРЗ-2 м.Мукачево.

12.08.2019 о 18:07 - пожежа в житловому будинку за адресою: Мукачівський район, с.Чинадійово, вул. Гойди. Вогнем знищено житловий будинок площею 75 м2 та речі домашнього вжитку. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучались 2 АЦ ДПРЗ-2 м.Мукачево.

12.08.2019 о 21:13 - пожежа у двоповерховій будівлі, що не експлуатується, за адресою: м. Берегово, вул. Лева. Вогнем знищено покрівлю на площі 400 м2 та пошкоджено приміщення другого поверху. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучались: 3 АЦ ДПРЧ-12 м. Берегово, 1 АЦ ДЦПК с. Дерцен та 1 АЦ МПК с. Вари.

13.08.2019 о 02:19 - пожежа в житловому будинку за адресою: Виноградівський район, с. Букове, вул. Миру. Вогнем знищено покрівлю на площі 60 м2, перекриття на площі 10 м2 та частину домашнього майна. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучалась 1 АЦ ДПРЧ-6 м. Виноградів.

13.08.2019 о 02:20 - пожежа в надвірній споруді за адресою: Берегівський район, с. Дийда, вул. Арпада. Пожежею знищено перекриття на площі 10 м2, домашнє майно та пошкоджено покрівлю на площі 10 м2. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучалась 1 АЦ ДПРЧ-12 м. Берегово.

13 серпня 2019р.

Теги: будинки, споруди, пожежі

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

19:35
На Закарпатті допомогли туристу, якому раптово стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
12:03
На Закарпатті на квадроциклах спускали з гір 12-річного туриста, що підвернув ногу Фото новина
11:29
Кількість випадків отруєння у відвідувачів Шипота на Закарпатті зросла до 38
16:55
На Львівщині госпіталізували 10 дітей, що отруїлися під час подорожі на Закарпаття
10:19
/ 5
У 9 учасників фестивалю "Шипот" зафіксовано випадки гострих кишкових інфекцій
15:01
/ 1
В Ужгороді чоловік, що незаконно утримував в квартирі дівчину, тікаючи від поліції впав з 7-го поверху
10:30
/ 1
Через негоду тимчасово призупинено роботу ПП "Дзвінкове" на кордоні з угорщиною Фото новина
18:43
У Бедевлі на Тячівщині через пожежу в гаражі згоріли припарковані поруч причепи і бульдозер Фото новина
15:49
/ 1
На Рахівщині біля румунського кордону виявили тіло невідомого чоловіка Фото новина
14:14
У суботу в Ужі та Латориці виявили потопельників
13:16
У Чинадійові через пожежу в надвірній споруді з сіном "підгоріли" два припарковані поруч авто Фото новина
14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
» Всі новини